Domů Akční nabídka TIPY A TRIKY: Lov trofejních kaprů! Na co chytat velké kapry na...

TIPY A TRIKY: Lov trofejních kaprů! Na co chytat velké kapry na jaře?

- Reklama -

Kapři začínají brát jako diví! Rybářské portály, fóra a časopisy plní nádherné fotografie kapitálních kaprů. Luxusní pohled! Některé úlovky atakují i rekordní hranice. Není na co čekat! Je zapotřebí se pořádně připravit na jedno z nejlepších období v rybářské sezóně. Tohle nesmí nikomu ujít! S čím ale vyrazit na velké a zkušené kapry? Máme několik tipů na perfektní nástrahy, které vás nezklamou! Mrkněte se…

Mějte na paměti, že aktuální podmínky pořád nejsou ideální. V našich revírech je ještě hodně studené vody. A proto je zapotřebí vsadit na takovou nástrahu, která dokáže pracovat i za nízkých teplot. Ano, je nutné použít nástrahu, která má základ ve směsi, jež dokáže i ve studené vodě vytvářet silnou pachovou stopu. Kapři ve studené vodě sice žerou, ale v menším množství. Proto je důležité ryby okamžitě zaujmout, a donutit je k záběru. A toho docílíte jen s některými nástrahami.

Navíc, nezapomínejte na to, že dna našich revírů jsou stále ještě dost tmavá a šedivá. Proto je dobré používat výrazně zbarvenou nástrahu, kterou kapři hned uvidí. Nezapomínejte na to, že kapři velmi dobře vidí kontrastní věci. Tedy světlé předměty na tmavém dně. Proto je vhodné nyní používat výrazně zbarvené nástrahy!

 

Lov kaprů na jaře: Jaké boilies použít?

boilies_mikbaits_spiceman_wsBoilies MIKBAITS Spiceman WS2

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Už teď – na začátku rybářské sezóny – je jisté, že tohle boilies bude naprostým hitem i letošního roku. Jenže ono se není čemu divit! Boilies MIKBAITS Spiceman WS2 je jednoduše perfektní!

Tajemství úspěchu tkví ve složení směsi. Boilies MIKBAITS Spiceman WS2 má intenzivní kořeněnou vůni a chuť, která dokáže přinutit k žravosti i kapry v chladné jarní vodě. Navíc, směs tohoto boilies je poskládána tak, že kuličky spolehlivě „pracuji“ i za nízkých teplot. Však taky, doba rozpadu tohoto boilies je v chladné vodě neuvěřitelně rychlých 12 hodin! A to už o něčem vypovídá! Tyhle kuličky jsou vynikající pro „rychlé“ chytání nebo při kratších vycházkách k vodě…

Tím, že boilies MIKBAITS Spiceman WS2 dokáže „pracovat“ i ve studené vodě, tak vytváří velmi koncentrovanou a pro kapry lákavou pachovou stopu. Na kořeněnou chuť kapři velmi dobře reagují a spolehlivě na ni berou i za nižších teplot. Ostatně, hromada fotek s krásnými kapry jsou toho jasným důkazem! WS2 jezdí! Tohle je prostě perfektní nástraha pro jarní lov kaprů!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

boilies_pampeliskaBoilies MIKBAITS Fluo Mirabel

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je TOP nástraha pro jarní chytání kaprů. Boilies MIKBAITS Fluo Mirabel nabízí celou řadu vynikajících vlastností, které při lovu kaprů perfektně fungují. Dejte na naše rady! Boilies MIKBATS Fluo Mirabel je vyrobeno z perfektní směsi, která bude v aktuálních podmínkách velmi silnou zbraní na velké kapry.

Proč? Zaprvé: Směs tohoto boilies dokáže „pracovat“ i za nízkých teplot. Koncentrovaná, nasládlá vůně kuliček s „perníkovým ocasem“ je vskutku brilantní! A kapři na ni spolehlivě reagují. Zadruhé: Kuličky mají perfektní velikost 12 mm, která je ideální při jarním kapraření. Za třetí: Výrazné zbarvení tohoto boilies jde nádherně vidět i na tmavém nebo zarostlém dně. Žádný kapr jej nepřehlédne! Začtvrté: Tyhle kuličky se vyrábí v perfektní příchuti „pampeliška“. Právě tyto kuličky jsou dneska už legendární, protože mají na kontě hromadu trofejních kaprů.

Pokud si chcete v aktuálních podmínkách dobře zachytat, pak po kuličkách MIKBAITS Fluo Mirabel s příchutí pampelišky sáhněte! Jedná se o perfektní nástrahu, na kterou berou trofejní a zkušení kapři až neuvěřitelně spolehlivě. My tyhle kuličky milujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu! 

Ilustrační foto: Chyť a pusť a MIKBAITS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -