skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Jak zatraktivnit nástrahu na kapry? Máme pro vás zaručené tipy!


Atraktory. Tekuté nebo sypké suroviny, jejichž úkolem je zatraktivnit rybářovu nástrahu nebo návnadu. Na trhu je podobných atraktorů nepřeberné množství. Ale! My jsme pro vás připravili tipy na luxusní atraktory, které vám pomohou ke kapitálnímu úlovku. Jedná se o skvělé výrobky od českého výrobce za pár korun, jež jsou nabité těmi nejlepšími surovinami. Podívejte se na naše tipy!

Proč je dobré zatraktivnit nástrahu nebo návnadu na kapry? Odpověď je jednoduchá! Atraktory zintenzivní chuť a vůní nástrah, takže jejich účinek je mnohem vyšší. Pokud máte k dispozici tekutý atraktor, pak stačí nástrahu nebo návnadu vymáchat v této pro ryby atraktivní tekutině. Někteří rybáři nechávají nástrahu i návnadu v tekutém atraktoru i několik týdnů nebo měsíců. Důvod? Nástraha mnohem více nasaje atraktivní látky, které pak vypouští do vodního prostředí. Navíc, dlouhodobě namáčená nástraha nebo návnada získá úplně jiné vlastnosti, které „přinutí“ ryby k vysoké žravosti. Takové použití proto doporučujeme i my! Jedná se opravdu o zaručený fígl na velké ryby!

kapr-na-plavanou

A co když máme sypký atraktor? Pak stačí jenom namočit nástrahu nebo návnadu (buďto ve vodě, anebo v tekutém atraktoru), a následně je vyválet v atraktivním prášku. Sypké atraktory jsou například speciální směsi, ale také například rybí moučky. Kaprařské firmy v současnosti nabízí obrovské množství sypkých atraktorů na kapry. Jenže! Jejich cena je prostě brutální! Naštěstí ale víme o sypkém atraktoru, který je velice kvalitní, přičemž jeho cena je až neuvěřitelné nízká! Pojďmě si ho teď představit…

 

obalovaci_testo_svestka_krabOBALOVACÍ TĚSTO KAPRPRO

Cena: 79 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Nenechte se zmást. Tuto obalovačku dodáváme v sypkém stavu. Takže jeho škála použití je tak mnohem širší. Rybář může buďto svou nástrahu vyválet v sypké směsi, anebo může z tohoto prášku vytvořit těsto, do kterého bude svou nástrahu obalovat. Tohle je fakt pecka! Tento prášek je nabitý prvotřídními surovinami, které ve vodě lákají kapry k záběru. Tento výrobek od českého výrobce KAPRPRO opravdu doporučujeme!

obalovaci_testo_jahoda_medObalovací těsto od KAPRPRO dodáváme v 6 příchutích. Kterou nejvíce doporučujeme? U vody nám kapři nejlépe reagovali na obalovací těsto s příchutí JÁTRA/ČESNEK nebo JAHODA/MED. První příchuť má velice výrazný masový odér, který posiluje i intenzivní pach česneku. Toto spojení výrazných vůní kapři velice dobře vnímají, a proto na něj tak dobře reagují. Druhá příchuť má pak velice sladkou vůni, která je tou nejlepší zbraní do teplých vod při lovu kaprů v létě.

Obalovací těsto KAPRPRO má mnoho možností použití. Je to perfektní atraktor, který oproti jiným výrobkům od renomovaných kaprařských firem, stojí opravdu pár korun. Vysoká kvalita a nízká cena je tou nejlepší volbou! A proto tenhle výrobek doporučujeme!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

csl-koncentrat-kaprpro-originalCSL koncentrát KAPRPRO

Cena: 119 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz  

Hit letošní sezóny! Toto nadupané CSL je k dostání za naprostou hubičku! Ale nečekejte žádný šmejd. To rozhodně ne! Toto CSL má velice hustou konzistenci, takže po nanesení na nástrahu nebo návnadu vytvoří na povrchu zajímavý „film“. Takže, když takto zatraktivněnou nástrahou nebo návnadu hodíte do vody, pak CSL vytvoří atraktivní „mrak“, který přiláká kapry i z velké vzdálenosti. Na tomto CSL je ještě perfektní to, že má velice silnou vůni. Ať už si vybere sladkou nebo masovou příchuť, jednoduše nesáhnete vedle!

CSL koncentrát dodáváme v 6 příchutích. A mezi nimi máme 3 horké favority. První TOP příchutí je CSL koncentrát ČESNEK. Koncentrovaná vůně s intenzivním česnekovým odérem je opravdu perfektní variantou. Druhou zaručenou volbou je CSL koncentrát s příchutí MEDU. Tento sladký koncentrát je perfektní do teplých vod. A posledním trumfem je CSL koncentrát ŠVESTKA. Tato příchuť je opravdu velice povedená, a proto není divu, že nám pomohla k nádherným úlovkům krásných kaprů!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

TOP navijáky na kapry od českých značek za pár korun: Čeští rybáři chtějí udělat díru do světa!

admin | přečteno: 681x | 26.01.2021 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky patří k nejvíce diskutovaným součástem rybářské výbavy. Není se …

NOVINKA: Gigantický bivak pro rybáře NASH velký jako „chalupa“! Délka přes 4 metry!

admin | přečteno: 761x | 25.01.2021 | 1 komentář

Rybářský bivak patří k nejdůležitějším součástem výbavy. Je to jednoduché: Pokud …

Geniální pruty z Anglie: Špičkové kaprové děličky pro extrémně daleké hody! Nahazujte daleko!

admin | přečteno: 1058x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Asi každý milovník lovu kaprů ví, že moderní pojetí téhle …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.