DomůAkční nabídkaTajný trumf Michala Kučery: „Červi“ na ryby nacucaní esencí! Ideální na začátek...

Tajný trumf Michala Kučery: „Červi“ na ryby nacucaní esencí! Ideální na začátek sezóny

- Reklama -

Ta pravá rybářská sezóna se kvapem blíží! A rybáři už nyní horlivě připravují rybářské vybavení na první vycházky. Právě první vycházky bývají nejkomplikovanější, protože v našich revírech je pořád hodně vody, která je citelně studená. Přesto! I v takových podmínkách lze ryby zaujmout. Jak například? Třeba silně nadipovanými, drobnými nástrahami. Ano! Právě takové rybí pochutiny dokážou i za hodně nízkých teplot vytvářet silnou pachovou stopu, takže dokážou přilákat i pasivnější ryby. Jednu takovou ideální nástrahu na začátek sezóny vyrábí i česká firma MIKBAITS! O jakou nástrahu jde?

 

Červi v dipu

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální nástraha na kapry od renomované české společnosti MIKBAITS. Právě tato nástraha nabízí perfektní vlastnosti, které rybáři ocení už při prvních vycházkách k vodě. Jaké například? Tak třeba velikost nástrahy! Ano! Červi v dipu jsou drobná, měkká nástraha, která velikostně opravdu připomíná drobné červíky. Výhodou je, že rybáři s pomocí této nástrahy mohou vytvářet i drobná soustíčka, která jsou pro chytání kaprů ve studené vodě nejlepší. Super!

Ještě u té drobné velikosti nástrahy chviličku zůstaňme. V čem je to výhodné? Tvar a velikost této nástrahy dovoluje vytvářet na háčku zajímavé „klubíčko“ nebo řetízek (pod háčkem na vlasu). Rybář je tak schopen velmi rychle a jednoduše vytvořit na háčku atraktivní sousto, které kapři nenechají ležet. Tohle je prostě bomba!

VIDEO: Jak vypadají červi v dipu u vody? Mrkněte na krátké video!

Proč je tato nástraha jako dělaná pro chytání na začátku sezóny? Tak například: Červi v dipu jsou silně nacucaní atraktivními esencemi. Takže to znamená, že nástraha dokáže i v hodně studeném prostředí vytvářet silnou pachovou stopu. A to je při lovu kaprů na začátku sezóny prostě zásadní! Červi v dipu jsou k dostání ve sladkých, masových i kořeněných příchutích. Stačí si jen vybrat! Jakou příchuť doporučujeme my? Na začátek sezóny jedině med! Ten nikdy nezklame…

Další obrovskou předností této nástrahy je to, že červi v dipu mají výrazné zbarvení. To je taky zásadní přednost! Proč? Kapři totiž velice dobře vidí kontrastní věci. To znamená, že například na tmavém podkladu velice dobře vidí světlé nebo jinak barevně výrazné předměty. A když si uvědomíme, jak vypadají dna na našich vodách na začátku sezóny (tmavá, šedivá), pak je výrazné zbarvení nástrahy velmi důležité. Palec nahoru!

Jak s červy v dipu rybařit? Nekomplikujte to! Nejlepší je červy v dipu napichovat buďto přímo na háček, anebo na vlas pod háček. Někteří rybáři tuto nástrahu kombinují s klasickými živými červy, ovšem nástraha pak se nevznáší tak dobře v podvodních proudech. No jasně! Stačí, aby na místo připlavala ryba, která bude u nástrahy vířit s vodou, a celé sousto z červů v dipu se bude krásně vznášet. Ano, tohle je další plus!

Červi v dipu jsou prostě dokonalou nástrahou na položenou, feeder, ale i klasickou kaprařinu, kdy si chceme na začátku roku co nejrychleji sáhnout na rybu. Jedná se o nástrahu, se kterou rybář může počítat s hromadou záběrů a skvělou zábavou u vody. Tak jakou příchuť si vyberete?

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -