Domů Akční nabídka TOP 3 spacáky pro rybáře, za které nedáte majlant! Výborná kvalita za...

TOP 3 spacáky pro rybáře, za které nedáte majlant! Výborná kvalita za super cenu!

- Reklama -

Rybářské spacáky patří k velice důležitým součástem rybářovy výbavy. Je to jednoduché: Pokud si rybář obstará spacák, který není kvalitní, pak se pobyt u vody promění v hotový horor. A to zejména v chladných a vlhkých chvílích u vody. Ale pozor! Aby si rybář mohl u vody dopřát maximální komfort, není nutné sahat hluboko do peněženky. To ne! Na rybářském trhu jsou rybářské spacáky, které nabízí TOP kvalitu za super nízkou cenu. Podívejte se na seznam spacáků, které doporučujeme všemi deseti…

 

Spacák pro rybáře Giants Fishing 5 Season Maxi

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je z našeho pohledu naprosto nejlepší spacák na rybářském trhu v poměru cena/výkon/kvalita. Tenhle spacák v dané cenové relaci vyhrává snad všechny recenze a hodnocení. Mezi rybáři je skutečně populární!

Za opravdu rozumné peníze dostanete vynikající rybářský spacák, který nabízí maximální komfort i ve velmi nehostinných podmínkách. Uvnitř spacáku je nádherně měkký materiál, který výborně drží teplo, přitom odvádí přebytečnou vlhkost. Rybář je tak v suchu a teple. Vnější vrstva spacáku je pak vyrobena z oblíbeného materiálu Peach Skin.

Extrémně důležitá věc – tento spacák nabízí opravdu hodně prostoru. Jeho rozměry jsou 220x100x8 cm. Díky tomu se tak v tomto rybářském spacáku velice pohodlně vyspí i urostlý rybář. Prostě, nikde nic nesvírá ani netahá, ve spacáku je dostatek místa. A to je důležité, protože pokud je spacák moc upnutý na těle, pak hrozí pocení, takže rybář může po chvíli cítit pocit chladu. U tohohle rozměrného spacího pytle to ale nehrozí!

Tepelný komfort spacáku pro rybáře Giants Fishing 5 Season Maxi je -15˚C, extrém do -20˚C. Takže tento spacák nabízí opravdu super komfort i v pozdní části sezóny. Velmi příjemné jsou i „detaily“: Zip pro odnímatelný polštářek pro vyztužení krční páteře, převleky na obou stranách pro zafixování spacáku k lehátku, anebo popruh ve střední části spacáku pro jeho zafixování k lehátku.

Pokud hledáte TOP spacák pro rybáře za opravdu rozumnou cenu, pak sáhněte po tomto. Je to dobrá investice do pohodlí a komfortu za skutečně přijatelné peníze.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Spacák pro rybáře Chyť a pusť Thunder 5 Season

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Velmi populární spacák pro rybáře od firmy Chyť a pusť patří k nejlevnějším spacákům do těžkých podmínek. Tento spacák je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují teplo a sucho i při pobytu u vody na podzim, v zimě nebo časně zjara. Tepelný komfort tohoto spacáku je -13˚C, extrém do -20˚C.

Vnitřek tohoto spacáku je vyplněn černým microfleecem, který slibuje vysoký komfort při pobytu u vody. Teplo a sucho je samozřejmostí! Samozřejmě, materiál je dostatečně prodyšný pro odvádění přebytečné vlhkosti, takže rybář se nepotí, a není mu v noci zima.

I tento spacák od firmy Chyť a pusť je vybaven chytrými detaily. Nechybí zipy pro odnímatelný polštářek pro vyztužení krční páteře, překrývací vrstva zipů pro držení tepla uvnitř spacáku, vnitřní kapsa pro mobilní telefon, převleky a popruh pro zafixování spacího pytle k lehátku.

Tento spacák pro rybáře od Chyť a pusť nabízí suprové vlastnosti a kvalitu za vynikající cenu. Dejte na nás a investujte chytře!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Spacák pro rybáře MIVARDI Executive

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Výborný spacák pro méně urostlé rybáře, který je k dostání za fakt parádní cenu. Tento spacák pro rybáře od české firmy MIVARDI má rozměry 235×92 centimetrů. Jedná se tak opravdu spíše o spací pytel pro menší rybáře nebo rybářky, kteří jej jistojistě ocení. A to především díky velmi příznivé ceně! Za super peníze totiž dostanou výborný spacák.

Spacák MIVARDI Executive je vhodný pro pobyt u vody do -10˚C, což bohatě vystačí například i v říjnu, ale i v listopadu. Velkou vychytávkou je límec Thermo stop, který drží teplo uvnitř spacáku i v prostoru ramen. Rybářovi je tak i v těchto „rizikových“ partiích krásně teplo. Velmi vysoký komfort a pohodlí zajišťuje i kvalitní fleece uvnitř spacího pytle, jež drží teplo, ale je i vodoodpudivý. Takže uvnitř spacáku se nedrží přebytečná vlhkost, kvůli které je rybářovi následně zima. I tento spacák nabízí vylepšení, díky kterým jej pevně zafixujete k lehátku.

Pokud hledáte opravdu levný spacák, který ale nabízí dobré vlastnosti i v těžkých podmínkách, mrkněte na tento. Za ty peníze je to fakt dobrá koupě…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -