Domů Akční nabídka TOP 3 návazcové šňůrky, které kapraři milují! Z čeho vázat účinné návazce na...

TOP 3 návazcové šňůrky, které kapraři milují! Z čeho vázat účinné návazce na kapry?

- Reklama -

Návazcové šňůrky na kapry patří k nejvíce populárním materiálům při tvorbě návazců na kapry. Kapraři si návazcové šňůrky zamilovali především pro jejich vysokou pevnost, obrovskou odolnost, ale také pro jejich vlastnosti ve vodním prostředí. Pokud si rybář vybere správnou návazcovou šňůrku do aktuálních podmínek, pak může vytvořit geniální návazec na kapry, který přinese velké úspěchy v podobě obrovských kaprů. Jaké návazcové šňůrky patří mezi ty nejkvalitnější? Pojďme se podívat na klenoty z Anglie, které si zamilovaly tisíce rybářů nejen v České republice…

Anglie: Mekka moderní kaprařiny, kde to „všechno“ začalo. Není proto divu, že právě v Anglii vznikly TOP kaprařské firmy, které na rybářský trh chrlí špičkové produkty té nejvyšší kvality. Jako například návazcové šňůrky na kapry. Právě tyhle materiály, které jsou v moderní kaprařině hojně využívány, vyrábí například firma KRYSTON. Jedinečná společnost, kterou všichni zkušení kapraři moc dobře znají. A není divu, protože inženýři ze společnosti KRYSTON vyvinuli geniální návazcová vlákna, která patří k těm nejlepším na světě. Pojďme se na několik z nich podívat blíže…

 

Návazcová šňůrka KRYSTON Merlin

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejlevnějších návazcových šňůrek od legendární anglické firmy KRYSTON. Přesto, nižší cena se v žádném případě nepodepsala na kvalitě šňůrky. To ani náhodou! Tato návazcová šňůrka nabízí TOP vlastnosti, které ocení každý rybář při lovu těch největších kaprů. Co tato šňůrka vlastně umí? Jedná se o měkkou a dobře ohebnou šňůrku, která je vhodná například při lovu na plovoucí nástrahy. Právě měkká a ohebná „struktura“ šňůrky výrazně napomáhá k tomu, že plovoucí nástraha se přirozeně pohybuje v podvodních proudech.

Co na této šňůrce milujeme? Její pevnost a odolnost! I když se jedná o měkkou šňůrku, tak přesto jde o velmi pevné a odolné vlákno, se kterým můžete bez nejmenších obtíží lovit i na těch nejtěžších terénech. Třeba na zarostlých slepých ramenech nebo zarostlých nádržích. I tyto těžké podmínky tato anglická šňůrka vydrží.

Ostatně, tato šňůrka je velice vhodná právě na zarostlé vody i proto, že má zelenočerné maskování. Díky tomu se tato šňůrka velice dobře ztratí jak v husté vodní vegetaci na dně, tak ale například i v nánosech z odumřelé vegetace. Takže ani ten nejzkušenější kapr, který je velmi opatrný, nerozpozná zradu. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Návazcová šňůrka KRYSTON Score

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejvíce populárních návazcových šňůrek pro tvorbu těch nejlepších návazců na kapry. V čem je tato šňůrka tolik dokonalá? Jedná se o geniální návazcové vlákno, které má uvnitř kovový drátek. Díky tomu je tato šňůrka krásně těžká, takže leží na dně jako přibitá a jen „číhá“ na velkého kapra. Šňůrka netvoří na dně žádné nepřirozené obloučky, které by mohly kaprovi vyzradit námi přichystanou lest.

Kde je tato šňůrka nejvíce k využití? Na těch nejtěžších vodách, kde je hromada překážek! Ať už chytáte na dně, kde jsou ostré kameny, anebo na dně, kde jsou hrubé kořeny, anebo na dně, kde jsou ostrá škeblová pole – tady všude návazcovou šňůrku KRYSTON Score určitě využijete! Dobré je šňůrku používat i v proudných vodách, kdy chceme, aby návazec ležel na zemi jako přilepený. Díky kovovému jádru tato šňůrka odolá i silnějším podvodním proudům. Možností využití je celá řada!

Šňůrka se dodává v nosnosti 60 lb, což v přepočtu dělá 27,2 kilogramů. Tento navazovací materiál je tak absolutně dokonalý i při lovu těch nejtěžších kaprů na nejtěžších vodách. Tohle je prostě kvalita!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Návazcová šňůrka KRYSTON Synx

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Když některý z rybářů chce vidět to nejlepší z moderních výrobních postupů v moderní rybařině, ukažte mu tuto šňůrku. Tohle je prostě fenomenální dílo, ze kterého padá brada! V čem je tato šňůrka tak výjimečná? V jejím základu! Šňůrka vznikla spojením nejmodernějších hi-tech vláken a povrchových polymerů, což výrazně napomáhá k tomu, že šňůrka Synx má obrovskou pevnost i v hodně malém průměru.

Díky použití těchto moderních materiálů a výrobních postupů má šňůrka KRYSTON Synx neuvěřitelně obrovskou odolnost a pevnost. Proto je toto vlákno opravdu dokonalé pro lov kaprů na těch nejtěžších vodách. Pokud například jezdíte na členitý Orlík, tohle je přesně navazovací materiál pro vás.

Potah na šňůrce KRYSTON Synx je tuhý, což je obrovská výhoda. Díky tomuto navazovacímu materiálu můžete vytvářet například populární návazce Chod Rig. Ta tuhost má svůj význam: Při nasátí nástrahy návazec z této šňůrky vytváří odpor, který zabraňuje snadnému vyplivnutí nástrahy s háčkem z kaprovy tlamy. Díky tomu můžete zvýšit počet proměněných záběrů. Tuto vlastnost oceníte především na vodách s opatrnou kapří obsádkou a zkušenými rybami (např. na silně pochytávaných vodách). Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -