DomůNovinkyNOVÁ SVAZOVKA: U Hradce Králové rybáři otvírají nový svazový rybník! Nádherná voda!

NOVÁ SVAZOVKA: U Hradce Králové rybáři otvírají nový svazový rybník! Nádherná voda!

- Reklama -

Vedení Východočeského územního svazu informovalo rybářskou veřejnost o tom, že nedaleko Hradce Králové se na začátku dubna otevře nový svazový revír. O jakou vodu jde? O Stříbrný rybník u Hradce Králové. Na této lokalitě se nám líbí právě ona dostupnost ze zmíněného krajského města, která je opravdu velmi příjemná. Rybáři z Hradce mají tuto lokalitu na dosah ruky. Podívejte se na novou vodu, která se otevře již brzy…

Kdy se nová voda otevře? Zahájení rybolovu na Stříbrném rybníku započne už 1. dubna 2020. Na této nové lokalitě platí rybářská pravidla Východočeského územního svazu, a rybář je rovněž povinen se seznámit s provozním řádem celého areálu.

Na Stříbrném rybníku se bude od září do června rybařit po celém obvodu této vodní plochy. Výjimkou jsou pak letní měsíce od července do srpna, kdy je povoleno rybařit na 2 úsecích na rybníku. Tyto úseky jsou vyznačeny tabulemi.

Je třeba dávat si pozor na některé zákazy. Na Stříbrném rybníku se nesmí krmit. Je zakázáno vyvážení návnad a nástrah všemi způsoby, přitom není rozhodující, jaké se používá plavidlo nebo zaváží-li se návnada či nástraha plaváním. Samozřejmostí je nutností, aby rybáři dodržovali pořádek. Na tomto revíru je rybář povinen uklidit lovné místo, pokud tak neučiní, bude to bráno tak, že místo znečistil on sám. Na Stříbrném rybníku platí i zákaz kuchání, škrábání nebo porcování ryb.

A jen ještě pár technických poznámek: Úlovky se zaznamenávají do revíru Orlice 1 (č. 451 058). Na Stříbrném rybníku platí mimopstruhové, krajské, celosvazové a celorepublikové povolenky.

Rekreace na Stříbrném rybníku: Na tomto nově otevřeném rybníku se nachází i velmi populární kemp. Ten je v provozu od začátku dubna od konce září. V kempu jsou chatky, mobilní domy, je ale pochopitelně možné si tady postavit stany, anebo zaparkovat s karavany nebo obytnými přívěsy. Tento kemp je tak vynikající možností pro rybáře nejen z Hradce Králové pro luxusní rybářskou dovolenou.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -