Domů Akční nabídka Tipy a rady pro milovníky přívlače: Účinné nástrahy na dravce za super...

Tipy a rady pro milovníky přívlače: Účinné nástrahy na dravce za super ceny!

- Reklama -

Sezóna dravců odstartovala! Konečně se můžeme vydat s našimi nástrahami za rybími predátory. Jenže s čím na vychytralé protivníky vyrazit? Vsaďte na kvalitní a neokoukané nástrahy! Rybářský obchod InFish.cz vám přináší umělé nástrahy od těch nejlepších výrobců za fantastické ceny!

Chytáte na woblery? Anebo máte raději klasické třpytky? U nás si můžete vybrat z nepřeberného množství perfektních umělých nástrah, které fungují i na ty největší dravce! Vyberte si u nás kvalitní modely umělých nástrah na dravé ryby za perfektně nízké ceny!

candat

 

Třpytky Mapso

mapso logoTřpytky Mapso patří k naprosté extratřídě. Jejich konstrukce je bezchybná – mají pravidelný a agresivní chod, který vydráždí i ty nejotrlejší dravce! Třpytky Mapso jsou k dostání hned v několika barevných variacích. Pochopitelně výrobce dodává třpytky v několika velikostech.

Z naší nabídky na InFish.cz si můžete vybrat třpytky Mapso i s nejrůznějšími tvary rotačních lístků. Nechybí třpytky s oválnými lístky, které vysílají ve vodním prostředí agresivnější vlny. Na e-shopu InFish.cz jsou k dostání i třpytky Mapso s rotačními lístky ve tvaru „vrbového listí“. Tyto modely vydávají jemnější vlny, a jsou velice vhodné při lovu dravců v jejich pasivním období.

TŘPYTKY MAPSO

Třpytky Mapso dodáváme v té nejlepší kvalitě za velice příjemné ceny. Vyberte si u nás kvalitní třpytky a užijte si u vody nádherný lov!

 

Woblery Ugly Duckling

Ugly Duckling_2Woblery Ugly Duckling dodáváme hned v několika typech. Můžete si vybrat klasické woblery, anebo vícedílné woblery. Woblery Ugly Duckling nabízíme v několika barevných variantách a velikostech. Záleží už pouze na vás, který model si vyberete. Woblery Ugly Duckling mají perfektní chod, který vydráždí i pasivního dravce k útoku!

Tyto umělé rybičky zakoupíte na InFish.cz za perfektně nízké ceny! Vyberte si u nás woblery Ugly Duckling z široké nabídky. Můžete si vybrat menší woblery na okouny nebo tlouště, anebo větší woblery na štiky, candáty a boleny. To vše za perfektní ceny!

WOBLERY UGLY DUCKLING

 

Woblery Goldy

goldyWoblery Goldy jsou naprostou klasikou mezi umělými nástrahami. Nejúčinnější modely od firmy Goldy jsou dlouhé woblery přes 10 centimetrů. Právě tyto nástrahy jsou velice účinné na velké štiky, candáty a sumce. Takto dlouhé modely nabízíme hned v několika provedeních a barevných variantách.

Woblery Goldy patří k naprosté špičce! Mají perfektně precizní chod, který věrně napodobuje raněnou kořist. Tomu žádný dravec nemůže odolat! Vyberte si na InFish.cz z široké nabídky umělých nástrah od firmy Goldy a přelstěte trofejního dravce!

WOBLERY GOLDY

 

rybarske-potreby-praha-6Navštivte i naši prodejnu v Praze 6

Široký sortiment umělých nástrah naleznete i v rybářské prodejně U Gardona, která leží na ulici Bělohorská v Praze 6. Nabízíme jen ty nejlepší umělé nástrahy za perfektně nízké ceny! Přijďte do naší rybářské prodejny a vybavte se na vaše výpravy za trofejními dravci! Máme otevřeno od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin!

Těšíme se na vaši návštěvu!

Váš InFish.cz Tým

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -