skingbranding-banner

Boilies z „hnijících červů“: Nejsmradlavější boilies na trhu? Tohle je síla!


Rybářský trh nabízí celou řadu boilies, které mají velmi výrazný odér. Ale jen málo kuliček smrdí tak, jako toto boilies od KAPRPRO. Jedná se o bílé kuličky s příchutí hnijící červ. Tohle je pořádná síla! Boilies má extrémně silný odér, kterého si nejde nevšimnout. Další velkou zbraní těchto kuliček je jejich světlé zbarvení. Díky tomu jde toto boilies vidět na každém podkladu. A nejlepší zpráva? Boilies stojí jen pár korun! Pojďte se seznámit s jedním z nejsmradllavějších boilies na trhu. Tohle je tajný trumf na velké kapry!

Velcí kapři milují masové odéry! Ty jim totiž připomínají jejich přirozenou potravu – nejrůznější bezobratlé živočichy, které hledají v bahnitých nánosech na dně. Dalo by se obecně říct, že čím silnější masový odér, tak tím lépe. Protože intenzivní pachová stopa dokáže kapry přilákat i z větší vzdálenosti. A co může více smrdět než boilies s názvem hnijící červ?

 

Bílé boilies KAPRPRO Hnijící červ

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na kaprpro.sk

Tohle je ono! Extrémně smradlavé kuličky boilies, které mají neuvěřitelně silný odér. Boilies totiž obsahuje velmi specifický dip, který nejde k ničemu jinému přirovnat. A který je obsažen pouze v těchto kuličkách od KAPRPRO. Ten smrad je úděsný! Ale právě to je největší zbraní této nástrahy.

Boilies KAPRPRO hníjící červ dokáže v každém prostředí (ve studené i v teplé vodě, na stojaté vodě i v řece) vytvářet extrémně silnou pachovou stopu, jež přiláká kapry i z velké vzdálenosti. Nevíme, k čemu ten smrad přirovnat – snad k hnijícím škeblím nebo „zkaženým“ žížalám – a právě tohle je ideální na velké kapry, které podobnou potravu doslova milují! A na podobný smrad okamžitě reagují…

Boilies má krásnou strukturu! Po vhození do vody začne měknout povrch kuliček, přičemž uvnitř je celá řada pevných částic, které dávají nástraze jedinečný „šmrnc“. Do okolí nástrahy se tak začnou uvolňovat drobné částečky, které rovněž lákají kapry k záběru. Boilies je momentálně dostupné v průměru 20 mm, v budoucnu (snad v dubnu/květnu) se ale začnou na základě požadavků spokojených zákazníků vyrábět i v průměru 24 mm.

Další obrovskou zbraní těchto kuliček je i to, že jsou vyráběny v nádherně světlém zbarvení. To je obrovská výhoda! Proč? Kapři velice dobře vidí kontrastní věci – tedy světlé předměty na tmavém dně. Takže když budeme s podobně světlou kuličkou chytat na (téměř) jakémkoliv povrchu, kapr si ji okamžitě všimne. Tohle má na počet záběrů také zásadní vliv!

A nejlepší zpráva na závěr! I když toto boilies obsahuje celou řadu TOP surovin, včetně nadupaného dipu, který v žádných jiných kuličkách není, tak přesto toto boilies stojí jen pár korun! Peněženka rybáře tak neutrpí žádnou „krvavou ránu“. Nakupujte chytře! Doporučujeme si pořídit výhodnější, 2 kilogramové balení, které vychází na lepší peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Nejlevnější boilies na trhu! Kilo jen za 59 korun!

Nezapomeňte, že na e-shopu KAPRPRO.cz si můžete obstarat i jedno z nejlevnějších boilies na trhu – kuličky ESENCIAL jsou k dostání už od 59 korun za kilo!!! Jedná se o velice populární boilies. I když je jeho cena opravdu lidová, tak kvalita těchto kuliček zaskočí i zkušené kapraře. Boilies obsahuje celou řadu špičkových surovin – včetně kvalitních masových mouček – takže boilies „jezdí“ jako blázen!

Boilies KAPRPRO ESENCIAL je k dostání za luxusní cenu! A hned v několika atraktivních příchutích! Vyberte si z příchutí halibut/česnek, jahoda/med, scopex/oliheň nebo losos/patentka. Jakou doporučujeme my? Jednoznačně losos s patentkou. Tyhle kuličky „jezdí“ parádně!

Levné boilies KAPRPRO ESENCIAL je dostupné ZDE

Ilustrační foto: KAPRPRO a InRybar.cz

Nové články v rubrice

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 1373x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3729x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Špičkový vlasec pro daleké nahazování: Tenhle vlasec vydrží i pořádný nápor při prudkém hodu!

admin | přečteno: 2381x | 18.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní lov kaprů patří k těm nejvíce úspěšným obdobím v rybářském roce. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.