Domů Akční nabídka Tajný fígl na úhoře: Jak jednoduše vylepšit žížalu? Mějte více záběrů od...

Tajný fígl na úhoře: Jak jednoduše vylepšit žížalu? Mějte více záběrů od „vodních hadů“!

- Reklama -

Lov úhořů patří k nejkrásnějším rybářským disciplínám vůbec. Tenhle lov totiž skloubí romantiku rybářské noci spolu s obrovským loveckým adrenalinem. Není proto divu, že lov úhořů si získal tolik příznivců. Tato rybařina je také kouzelná z toho pohledu, že je poměrně jednoduchá. Stačí naprosto primitivní montáž s olůvkem a úhořovým háčkem. Nic víc! A ještě čerstvé rousnice, které se kroutí jako noha v křeči. Právě rousnice jsou tou nejvíce osvědčenou nástrahou na všechny úhoře. Věděli jste ale, že rousnice na úhoře jdou ještě více vylepšit? Pojďme si ukázat jak na to…

Člověk by si pomyslel, že tak geniální nástrahu – jakou jsou rousnice – už nelze nijak jinak vylepšit. Přece jen, přirozená potrava je tou nejlepší nástrahou, kterou ryby budou vždy s velkou chutí přijímat. Proti tomuhle nic nemáme, jen je zapotřebí zmínit to, že i vynikající vlastnosti přirozené potravy úhořů jdou ještě více vylepšit a posílit. Ano, jde to! Na co narážíme?

Je třeba připomenout, že úhoři mají naprosto dokonalý čich. O těchto dravcích se traduje, že dokážou ucítit kapičku esence v obrovském množství vody. Ano! Pro úhoře je čich životně důležitým smyslem, díky kterému je tak skvělým lovcem za černočerné tmy. Jak je to možné? Každá kořist – ať už hmyz nebo rybičky – vydávají pachové látky, které jsou třeba pro lidský nos nepostřehnutelné, ale úhoři je cítí tak, jako byste jim dali pod nos olomoucké syrečky. A teď si představte, že pachovou složku rousnic ještě více posílíte!

Už víte, kam míříme? Ano! Existuje jednoduchý fígl, díky kterému velmi rychle a jednoduše posílíte pachovou stopu rousnic. Ne! Nemyslíme tím, že je budete dipovat dlouhé hodiny. Stačí je jen „navonět“ speciální esencí, která výrazně posílí pachovou složku rousnic. Díky tomu bude tato živá nástraha vydávat zcela specifický potravní signál, na který úhoří okamžitě reagují. Pojďme si tuhle vychytávku představit blíže…

 

Booster na úhoře

Výrobek je dostupný na osvědčeném e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičková vychytávka pro zatraktivnění kořisti pro úhoře. V čem je tento roztok tak unikátní? Jedná se o speciální booster na úhoře, který obsahuje (nejen) rybí louh. Jak to funguje? Každá potrava dravců obsahuje určité látky, které se velice dobře šíří vodním prostředním, a které mají dravci odpradávna zakódované v sobě. A právě tyto látky obsahuje tento booster. Takže stačí vámi nastraženou nástrahu na úhoře v tomto boosteru navlhčit, a rázem máte na háčku něco, co úhoře aktivně „přivolává“.

Obrovskou výhodou tohoto boosteru je, že má vysokou přilnavost. Takže opravdu stačí jen střízlivé množství k tomu, abyste rousnice zatraktivnili. V žádném případě to nepřehánějte s množstvím! I slabá vrstva vydrží na rousnicích velmi dlouhou dobu, takže i když bude nástraha na úhoře ležet nahozena ve vodě déle, přesto bude booster stále spolehlivě pracovat. Fakt to nepřehánějte s množstvím!

Jak tenhle booster používat? Jednoduše! Nejlepším způsobem je kápnout několik kapek do klasického igelitového sáčku. Následně v sáčku kapky rozetřete (rukou z druhé strany sáčku, nesahejte na tekutinu). A poté nastraženou rousnici na háčku vložte do sáčku a jemný „film“ z boosteru na rousnice naneste. Ideální je rousnice nechat v sáčku několik desítek vteřin až minut! Proč doporučujeme dávat do sáčku už nastražené rousnice s celou montáží? Protože i návazcová šňůrka a olovo „nasákne“ booster taktéž, takže i tohle může při lákání úhořů výrazně pomoci. Vytěžte z tohohle boosteru maximum!!!

Pokud se budete řídit těmito instrukcemi, pak vám booster vydrží dlouhou dobu, a ještě jej použijete i pro zatraktivňování nástrah na jiné dravce – na candáty, štiky, sumce. Lahvička vydrží při střízlivém používání opravdu dlouho. Hlavně nedělejte to, že budete rousnice přímo máchat v lahvičce. Tím naprosto zbytečně znehodnocujete tento booster – snižujete jeho účinnost!

Upozornění: Booster na dravce v žádném případě neotvírejte v obytných prostorech. A důkladně si rozmyslete, jestli chcete na booster sahat (třeba při roztírání po nástraze). Jde opravdu o hodně koncentrovaný roztok, který se špatně smývá z rukou – jde dlouho cítit jeho pach! Pracujte s tímto boosterem velmi opatrně! Varovali jsme vás!

Výrobek je dostupný na osvědčeném e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -