skingbranding-banner

EXKLUZIVNĚ: Nový revír kousek od Prahy! Luxusní pískovna nabídne obrovské sumce!


Pro milovníky rybaření máme velmi dobrou zprávu: Kousíček od Prahy se otevírá nový, exkluzivní revír. O co jde? Rybářský cech Nymburk s Luďou Horákem se domluvili s rybářským revírem Sumčák na spolupráci, přesněji na společném hospodaření. Co z toho plyne? V Pískovně Ostrá se tak objevilo ještě více kapitálních ryb – především obrovští sumci! Rybáři se tak od roku 2018 můžou těšit na prvotřídní rybářské zážitky!

Pískovna Ostrá u Nymburka. Jedinečný revír, který leží jen pouhých 25 minut od Prahy. Tato pískovna je vyhlášená unikátním prostředím, ve kterém každý rybář najde klid a pohodu. Pískovna Ostrá má rozlohu 6 hektarů, maximální hloubka pak dosahuje přibližně 10 metrů.

Jedná se o náročný revír, jež nabízí ideální podmínky pro život ryb – dno je různorodé s velkou spoustou překážek. I proto se zde například daří obrovský štikám, candátům nebo okounům, kteří dosahují rekordních rozměrů. Ale hlavně! Pískovna je ideální pro trofejní sumce! Tohle je prostě bomba!

Nově se do této vody přestěhovala i spousta trofejních sumců z revíru Sumčák. Ano, právě v této lokalitě žijí opravdu obrovské ryby, přičemž největší vousatí predátoři měří více jak 240 centimetrů. Velkým lákadlem jsou pak i kapitální albíni. Tito sumci se nyní přestěhovali do Pískovny Ostrá nedaleko Nymburka. Pořádná jízda může začít!

 

Krátké info o lovu

Lovné metody: Na revíru se loví NON-STOP. Na pískovně se smí lovit na 3 pruty. Maximálně 2 udice ale mohou být určené pro lov sumců. Třetí prut je doplňkový – lov candátů a štik, kaprařina nebo feeder. Na doplňkový prut lze i vláčet, přičemž není třeba vytahovat sumcové pruty.

Lovná místa: Na revíru je k dispozici hned 7 lovných míst. Na 2 lovných místech stojí dvě plně vybavené chatky, které jsou vhodné i pro rodinné dovolené. Jedno místo pak dovoluje dovezení si vlastního karavanu.

Hrdobec Sumčí jako průvodce: Známý rybář Hrdobec Sumčí bude již tradičním průvodcem na revíru Sumčák. Tento ostřílený rybář, který má na kontě celou řadu kapitálních ryb, bude návštěvníkům plně k dispozici. S Hrdobcem si tak užijete hromadu srandy, navíc vás ale naučí i spoustě nových věcí!

Ubytování v chatkách: Revír je naprosto ideální i pro rodinné dovolené. Na břehu pískovny jsou k dispozici dvě plně vybavené chatky, které zaručují komfortní pobyt přímo u vody. Takže ti návštěvníci, kteří nechtějí spát v bivaku, mohou zvolit chatku.

Pravidla lovu a kompletní informace o novém revíru naleznete ZDE

 

SOUTĚŽ: Vyhraj ceny za 1 000 000 korun!

I v roce 2018 bude na revíru Sumčák probíhat tradiční soutěž. Se zveřejněním kompletních informací ještě počkáme. Přesto už teď prozradíme, že o výhercích bude rozhodovat délka ulovených ryb. Na co se můžou rybáři těšit? Na opravdu hodnotné ceny v celkové hodnotě 1 000 000 korun! Tohle bude něco!

Sledujte aktuální info na webu revíru Sumčák nebo na jeho Facebooku!

 

Užitečné odkazy:

Webové stránky revíru Sumčák

Facebook revíru Sumčák

YouTube kanál revíru Sumčák

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

TOP sumci 2018: Největší sumec měřil 254 centimetrů! Rybář trofejní rybu zabil

admin | přečteno: 4111x | 25.12.2018 | Žádné komentáře

Sezóna 2018 byla skutečně velmi bohatá na nádherné úlovky sumců …

NÁZOR: Sumec je v českých vodách přemnožený! Velké sumce je třeba zabíjet!

admin | přečteno: 24550x | 15.08.2018 | 27 komentářů

Sumec velký. Dominantní rybí predátor, který okupuje pomyslný vrcholek potravního …

VOUSATÍ GIGANTI: Kde v Česku žijí sumci nad 100 kilogramů?

admin | přečteno: 25895x | 9.12.2017 | 7 komentářů

Čeští rybáři čím dál častěji propadají lovu sumců. A není …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.