DomůAkční nabídkaTOP 3 boilies na jarní kapry! Tyhle kuličky perfektně fungují i ve...

TOP 3 boilies na jarní kapry! Tyhle kuličky perfektně fungují i ve studené vodě na pasivní kapry

- Reklama -

Boilies na kapry je velmi oblíbenou nástrahou na kapry, kterou rybáři používají po celý rok, a tedy i na začátku sezóny. V tomto období je akorát dobré dávat pozor na to, že v našich revírech je ještě pořád dost studené vody. A právě do těchto podmínek je důležité „přizpůsobit“ naši nástrahu. Co to znamená? Je prostě žádoucí, aby nástraha měla určitě vlastnosti, díky kterým budou kukličky spolehlivě pracovat i v těchto nelehkých podmínkách. Jaké boilies na kapry vybrat do studenější, jarní vody? Máme pro vás několik tipů!

 

„Korkové“ boilies Sportcarp Wafters Cork

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální nástraha pro jarní lov kaprů! Proč? Její obrovskou předností je základová směs, ze které jsou tyto kuličky vyrobené. V čem je ta směs tak atraktivní? Kuličky obsahují korek, díky kterému se naprosto luxusně nadnáší nad dnem. Jen si to představte: Na lovné místo k nástraze připlavou kapři, kteří víří s vodou. A právě naše korková kulička bude na tyto proudy přirozeně reagovat, bude v nich krásně „vlát“. Takže zkušení a opatrní kapři nerozpoznají žádnou zradu!

Není se co divit, že tyhle kuličky velmi rádi používají zkušení kapraři na těch vodách, na kterých je velký rybářský tlak. Tohle boilies je fakt geniální na opatrné kapry! Obrovskou výhodou té směsi je i to, že kuličky velmi dobře přijímají tekuté atraktory. Díky tomu tak rybář může nasáknout kuličky silně vonícími tekutinami, což je při jarním lovu pořád pasivních kaprů dost důležité. Super!

„Korkové“ boilies Sportcarp Wafters Cork se vyrábí hned v několika příchutích. Rybáři si mohou obstarat sladké příchutě typu 4NUT Plum Jam, anebo 4NUT Coconut Bomb. Pak jsou samozřejmě k dostání i masové příchutě typu GLM Krill nebo GLM Squid. Naším „černým koněm“ jsou ale kuličky v příchuti Chilli Fruit, které jsou do jarní vody jako stvořené. Hodně zajímavá vůně!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

I když rybářský trh každoročně vychrlí další a další varianty boilies, některé kuličky jsou už prostě zaběhlými stálicemi. Jako například boilies MIKBAITS Mirabel Fluo, které patří dlouhodobě k tomu nejvíce populárnímu při jarnímu lovu kaprů. Ale divíte se? Tyhle kuličky mají naprosto ideální vlastnosti pro tohle chytání. Jaké například?

Kuličky MIKBAITS Mirabel Fluo mají třeba naprosto dokonalou velikost 12 mm, která je na pasivnější kapry jako dělaná. Pak samozřejmě nesmíme zapomenout ani na výrazné zbarvení. Například příchuť sladká kukuřice má atraktivní žlutou barvu, která jde vidět i na hodně zaneseném nebo bahnitém terénu. Tohle je prostě ideální do čisté vody, ve které se kapři pochopitelně řídí i zrakem.

Když už jsme u té příchutě sladké kukuřice, tak právě ta je dlouhodobě nejúspěšnější. Jedná se opravdu o hodně zajímavé aroma, které se těžko popisuje – vůně je sice jemnější, přesto dostatečně koncentrovaná na to, aby i ve studené vodě vytvářela atraktivní pachovou stopu. Dalším plusem je i samotná směs, která ve studené vodě pracuje naprosto spolehlivě!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Jahodové boilies LK Baits ReStart Wild Strawbery

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nepřijde vám, že v posledních letech je ovocné boilies trochu na ústupu? Možná je to tím, že rybářské firmy se spíše zaměřují na masové kuličky, anebo se nám to prostě jenom zdá. Přesto! Pokud hledáte nadupané ovocné boilies do jarní vody, pak se rozhodně podívejte na tyto kuličky LK Baits ReStart Wild Strawberry.

Toto boilies od české firmy má neuvěřitelně nádhernou vůni, která dokáže i za hodně nízkých teplot vytvářet neuvěřitelně silnou pachovou stopu. Jak to tohle boilies „dělá“? Tahle TOP esence v boilies vznikla i díky Kevinu Maddockovi, který je nesmrtelnou legendou anglické kaprařiny. Výsledkem je neodolatelná vůně ovocného boilies, která vytváří koncentrovaně sladkou pachovou stopu. Tohle je fakt nádhera!

Samozřejmě, kromě exkluzivní vůně tyto kuličky nabízí i zajímavou barvu, která jde skvěle vidět i na zaneseném nebo bahnitém terénu. Těchto kuliček si kapr všimne! Příjemné je i široké rozpětí průměrů, protože rybáři si mohou vybírat jahodové boilies od LK Baits ve velikostech od 14 do 30 mm. Tohle je fakt super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -