Domů Akční nabídka Tipy a triky ostříleného kapraře Karla Nikla: Luxusní krmení, které okamžitě přiláká...

Tipy a triky ostříleného kapraře Karla Nikla: Luxusní krmení, které okamžitě přiláká kapry k nástraze

- Reklama -

Karel Nikl patří k uznávaným kaprařům nejen na česko-slovenské scéně, ale také v zahraničí. Tento zkušený rybář má na kontě celou řadu velkých kaprů, ale také významných úspěchů na závodním poli. A právě tyto zkušenosti Karel Nikl promítá i do svých produktů, které mají při lovu kaprů skvělé výsledky. Jako například NIKL Stick Mix! Co to je? Jedná se o perfektní krmení na kapry do PVA, které okamžitě zatraktivní místo okolo vaší nástrahy. Výsledkem je tak „moře“ záběrů od mlsných kaprů v krátkém časovém intervalu.

Doba už je taková! Jen málokterý milovník kaprů si může dovolit sedět na břehu oblíbeného revíru dlouhé dny. Povětšinou má rybář jen několik desítek hodin, které potřebuje rychle zúročit. Kromě atraktivní nástrahy tak musí rybář nabídnout i lákavé krmení, které ve vodním prostředí vytvoří silný pachový odér. A právě něco takového rybářům nabízí Karel Nikl. Co to je za krmení na kapry? NIKL Stick Mix!

VIDEO: Jak jednoduše připravit atraktivní krmení, aby okamžitě lákalo kapry k nástraze?

Někteří rybáři dělají například tu chybu, že do vody sypou velké množství krmení. To je hodně kontraproduktivní, protože velkým množstvím krmení jednak přilákáte i malé ryby, kterých se budete hůře zbavovat. Ale také můžete zapříčinit to, že ryby se nacpou do sytosti, a pak odplavou pryč. Mnohem rozumnější přístup je třeba najít místo, kde se velcí kapři přirozeně vyskytují, a tam jim nabídnout menší dávku krmení – ale koncentrovanou co se vůně a chuti týče. A právě na to je tady Stick Mix od Karla Nikla!

 

Krmení na kapry NIKL Stick Mix

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové krmení na kapry z dílny kolínského šéfkuchaře Karla Nikla, které každého rybáře (a kapra) zaujme špičkovým složením. Krmení na kapry NIKL Stick Mix obsahuje celou řadu atraktivních látek, které dokáže za velmi krátký čas vytvořit koncentrovanou pachovou stopu. Co NIKL Sick Mix obsahuje? Tak například koncentrované rybí moučky, extrakty z mořských živočichů, anebo pikatní koření. Tato směsice ingrediencí pak ve vodním prostředí vytvoří skutečnou „pachovou bombu“, kterou ucítí každý kapr.

Na výběr je hned z několika příchutí. Rybář si může například vybrat Stick Mix Krill&Fish, který je dokonalý pro lov kaprů s masovými nástrahami. Rybáři si ale také například oblíbili příchuť Secret Spice, která také skvěle funguje. Ale my máme nejraději Giganticu! Právě Stick Mix Gigantica patří z našeho pohledu k tomu nejlepšímu, co Karel Nikl u krmení Stick Mix dodává. Super!

Kromě silné vůně Stick Mix nabízí ještě další skvělé vlastnosti. Jako například kontrastní zbarvení. Díky kontrastnímu zbarvení jde toto krmení na kapry vidět na téměř jakémkoliv terénu. Takže i když budete chytat na zaneseném, zarostlém, kamenitém nebo jílovitém dně, je to jedno – Stick Mix jde fakt moc dobře vidět. A to je důležité, protože kapr vidí moc dobře kontrastní věci…

Stick Mix má velmi zajímavou konzistenci, která ve vodě vytváří zajímavé „sypké“ krmné místo. Všimněte si, že Stick Mix se ve vodním prostředí krásně rozpadá, ovšem ne na „mikroskopicky“ drobné částice, ale že vytváří zajímavé hrudky. Tohle mají kapři moc rádi! Takto připravené krmné místo vypadá naprosto fantasticky – tohle žádný kapr nepřehlédne…

Krmení na kapry Stick Mix se používá jen v malých dávkách. Díky jeho koncentrované vůni není nutné jej používat ve velkém množství. Naopak! S jeho pomocí vytvoříte jen malé, ale zatraceně koncentrované, krmné místo v těsné blízkosti nastražené nástrahy. Pamatujte na to, že méně, je někdy opravdu více…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -