DomůAkční nabídkaTOP 3 anglické kaprové vlasce: Dokonalá pevnost a obrovská odolnost za pár...

TOP 3 anglické kaprové vlasce: Dokonalá pevnost a obrovská odolnost za pár korun!

- Reklama -

Kvalitní kaprový vlasec je základem k úspěchu. Tady prostě není o čem! Pokud má rybář na navijácích namotané nekvalitní kaprové vlákno, pak to může skončit „katastrofou“! No, řekněte sami: Není škoda kvůli pár korunám přijít o životní rybu proto, že vlasec nevydrží nápor od zdolávané ryby? Přitom na dnešním rybářském trhu je na výběr nemalé množství vlasců na kapry, které nabízí špičkovou kvalitu, přitom jsou ale dostupné za více jak rozumné peníze! Fakt! Například dneska si ukážeme TOP vlasce na kapry, které pochází od firmy z Mekky kaprařiny – z Anglie – takže nabízí TOP kvalitu, ale za zajímavě nízké ceny. Pojďme se na tyhle vlasce na kapry podívat blíže…

 

Vlasec na kapry ESP Crystal Carp Mono (1000 metrů)

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejvíce populárních kaprových vlasců, které pochází od věhlasné společnosti ESP z Anglie. Možná se stane, že tuhle značku nebudete znát, ovšem na anglickém trhu jde o legendární firmu, která je známá tou nejvyšší kvalitou. A to platí i o vlascích od této značky. Například vlasec na kapry Crystal Carp Mono nabízí dokonalé vlastnosti při lovu kaprů. A bacha: Tento vlasec na kapry je k dostání za fakt libovou cenu!!!

- Reklama -

Zaprvé: Tento vlasec nabízí obrovskou výhodu v tom, že je ve vodním prostředí těžko rozpoznatelný. Vlákno je vyrobeno tak, aby bylo co nejméně vidět v každých podmínkách. Takže kapři jen tak nerozpoznají zradu! Proto tenhle kaprový vlasec rybáři strašně rádi používají například při lovu opatrných kaprů na silně prochytávaných vodách. Tenhle vlasec prostě neuvidí ani zkušené ryby.

Další velkou výhodou je vysoká odolnost proti oděru. Takže i když budete rybařit na kamenitém dně, anebo v blízkosti překážek, tak s tímhle vlascem máte jistotu, že vydrží i lov v těžkých podmínkách. Vlasec na kapry ESP Crystal Carp Mono je k dostání v několika průměrech. Rybáři si toto vlákno mohou vybrat v rozmezí od 0,30 do 0,375 mm. Tady si vybere fakt každý!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Vlasec na kapry ESP HI Performance Carp Mono (1000 metrů)

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový vlasec od anglické společnosti ESP, který je jako dělaný na zarostlé nebo zanesené terény. Proč? Velkou předností tohoto vlasce je v jeho zeleném zbarvení, které je na zmíněných terénech jako neviditelné. Takže i když budete rybařit na lokalitě, na kterou je obrovský rybářský tlak, tak budete mít obrovskou výhodu. Tohle vlákno prostě nejde vidět!

Rybáři tento kaprový vlasec HI Performance Carp Mono velice rádi používají na těžkých terénech i proto, že nabízí vysokou oděruvzdornost. Ano! I když budete rybařit na terénech s velkým výskytem potopených klacků nebo vodních rostlin, tak přesto tady s tímto vlascem budete úspěšní. Je fakt výborný! Co se týče dostupných průměrů, tak toto vlákno se dodává v průměrech 0,32 nebo 0,35 mm. Tyto průměry jsou pro lov velkých kaprů jako dělané…  

 

Vlasec na kapry ESP Syncro XT (1000 metrů)

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jedno z nejlepších vláken, které nám prošlo rukama. Vlasec ESP Syncro XT nabízí naprosto neuvěřitelnou odolnost, kterou jen tak nějaký vlasec nenabídne. I proto právě tento vlasec používají ostřílení kapraři na těch nejtěžších lokalitách. A to nejen pro jeho obrovskou odolnost, ale také pro jeho neskutečnou pevnost v uzlu. Tohle je fakt vlasec, který milují ti nejzkušenější odborníci na kapry. A my se nedivíme!

Pokud jste rybářem, který chytá na lokalitě, na které se nemůže vyvážet, ale potřebujete nahazovat do těch největších dálek, pak se rozhodně na vlasec ESP Syncro podívejte blíže. Tento vlasec má speciální povrchovou úpravu, díky které se výborně odvíjí z cívky navijáky, takže montáž letí skutečně daleko. Navíc! Vlasec na kapry Syncro XT nabízí i optimální průtažnost, takže s ním spolehlivě zaseknete kapra i na velkou vzdálenost. Super!

VIDEO: Jak vypadá vlasec na kapry ESP Syncro XT? Mrkněte na video!

Tento vlasec je mezi rybáři oblíbený i proto, v jakých průměrech je dodáván. Rybáři si mohou silon vybrat v „klasických průměrech“ 0,30 nebo 0,33 mm. K dostání jsou ale i mnohem hrubší průměru 0,37 a 0,40 mm, které jsou vhodnější právě pro chytání na těch nejtěžších místech, kdy je zapotřebí se spolehnout na obrovskou odolnost. Super!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: ESP

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -