DomůRybolovné technikyKaprařinaKaprařina na svazovce: Lov velkých kaprů! Jak na to?

Kaprařina na svazovce: Lov velkých kaprů! Jak na to?

- Reklama -

Lov kaprů na svazových vodách má své nenapodobitelné kouzlo. Proč? Jednoduše nemůžete tušit, co se skrývá ve vodě před vámi. Tahle rybařina je nádherně vzrušující. A adrenalin se zmnohonásobňuje v tu chvíli, kdy po dlouhých dnech tvrdé dřiny dostanete záběr od velkého kapra. Od ryby, na kterou jste tak dlouho čekali, a „kvůli“ které jste toho tolik vytrpěli. I já mám rád lov kaprů na svazových vodách. A teď vám ukážu, proč je tahle kaprařina tak nádherná…

Dlouhé dny jsem připravoval své krmné místo. Kbelíky krmení mizely v temné hlubině a já doufal, že se sem stáhnou velicí kapři. Jenže doufat můžete, to je tak všechno. Na nevyzpytatelné svazovce jste v rukou osudu. Bude mi přát počasí? A jak to bude s vodou? Nenajedou ke krmení jenom „násaďáci“? Anebo bílá ryba, které je tady přehršel? Nesedne mi nakonec na mnou připravené lovné místo někdo jiný? Těch možností, které vám můžou zhatit váš lov kaprů na svazové vodě, je prostě příliš. Ale právě proto je to tak nádherná disciplína.

A pak přijde chvíle, kdy všechny starosti jdou stranou. Kdy všechna soukolí zapadnou do sebe, a vám se začne dařit. Začnete chytat nádherné kapry. Zdravé a plné síly. Lov kaprů na svazových vodách má plno úskalí, ale když je překonáte, dostanete tu nejlepší odměnu na světě. Už se tady ale nebudu rozepisovat, mrkněte raději na nové video, ve kterém vám to ukážu.

Autor: Tomáš Horáček

- Reklama -
Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -