DomůRybolovné technikySumcařinaEXKLUZIVNĚ: Nový revír kousek od Prahy! Luxusní pískovna nabídne obrovské sumce!

EXKLUZIVNĚ: Nový revír kousek od Prahy! Luxusní pískovna nabídne obrovské sumce!

- Reklama -

Pro milovníky rybaření máme velmi dobrou zprávu: Kousíček od Prahy se otevírá nový, exkluzivní revír. O co jde? Rybářský cech Nymburk s Luďou Horákem se domluvili s rybářským revírem Sumčák na spolupráci, přesněji na společném hospodaření. Co z toho plyne? V Pískovně Ostrá se tak objevilo ještě více kapitálních ryb – především obrovští sumci! Rybáři se tak od roku 2018 můžou těšit na prvotřídní rybářské zážitky!

Pískovna Ostrá u Nymburka. Jedinečný revír, který leží jen pouhých 25 minut od Prahy. Tato pískovna je vyhlášená unikátním prostředím, ve kterém každý rybář najde klid a pohodu. Pískovna Ostrá má rozlohu 6 hektarů, maximální hloubka pak dosahuje přibližně 10 metrů.

Jedná se o náročný revír, jež nabízí ideální podmínky pro život ryb – dno je různorodé s velkou spoustou překážek. I proto se zde například daří obrovský štikám, candátům nebo okounům, kteří dosahují rekordních rozměrů. Ale hlavně! Pískovna je ideální pro trofejní sumce! Tohle je prostě bomba!

Nově se do této vody přestěhovala i spousta trofejních sumců z revíru Sumčák. Ano, právě v této lokalitě žijí opravdu obrovské ryby, přičemž největší vousatí predátoři měří více jak 240 centimetrů. Velkým lákadlem jsou pak i kapitální albíni. Tito sumci se nyní přestěhovali do Pískovny Ostrá nedaleko Nymburka. Pořádná jízda může začít!

 

Krátké info o lovu

Lovné metody: Na revíru se loví NON-STOP. Na pískovně se smí lovit na 3 pruty. Maximálně 2 udice ale mohou být určené pro lov sumců. Třetí prut je doplňkový – lov candátů a štik, kaprařina nebo feeder. Na doplňkový prut lze i vláčet, přičemž není třeba vytahovat sumcové pruty.

Lovná místa: Na revíru je k dispozici hned 7 lovných míst. Na 2 lovných místech stojí dvě plně vybavené chatky, které jsou vhodné i pro rodinné dovolené. Jedno místo pak dovoluje dovezení si vlastního karavanu.

Hrdobec Sumčí jako průvodce: Známý rybář Hrdobec Sumčí bude již tradičním průvodcem na revíru Sumčák. Tento ostřílený rybář, který má na kontě celou řadu kapitálních ryb, bude návštěvníkům plně k dispozici. S Hrdobcem si tak užijete hromadu srandy, navíc vás ale naučí i spoustě nových věcí!

Ubytování v chatkách: Revír je naprosto ideální i pro rodinné dovolené. Na břehu pískovny jsou k dispozici dvě plně vybavené chatky, které zaručují komfortní pobyt přímo u vody. Takže ti návštěvníci, kteří nechtějí spát v bivaku, mohou zvolit chatku.

Pravidla lovu a kompletní informace o novém revíru naleznete ZDE

 

SOUTĚŽ: Vyhraj ceny za 1 000 000 korun!

I v roce 2018 bude na revíru Sumčák probíhat tradiční soutěž. Se zveřejněním kompletních informací ještě počkáme. Přesto už teď prozradíme, že o výhercích bude rozhodovat délka ulovených ryb. Na co se můžou rybáři těšit? Na opravdu hodnotné ceny v celkové hodnotě 1 000 000 korun! Tohle bude něco!

Sledujte aktuální info na webu revíru Sumčák nebo na jeho Facebooku!

 

Užitečné odkazy:

Webové stránky revíru Sumčák

Facebook revíru Sumčák

YouTube kanál revíru Sumčák

Redakce InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -