DomůAkční nabídkaTOP 3 nejoblíbenější brodící kalhoty pro rybáře, do kterých se taky zamilujete!

TOP 3 nejoblíbenější brodící kalhoty pro rybáře, do kterých se taky zamilujete!

- Reklama -

Brodící kalhoty pro rybáře patří pochopitelně k velmi populární obuvi. Prsačky pro rybáře nevyužijete jen při lovu na přívlač, ale také při lovu na položenou, kdy potřebujete zabrodit dále od břehu, abyste v klidu nahodili. Jak už to tak bývá, na rybářském trhu je nepřeberné množství brodících kalhot pro rybáře. Ale jaké vybrat? Zkuste se podívat na levné brodící kalhoty pro rybáře, které nestojí příliš, přitom nabízí opravdu super vlastnosti. Jaké to jsou?

 

Prsačky Cormoran s PVC kapsou

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je hit letošní sezóny! Parádní prsačky pro rybáře od firmy Cormoran nabízí suprovou kvalitu za opravdu nízkou cenu. Právě cena je jeden z hlavních důvodů, proč jsou tyto rybářské prsačky tak oblíbené. Prsačky Cormoran s PVC kapsou patří k nejlevnějším na trhu! Levnějších modelů skutečně moc nenajdete.

Rybářské prsačky Cormoran s PVC kapsou jsou vyrobeny ze 100 % nylonu, který patří k nejpopulárnějším materiálům pro výrobu rybářské obuvi a textilu. Nylon totiž kromě vysoké voděodolnosti nabízí i nádherně nízkou váhu nebo odolnost proti oděru. Super! Prsačky mají kvalitní botu s pevnou podrážkou, která spolehlivě „drží“ i na těžkém terénu. Velikost boty je k dostání od 39 po 46. Příjemným doplňkem je i pásek pro upevnění prsaček okolo pasu!

Kromě nízké ceny na těchto rybářských prsačkách rybáři velice oceňují i chytré „detaily“ – například prostornou kapsu. To ocení například milovníci přívlače, kteří si dovnitř mohou uložit krabičku s umělými nástrahami. Pochopitelně, vhodná je i pro kapraře – schovat krabičku se zarážkami, jehlu nebo pár kuliček nebylo nikdy jednodušší.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Prsačky FOX Lightweigt Camo Waders

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Oukej, uznáváme – tyto prsačky od firmy FOX jsou o několik stovek dražší než prsačky od firmy Cormoran. Ale my jinak nemůžeme! Podívejte se na to zbarvení v maskáčovém stylu! No nevypadá fantasticky? Tohle jsou prostě krásné prsačky s „vyraženou“ liščí hlavou, které udělají radost každému rybářovi.

Samozřejmě, design není to hlavní. Hlavní jsou vlastnosti. Tak co tyto prsačky nabízí? Tak předně: Tyto prsačky jsou vyrobeny z materiálu Nylon Taslon, který se vyznačuje vysokou odolností proti oděru, ale samozřejmě i vysokou voděodolností. Velmi důležité jsou i plně nalepené švy, které zvyšují odolnost těch nejcitlivějších míst.

Tyto prsačky FOX LIghtweigt Camo Waders mají PVC botu s členitou podrážkou, která spolehlivě drží i na těžkých terénech. Bota se velmi dobře nazouvá i zouvá (i když máte vlhkou ponožku). Navíc, tvar boty je pohodlný, takže dovoluje i delší procházky po břehu (například při přívlači).

Tyhle prasačky FOX jsou srdcovou záležitostí. Nabízí přesně ty vlastnosti, které každý rybář vyžaduje. A navíc, vypadají fantasticky! Cena není oproti levnějším konkurentům o tolik vyšší, proto určitě stojí za uvážení, jestli se neoplatí pár stovek připlatit…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Prsačky Delphin RIVER

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající prsačky od slovenského výrobce rybářských potřeb Delphin. Tyto prsačky doslova milujeme! Proč? Prsačky Delphin RIVER jsou zhotoveny z kvalitního materiálu, který je nádherně lehký a odolný. Velká péče byla věnována i švům – na ně byla použita technologie SONIC SEAM, která slibuje spolehlivou voděodolnost! Uvnitř prsaček nalezneme praktickou kapsu na rybářské drobnosti.

Co se týče použitého materiálu: Pro výrobu těchto prsaček byl použit populární materiál Nylon 190D, který se vyznačuje vysokou voděodolností. Důležitým faktorem je i to, že tyto prsačky od firmy Delphin mají i povrchovou úpravu, který výrazně zvyšuje odolnost proti oděru. Super!

Prsačky Delphin RIVER mají i pohodlnou botu, která má velmi pevnou podrážku, se kterou se pohodlně chodí i po těžkém terénu. Velmi příjemnou vychytávkou je „výčnělek“ v oblasti paty, který výrazně napomáhá k pohodlnému vyzutí boty, a to i v tom případě, kdy má rybář vlhkou nohu. Prsačky jsou dostupné ve velikostech od 41 do 47.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -