skingbranding-banner

TOP 3 sladké boilies na kapry na začátek sezóny! Tyhle kuličky zaručeně fungují


Lov kaprů na jaře je hodně ovlivněn aktuálními podmínkami u vody. Samotné rybaření častokrát komplikují nižší teploty, které mají (negativní) vliv na příjem potravy kaprů. Co to znamená? Na jaře se častokrát můžete setkat s tím, že kapři nepřijímají potravu v takovém množství jako v dalších měsících rybářské sezóny. Z toho plyne jedna věc: Je nutné kapry co nejrychleji zaujmout. A k tomu nám může výrazně napomoci ovocné boilies, které patří na začátek sezóny k tomu nejvíce úspěšnému…

To, že ovocné příchutě patří k tomu nejlepšímu na začátek sezóny, se moc dobře ví. Koncentrovaná, sladká pachová stopa dokáže ve vodě zaujmout nejednoho pasivního kapra. Proto rybáři tyto příchutě tak rádi používají. Je třeba dávat bacha při krmení! Nezapomeňte na to, že kapři v těchto chvílích nepřijímají tolik potravy. Ano, sbírají něco k snědku, ale ne v takovém množství.

Co z toho plyne? Ideální je to nepřehánět s krmnými dávkami. Prostě k nástraze přidejte PVA punčochu, anebo napěchované krmítko s výrazným krmením. Co je výrazné krmení? Třeba method mix, který je nacucaný výraznou esencí. Právě takové krmení dokáže ve vodě vytvořit silnou pachovou stopu, která zaujme kapry. Přitom se ale ryby z jemného krmení nenasytí, takže neodplavou pryč. A slupnou i naši nástrahu. Tohle je osvědčená klasika.

Jaké boilies ale na začátek sezóny použít? Máme pro vás několik tipů na zajímavé kuličky, které se dodávají v cenově dostupných baleních. Doporučujeme si obstarat právě tato menší balení, boilies si „osahat“, a pokud vám bude jezdit, tak si jej obstarat ve větším balení. Tohle vyzkoušejte!

 

Boilies NASH Instant Action Coconut Creme

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající sladké boilies od špičkové anglické firmy NASH. Tohle boilies nabízí hned několik zásadních „zbraní“, které ocení každý rybář při jarním lovu kaprů. Zaprvé: Toto boilies má neuvěřitelně nádhernou kokosovou vůni, která vytváří silnou pachovou stopu i za hodně nízkých teplot. Bomba! Vůni pak lze samozřejmě posílit i tak, že boilies necháte několik dní nadipovat v nějaké sladké esenci.

Zadruhé: Obrovskou zbraní těchto kuliček je jejich bílé zbarvení. Tohle zbarvení jde totiž geniálně vidět na (téměř) jakémkoliv terénu. Ať už budete chytat na zaneseném, zarostlém, bahnitém nebo kamenitém dně, je to jedno. Takto zbarvené kuličky si všimne každý kapr. Luxus! Samozřejmě, ideální je dávat k této bílé kuličce i výrazně zbarvené krmení, které rovněž půjde vidět i z velké vzdálenosti.

Boilies ZDARMA: Nezapomínejte na to, že u tohoto boilies platí výhodná akce 2+1 ZDARMA! Takže, při zakoupení 2ks stejného boilies z řady Instant Action (např. 2 ks Coconut Creme 20 mm balení 1 kg) získáte třetí kus z této řady a gramáže ZDARMA! Využijte této skvělé příležitosti…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť z nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies LK Baits ReStart Wild Strawberry

Výrobek je dostupný na e-shopu LK Baits za nejnižší cenu na trhu!

Jedno z nejlepších boilies pro chytání kaprů ve studené jarní vodě. Proč? Tyto prvotřídní kuličky od renomované společnosti LK Baits mají naprosto neuvěřitelnou vůni, která dokáže i za hodně nízkých teplot vytvořit silnou pachovou stopu. Tohle je fakt bomba! Nadupaná jahodová esence, která obsahuje řadu poznatků od anglické legendy Kevina Maddocka, je naprosto dokonalá!

Kromě vynikající jahodové vůně ale toto boilies nabízí i prvotřídní směs. Ta obsahuje například mléčné bílkoviny, ale i kvalitní rybí moučky. Právě rybí moučky obsahují celou řadu atraktivních surovin, které věrně „napodobují“ přirozenou potravu kaprů. Takže je super, že toto ovocné boilies má i živočišný „ocas“. Bomba!

Toto boilies od firmy LK Baits se dodává v praktických 250 gramových baleních, které jsou dostupné za fakt luxusní peníze. Tohle je ideální chytací balení, které vydrží opravdu hodně dlouhou dobu! K jahodovému boilies LK Baits doporučujeme dávat jemný method mix s příměsí mikropelet…

Výrobek je dostupný na e-shopu LK Baits za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies Munch Baits Visual Range Pink Fruit

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Naprosto geniální boilies s ovocnou příchutí, které patří k TOP kaprovým nástrahám na začátek sezóny. Toto boilies má skutečně nádhernou ovocnou vůni, která dokáže vytvořit silnou pachovou stopu, takže zaujme i pasivnější rybu. Další velkou zbraní tohoto boilies je směs, ze které jsou tyto kuličky vyrobeny. Směs obsahuje lehce stravitelné a nutričně bohaté suroviny, které posouvají toto boilies o několik levelů výše.

Obrovskou výhodou těchto kuliček je i jejich zbarvení. Díky výrazné růžově barvě jde boilies Munch Baits Visual Range Pink Fruit skvěle vidět i na hodně zanesených terénech. Pokud budete na začátku sezóny chytat na terénech, které jsou například silně pokryté odumřelou vegetací, nevadí to. Tyhle kuličky jdou vidět (téměř) všude. Super!

K boilies doporučujeme používat i POP-UP boilies, a vytvořit tak atraktivního panáčka. Díky tomu toto růžové boilies tak nadzvednete nad dno, takže nástraha půjde ještě lépe vidět. Nezapomínejte na to, že kapři velice dobře vidí kontrastní věci – tedy výrazné předměty na tmavé dně. Proto se toto boilies skvěle hodí na začátek roku, kdy jsou terény na našich revírech zanesené odumřelou vegetací.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 68x | 26.02.2021 | Žádné komentáře

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 1904x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 2170x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.