DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Neviditelný návazec na dravce! Geniální taktika při lovu dravců...

TIPY A TRIKY: Neviditelný návazec na dravce! Geniální taktika při lovu dravců v čisté vodě!

- Reklama -

Všichni milovníci lovu dravců to moc dobře znají. S klesajícími teplotami je voda v našich revírech čistší, a jde v ní mnohem lépe vidět. A právě to může být „oříšek“ při lovu dravců. Pokud si totiž uvědomíme, že některé navazovací materiály jdou v čisté vodě „až moc“ vidět, může to mít i negativní vliv na počet záběrů. Co s tím? Je zapotřebí použít takové materiály, u kterých ani oči těch nejzkušenějších dravců nerozpoznají zradu…

Aktuální podmínky u vody: V revírech je krásně čistá voda, takže dravci mnohem lépe mohou rozpoznat zradu. A je jedno, jestli lovíme na přívlač nebo rybičku. Naštěstí ale existuje „neviditelný“ materiál, který ani ti nejzkušenější dravci nerozpoznají. O jaké vlákno jde? O fluorocarbon! Tento materiál je díky prvotřídním výrobním procesům vyroben tak, že ve vodě skutečně nejde moc vidět. A právě toto úžasné vlákno může mít pozitivní vliv při lovu dravců. Ti i v čisté vodě nerozpoznají lest, takže pravděpodobnost záběru může být vyšší.

Jedno upozornění na začátek: Fluorocarbon je skutečně vynikající materiál pro navazování návazců na candáty, okouny nebo boleny. A u těchto ryb to dává smysl, protože právě tito dravci mají vynikající zrak, takže fluorocarbon může rybářovi pomoci k častějším záběrům. Ale pozor! I ten nejlepší fluorocarbon může například štika překousnout. Myslete na to…

 

Fluorocarbon FOX RAGE Illusion

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový fluorocarbon, který je vyroben přímo pro cílený lov dravců. Při výrobě tohoto fluorocarbonu byly použity ty nejmodernější materiály, takže výsledek je vskutku fantasticky! I v té nejčistší vodě nejde toto vlákno skoro vidět! Fantazie! Proto je tento fluorocarbon tolik oblíbeným materiálem při lovu dravců na podzim a v zimě.

U mnoho fluorocarbonů je nepříjemné to, že jsou tuhé. Ale tento ne! Fluorocarbon FOX RAGE Illusion je krásně měkký a pružný. A to má své výhody! Díky této „poddajnosti“ materiálu jde bez nejmenších problémů vodit nejrůznější nástrahy nejrůznějšími způsoby. Tento fluoorocarbon nemá negativní vliv na vedení nástrah! Super!

Fluorocarbon FOX RAGE Illusion je exkluzivním materiálem pro lov dravců v čisté vodě. Je špičkový pro vytváření koncových návazců (např. délka od 15 do 50 cm), a to jak při lovu na woblery nebo třpytky, tak i na gumové nástrahy. Tento fluorocarbon doporučujeme všemi deseti! Užijte si zbytek sezóny a buďte u vody úspěšní! Používejte v čisté vodě „neviditelný“ materiál!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -