Domů Akční nabídka Tajný trumf zkušeného kapraře Tomáše Blažka na jarní kapry! Luxusní krmení za...

Tajný trumf zkušeného kapraře Tomáše Blažka na jarní kapry! Luxusní krmení za pár korun

- Reklama -

Lov kaprů na jaře je častokrát spojován se sladkými příchutěmi. A ono se není čemu divit! Právě na jaře všechno okolo vody krásně kvete a voní, takže ryby na sladké příchutě reagují velmi spolehlivě. Proto rybáři na sladké nástrahy a se sladkým krmením slaví při lovu jarních kaprů takové úspěchy. Sladká chuť a vůně prostě jezdí! Co tedy použít na jarní kapry, aby to zaručeně fungovalo? Vyzkoušejte tajný trumf od zkušeného kapraře Tomáše Blažka, který doporučuje levné krmné peletky a PVA mix…

Sladké příchutě a vůně jsou na jaře TOP! Zejména pak, pokud si dá rybář na přípravě krmení opravdu záležet. Ne! Nemyslíme tím, že musíte kupovat to nejdražší na trhu. To ani náhodou! Jde o to se s krmením „mazlit“ při jeho výrobě. Je důležité krmení zalévat sladkým boosterem nebo CSL, vše pořádně promíchat, a pak hlavně nechat odležet. Díky tomu se všechno luxusně promísí, vše do sebe nasákne tu lákavou vůni. A vznikne tak luxusní krmení na jarní kapry! Z čeho takovou návnadu vyrobit? Podívejte se na zajímavé produkty od uznávaného kapraře Tomáše Blažka…

 

TB pelety Strawberry Butter

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové krmné peletky, které nabízí celou řadu TOP vlastností! Jako první každého rybáře zaujme krásná vůně jahod, která je nádherně sladká a koncentrovaná. Díky tomu dokážou tyto drobné peletky ve vodním prostředí vytvoří silnou pachovou stopu, na kterou kapři velmi spolehlivě reagují. Pokud chcete intenzitu vůně těchto peletek posílit, pak je můžete ještě zalít nějakým boosterem. Přesto! Kolikrát fakt stačí krmit samotnými peletkami.

Další velkou výhodou je titěrný průměr těchto peletek. Díky tomu s nimi vytvoříte atraktivní krmný koberec, kterého se všimne každý kapr. Ale! Malý průměr nám zajistí to, že kapři se z peletek během krátké chvíle nenasytí. Tudíž ryby na krmném místě vydrží delší dobu, až nakonec narazí na naši nástrahu. Super!

Velkou předností těchto peletek je samozřejmě i jejich kontrastní zbarvení. To je při lovu kaprů na jaře naprosto zásadní, neboť na začátku sezóny jsou dna našich revírů pokryta nánosy odumřelé vegetace. Ale právě na tomto tmavém podkladu jdou jasně červené peletky krásně vidět. Prostě super! Červená barva nám zajistí, že si krmného „koberce“ kapr všimne i z velké vzdálenosti.

Jak tyto peletky používat? Absolutně nejlepší je přidávat do PVA punčoch společně se sypkým PVA mixem. Díky tomu totiž vznikne nádherné krmné místečko, na které kapři rychle zareagují. Samozřejmě, peletky lze přidávat i do klasické krmítkovky, a tu přidávat následně do krmítka. Použití se meze nekladou!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

TB Stick Mix PVA GLM Squid Strawberry

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající koncentrovaný PVA mix, který vydává silnou vůni. Právě tenhle sypký atraktor dokáže ve vodním prostředí vytvořit koncentrovanou pachovou stopu, což spolehlivě přiláká nejednoho kapra. Velkou předností tohoto PVA mixu je, že obsahuje celé červy – tedy přirozenou potravu kaprů, kterou tyto ryby s velkou chutí přijímají. Aby ne! Právě živočišné složky jsou u kaprů jedny z nejoblíbenějších!

Jak tento mix použít? Nejlepší je ho rozmíchat a napěchovat přímo do PVA punčochy. Absolutně nejlepší je tento mix navlhčovat takovými tekutými atraktory, které nerozpouští PVA materiály. Kromě toho tyto tekuté atraktory výrazně posilují pachovou složku mixu, který je tak díky tomu ještě účinnější. Na tohle myslete! V momentě, kdy se u háčku rozpustí PVA punčocha s tímto mixem, tak vznikne lákavé krmné místečko. Luxus!

Do mixu doporučujeme přidávat i drobné peletky. Právě tyto totiž tvoří v krmení hrubší složku, která kapry na místě zastaví. Přesto! Peletky nejsou hrubé natolik, aby se z nich kapři rychle nasytili. Takže ryby zůstanou poblíž nástrahy dlouhou dobu. Až nakonec přijde záběr na naši nástrahu. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -