Domů Akční nabídka TIPY A TRIKY: Jednoduchá příprava krmení na kapry. Jak rychle a účinně...

TIPY A TRIKY: Jednoduchá příprava krmení na kapry. Jak rychle a účinně „vytunit“ krmení na kapry?

- Reklama -

Bez dobrého krmení to prostě nejde! Když nemá rybář kvalitní návnadu, pak se může stát, že záběrů od kaprů není tolik, kolik by si přál. Přitom je to tak jednoduché! Krmení na kapry jde přece velice rychle a jednoduše vylepšit. Jak? Stačí použít některou z osvědčených surovin, která dané krmení okamžitě „vytuní“. Účinek jde znát téměř okamžitě! Krmení mnohem lépe „pracuje“ a láká kapry k nástraze. Výsledkem tak může být mnohonásobně více záběrů od mlsných kaprů. Jak tedy rychle vylepšit krmení na kapry?

Než začneme se samotným „tuněním“ krmení, je zapotřebí si říci, jak by mělo takové kvalitní krmení na kapry vypadat. Asi nejdůležitější věcí je, že krmení musí „vysílat“ silnou pachovou stopu, která dokáže přilákat kapry i z větší vzdálenosti. Je dobré použít koncentrované složky, které mají opravdu silný odér. Velmi dobrou volbou jsou například nejrůznější „masové doplňky“. Proč? Protože kapři „masovou“ potravu skutečně milují – jen si vzpomeňte, jak kapři filtrují nánosy na dně a hledají v nich bezobratlé živočichy…

Dalším plusem je, pokud krmení ve vodním prostředí „pracuje“ i tak, že vytváří viditelný oblak z drobných částeček. Znova, tohle jde velice snadno udělat – stačí použít koncentrovaný roztok, který je hustý, takže sám o sobě vytváří zmíněný „mrak“. A navíc k sobě lepí i drobné částečky, které rovněž vytváří zmíněný efekt. Tohle taky na kapry funguje! Ale už se pojďme konečně podívat na to, čím můžeme naše krmení výrazně vylepšit.

 

CC Moore Pacific Tuna

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejlepších boosterů na trhu! Tenhle tuňákový produkt od věhlasné anglické společnosti CC Moore používají přední kapraři z celé Evropy. A ono se není čemu divit! CC Moore Pacific Tuna má naprosto geniální konzistenci, díky které se nádherně vpije do krmné směsi. Vznikne tak hustší krmení, které je nasáklé koncentrovaným rybím roztokem. Po vhození do vody se booster z krmení déle uvolňuje, vytváří silnou pachovou stopu a koncentrovaný mrak. Super!

Ano, právě zmíněná pachová stopa, která jde cítit po tuňákovi, patří k nejsilnějším zbraním této složky. Po vhození do vody začne krmení okamžitě lákat kapry na lovné místo. A ti této dobrotě nemůžou odolat! Tohle je prostě bomba!

Jak CC Moore Pacific Tuna používat? Jednoduše! Nejprve si dejte na krmítko nebo olovo kouli krmení, kterou v tomto boosteru namočte. Nechte 5 nebo 10 minut působit a až poté nahoďte. Tímto postupem dosáhnete toho, že z krmení se bude booster mnohem déle uvolňovat. Lít tento booster přímo do krmení můžete taky, ale jeho spotřeba je zbytečně větší.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

CC Moore Live System

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tajný trumf na velké kapry, který není v České republice příliš známý. Tento booster od anglických mistrů z firmy CC Moore se skládá z ptačích zobů a mléčných proteinů, tedy ze surovin, které patří k TOP v rybářském světě. Booster má naprosto dokonalou, sladkou příchuť, která kapry okamžitě zaujme. CC Moore Live System je vynikající při lovu na sladké druhy nástrah, anebo při krmení se sladkým druhem krmení.

I tento booster má dokonalou konzistenci. Po vhození do vody vytváří luxusní krémovo-sladkou pachovou stopu, kterou jiné návnady nenapodobí. Ta vůně je fakt unikátní! Navíc, tento booster na lovném místě také vytváří parádní oblak z drobných částic. Tohohle si kapr určitě všimne!

Jak už jsme řekli výše – je dobré CC Moore Live System kombinovat se sladkými návnadami a nástrahami. Je ideální například na krmítko nebo olovo dát čokoládovou, vanilkovou nebo jahodovou krmnou směs, a takto připravené krmítko namočit v boosteru. Anebo mít v PVA ovocné peletky, které rovněž můžete tímto boosterem zalít. Jen pamatujte na to, že je zapotřebí vše nechat alespoň 5 – 10 minut odležet! Díky tomu se CC Moore Live Systém lépe vsákne do krmení. Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -