Domů Akční nabídka TIPY A TRIKY: Nástrahy z pečiva na kapry, se kterými si parádně...

TIPY A TRIKY: Nástrahy z pečiva na kapry, se kterými si parádně zachytáte!

- Reklama -

Znáte to. Sedíte si takhle u vody a nic nebere. Přesto, kolega vedle vás tahá kapra za kaprem. Říkáte si – proč tomu tak je? A co když je problém ve vaší nástraze? Proto vám dneska dáme několik tipů na jednoduché, levné, ale velice účinné nástrahy na kapry. Jedná se o perfektní laskominy z pečiva, kterým neodolá žádný kapr! Tady jsou…

Pečivo na kapry. Léty ověřená nástraha, která pořád funguje. A není se čemu divit. Pečivo je samo o sobě perfektní surovinou na kapry. Ve vodě nádherně nabobtná, takže kapři takovou nástrahu nemůžou přehlédnout. Ale! Ještě lepší je, když sáhnete po nástraze z pečiva, která má lákavou barvu a neodolatelnou vůni a chuť. O jaké nástrahy se jedná? Podívejte se!

kapr-supinac

 

mekceny_rohlikacMĚKČENÝ ROHLÍKÁČ

Cena: 50 korun

Původní cena: 59 korun (sleva 15 %)

Výrobek je dostupný na InFish.cz

MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ. Perfektní nástraha od českého výrobce KAPRPRO. MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ je skvělá nástraha vyrobená z pečiva. Ale pozor! Firma KAPRPRO tuto nástrahu vyrábí jinak než ostatní výrobci. Jak? MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ má díky tajnému výrobnímu postupu nádherně měkký obal, který mnohem lépe vypouští do vodního prostředí lákavé látky, především aroma. A aby MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ nepadal z háčku, tak má tvrdé jádro, které zaručuje dlouhodobou výdrž ve vodě.

mekceny_rohlikac_scopexTato nástraha je opravdu parádní. Když ji vhodíte do vody, tak měkký obal vcucne vodu, takže nástraha nabude na objemu. Po chvíli tak budete mít na háčku velkou kuličku, kterou kapři jednoduše nepřehlédnou.

MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ je k dostání hned v několika příchutích. Můžete si vybrat mezi ovocnými nebo masovými příchutěmi. My nejvíce doporučujeme MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ s příchutí medu, scopexu nebo česneku. Tyto příchutě se nám v minulosti velice osvědčily, a proto vám je můžeme s klidným svědomím doporučit!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

repkacŘEPKÁČ

Cena: 59 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

ŘEPKÁČ je trochu jiný. Jak to myslíme? Je jiný, protože je vyrobený ze speciálního těsta. Z těsta, které český výrobce KAPRPRO vyvíjel s pomocí francouzských pekařských specialistů. Po čase tak vznikla jedinečná nástraha z pečiva, která má naprosto unikátní složení. ŘEPKÁČ je opravdu parádní. Jedná repkac_olihense o silně nadipovanou nástrahu, která přiláká mlsného kapra i z větší vzdálenosti. Velkou roli úspěchu ŘEPKÁČE hraje i zbarvení nástrahy. To je velice intenzivní, takže nástraha jde vidět i na zarostlém dně.

ŘEPKÁČ navíc obsahuje velice účinnou surovinu na kapry – řepku. Právě řepka je perfektní surovinou do teplejších vod. Řepka v teplé vodě velice dobře uvolňuje své repkac_vanilkaolejovité složky, takže láká kapry přímo k nástraze. Na ŘEPKÁČI je parádní to, že řepka v něm není nadrcená! Ne. Semínka řepky jsou přímo v nástraze. Paráda!

ŘEPKÁČ je k dostání v obrovském množství příchutí. Můžete si vybrat jak masové, tak i ovocné příchutě. Co nám nejvíce fungovalo? Zkuste vsadit na exotiku! ŘEPKÁČ s příchutí banánu vás může velice mile překvapit! Pokud máte raději klasické příchutě, pak si určitě prohlédněte ŘEPKÁČ s příchutí medu, vanilky, jahody nebo scopexu.

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -