DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Revoluční novinka! Nahazujte extrémně daleko! A bez zamotání montáže

TIPY A TRIKY: Revoluční novinka! Nahazujte extrémně daleko! A bez zamotání montáže

- Reklama -

Nahazování do velkých dálek je častým tématem rybářských diskuzí. Rybáři se nejčastěji ptají na to, jak nahodit svou montáž co nejdále od břehu, ale aby se přitom nezamotala montáž. Neřešitelný problém? Ani náhodou! Na rybářském trhu se totiž objevily revoluční zátěže od anglické firmy Gemini. Tyhle zátěže mají naprosto revoluční systém, který zaručuje to, že se montáž při dalekém hodu nezamotá. A hlavně! Díky skvělé aerodynamice letí mnohem, mnohem dále. Tohle je naprostá dokonalost!

Na některých vodách je nutné nahazovat poměrně daleko. Ano, k dalekým hodům nám napomůže celá řada věcí – od prutu až k použitému vlasci. Ale! Častým problémem je, že při dalekém hodu se nám zamotá naše koncová montáž. A to je k zbláznění, protože pak je celá naše snaha k ničemu! Co s tím? Řešení je naprosto jednoduché, ale geniálně účinné. Pojďme se podívat na speciální systém od anglické společnosti Gemini.

 

Zátěže pro daleké nahazování Gemini

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je naprostá dokonalost! Geniální zátěže Gemini s patentovaným systém proti zamotání návazce při dalekém hodu. Jak tenhle systém funguje? Naprosto jednoduše! Náš koncový návazec prostě zapneme k zátěži do speciálního systému podél kmenového vlasce. Princip tkví v tom, že návazec se díky tomu nezamotá při dalekém hodu, protože je zafixovaný k zátěži. A skutečně! Takhle návazec prostě nezamotáte! A jak se uvolní? Ihned po dopadu na vodní hladinu! Když zátěž třískne o vodu, systém návazec spolehlivě uvolní. Geniální!

Tohle uchycení koncového návazce má několik výhod. Zaprvé: Jak jsme se už zmínili – návazec se nezamotá. Doteď byl problém v tom, že návazec při dalekém hodu okolo zátěže různě rotoval, takže riziko zamotání bylo obrovské. Jenže! Teď když návazec připnete k zátěži, není prakticky možné, aby se nám montáž zamotala. Super!

Druhou obrovskou výhodou je to, že takto připravená montáž s připnutým návazcem má mnohem lepší aerodynamiku. Jelikož připnutý návazec nerotuje, ale je „přikovaný“ k zátěži, tak nevzniká nepříjemný odpor, který výrazně zkracuje délku hodu. Příklad z praxe: Se samotnou zátěží bez návazce hodíte podstatně dále než s návazcem. A na stejném principu funguje tato speciální zátěž s připínacím systémem od anglické firmy Gemini. Ten rozdíl je znatelný!

K dalekým hodům pak přispívá i samotný tvar zátěží. Ty mají tvar velmi populární kapky, kterou používají rybáři právě při dalekých hodech. Tento tvar nabízí dokonalou aerodynamiku, tudíž toto olovo mnohem snadněji letí do velké vzdálenosti. Perfektní! Tyto zátěže Gemini jsou proto extrémně vhodné při lovu kaprů ve velkých vzdálenostech na rozlehlých vodách. Takže nepotřebujete žádné čluny nebo zavážecí lodičky pro vyvážení montáží. Paráda!

Zátěže pro daleké nahazování Gemini jsou dostupné v několika zbarveních (zelená, světle hnědá, tmavě hnědá) a v několika gramážích. Záleží jen na vás, jakou gramáž a barvu zvolíte. Každopádně, pokud potřebujete dostat vaši montáž co nejdále bez zbytečných komplikací, pak sáhněte po těchto výborných zátěžích s patentovaným systémem. Jsou geniální!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -