skingbranding-banner

Tajný trumf na trofejní kapry: Nadupané masové krmení z krillu nebo patentek! Tohle kapři milují!


Masové krmení na kapry patří k tomu nejlepšímu, co může rybář nabídnout. Skutečně! Když si představíme, s jakou chutí kapři filtrují nánosy na dně, ve kterých hledají drobné bezobratlé živočichy, pak se není čemu divit. Kapři „maso“ zbožňují! Tyhle ryby totiž „vědí“, že podobná potrava jim dodá tolik potřebnou energii. Proč tedy podobné složky nepoužívat v našem krmení? Proč, když to tak dobře funguje a kapři na takové krmení spolehlivě reagují? Pojďme si představit výborné krmení, které obsahuje to, co kapři tolik milují…

Tak například patentky. Drobné larvy každoročně „okupují“ vody v našich revírech. A jsou obrovsky důležitou složkou v potravním řetězci. Tyhle drobné živočichy s velkou chutí sbírají i kapitální kapři. Tak proč jim tuhle dobrotu nedopřát v krmení? Vylepšete váš PVA mix nebo krmnou směs patentkami, které dokážou přilákat i ty největší kapry. Co do krmení přidat? Pojďme si představit atraktory, které jsou plné „masa“!

 

Patentkový komplex Munch Baits Bloodworm Complex

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je naprosto geniální atraktor, který obsahuje jen ty nejlepší suroviny! Jaké? Patentkový komplex Munch Baits se skládá z extraktu z patentek a hemoglobinu, což je protein obsažený v červených krvinkách. Tohle je teda síla! Díky tohoto krmení jste tak schopni vytvořit naprosto špičkové lovné místo, kterého si všimne každý kapr. Proč? Protože díky tomuto atraktoru u háčku vytvoříte imitaci „patentkového pole“. A právě tohle kapři s extrémním zájmem vyhledávají!

Jak tenhle atraktor používat? Nepřehánějte to s množstvím! Vezměte si třeba 1 nebo 2 hrsti drobných peletek nebo nakrájeného boilies a tuhle hrubší návnadu zalijte patentkovým komplexem. Pak vše vložte do PVA sáčku nebo punčochy. Víc nic! Doporučujeme k tomuto krmení chytat na vytvrzené boilies, které je selektivní a mají jej rádi především trofejní ryby. Tohle je cesta, jak vyzrát na ty největší kapry!

 

Surový krill Munch Baits Raw Krill

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dalším naprosto TOP produktem z dílny špičkové firmy Munch Baits je tento atraktor z krillu. Ano, krill patří k nejpoužívanějším surovinám ve světě kaprařiny. Ale divíte se? Právě krill obsahuje celou řadu nutričně bohatých surovin, které posunou úroveň krmení o několik levelů výše. Tohle je prostě bomba!

Surový krill Munch Baits Raw Krill se skládá z krillu – atraktor má díky tomu nádherně syté zbarvení, které nejde přehlédnout! Navíc, tento surový krill má docela slanou chuť, což působí selektivně, protože slanou mají v oblibě především velké ryby. Samozřejmostí pak je, že tenhle atraktor má vysokou nutriční hodnotu, díky které ve vodním prostředí „vysílá“ pro kapry zajímavé signály. Super!

Znova: Ani s tímto atraktorem to nepřehánějte, myšleno s jeho množstvím. Do sypké směsi nebo do PVA mixu přidejte jen trochu tohoto atraktoru. Není třeba to přehánět! Krmení vložte do PVA, díky kterému se v blízkosti naší nástrahy vytvoří dokonalé místo, které bude vysílat silnou pachovou stopu, která bude cítit masovým odérem. Geniální!

 

Munch Baits nejlevněji na Chyť a pusť

Špičková firma Munch Baits patří k tomu nejlepšímu, co může svět návnad a nástrah nabídnout. Tato firma se v rybářském světě stala legendární právě díky unikátním atraktorům, které posouvají možnosti krmení o několik levelů výše. Obrovská kvalita, díky které mohou rybáři lovit ty největší kapry, stojí za obrovskou popularitou značky Munch Baits. Staňte si i vy jejím příznivcem…

TOP produkty Munch Baits si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 1122x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Lov kaprů v zimě: Nadupané krmení do mrazivé vody, které zaujme i pasivní kapry!

admin | přečteno: 1429x | 12.01.2021 | Žádné komentáře

Leden nepatří k těm nejvíce populárním rybářským měsícům v sezóně. Přesto, i …

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Brutální sleva 3000 korun na nadupaný bivak pro rybáře! Poslední kusy!

admin | přečteno: 1962x | 11.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej campingu! …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.