skingbranding-banner

Oblíbený „soukromák“ v Česku varuje: Podvodníci lákají na výhru 1000 euro! Dávejte pozor!


Namísto toho, aby se lidé ze soukromého revíru Katlov chystali na novou rybářskou sezónu, tak řeší hodně velkou nepříjemnost! Někdo totiž zneužívá jejich jména a značky a rozesílá podvodné zprávy. Podvodné zprávy lákají na speciální výhru 1000 euro. Cílem těchto zpráv je dostat z rybářů citlivé údaje. Známý soukromý revír Katlov, který je oblíbeným rybářským cílem rybářů z Česka a ze zahraničí, varuje před touto podvodnou praktikou. A všem rybářům důrazně doporučuje, aby nikomu neposílali žádné citlivé údaje. Jak vlastně podvodné zprávy vypadají?

Na podvodné zprávy, které mohou budit spolehlivý první dojem díky použitému znaku soukromého revíru Katlov, upozornila oficiální katlovská stránka na facebooku před několika dny. „Pozor! Jedná se o podvod! Nikam nic neposílejte! Hlavně žádné číslo karty! To po vás přeci nikdy nechceme,“ varuje všechny fanoušky soukromého revíru oficiální stránka Katlova.

Co se v podvodné zprávě vlastně píše? Ve zprávě, která je napsána hodně lámanou češtinou, se píše o tom, že vybraný rybář má velké štěstí, protože právě on „vyhrál“ speciální dárek v hodnotě 1000 euro. Aby ale rybář mohl tento dárek získat, je podle podvodné zprávy nutné se zaregistrovat a doplnit osobní údaje.

Podvodná zpráva pak láká na to, že v momentě, kdy rybář pošle osobní údaje a dokončí registraci, tak potom mu bude odeslána výhra v hodnotě 1000 euro. Aby podvodníci měli jistotu, že jste vše provedli podle jejich pokynů, tak je nutné poslat i snímek obrazovky.

Je třeba si uvědomit, že tyto zprávy jsou podvodné! A oficiální stránka soukromého revíru Katlov důrazně varuje před posíláním osobních údajů na uvedenou stránku v podvodné zprávě. Po zveřejnění upozornění na tento podvod se pod příspěvkem objevily i zkušenosti fanoušků jezera Katlov, kteří potvrdili, že jim tato podvodní zpráva přišla. Je třeba si proto dávat pozor a nikam nic neposílat!  

Celá situace pak musí všechny lidi okolo Katlova mrzet i proto, že v letošní sezóně se vážně mluví o úlovku kapra přes 30 kilo, a místo toho řeší takové nepříjemnosti. Soukromý revír Katlov o tom nedávno informoval, a dokonce pro prvního rybáře, který tuto magickou hranici prolomí, připravil balík peněz. „Kapři na jezeře Katlov se opravdu krásně rozrůstají a letos očekáváme, že se chytí první kapr přes 30 kilo. Při této příležitosti jsme se rozhodli odměnit prvního šťastného rybáře, který ulovil tohoto kapra za 30 000 korun!“ píše se na facebooku jezera Katlov.  

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Začátek konce rybaření? Evropští úředníci chtěli zákaz rybolovu na území, které je pětkrát větší než Česko!   

admin | přečteno: 33x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Jakoby toho na rybáře nebylo málo! Nedávno Evropská agentura pro …

Skoro 25 miliónů korun! Rybáři vyčíslili škody na Bečvě, ze kterých je smutno!

admin | přečteno: 46x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Hodně smutná čísla zveřejnil Územní svaz pro Severní Moravu a …

Těžký život rybářů: 770 chráněných vyder zmasakrovalo ryby za více jak 21 miliónů korun!  

admin | přečteno: 6855x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Technik Východočeského územního svazu Karel Němec zveřejnil na tamním webu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.