Domů Novinky WCC 2018: Karel Nikl jde do „boje“! Začíná prestižní závod ve Francii!...

WCC 2018: Karel Nikl jde do „boje“! Začíná prestižní závod ve Francii! Kde budou chytat Češi?

- Reklama -

Na legendárním jezeře Madine ve Francii dneska odstartuje další ročník prestižního World Carp Classic. Tento závod se v minulosti konal i v České republice na Nových Mlýnech, kde triumfoval náš přední kaprař Karel Nikl. A právě on bude i letos ve Francii bojovat o cenný titul. Kromě Karla Nikla se závodu zúčastní i další čeští rybáři. Závod startuje dneska od 14 hodin…

Vítězové letošního ročníku si kromě nádherných trofejí a materiálních cen odnesou i tučný šek na 15 000 liber (cca 430 000 korun). Na druhý tým čeká šek v hodnotě 3000 liber (cca 85 000 korun), a třetí tým obdrží 2000 liber (cca 57 000 korun). Ceny jsou pak připravené i pro vítěze sektorů nebo pro tým, který uloví nejtěžšího kapra atd.

Na letošní ročník se sjeli závodníci (nejen) ze všech koutů Evropy. Samozřejmě, nebudou mezi nimi chybět ani české barvy. K nejžhavějším kandidátům na dobrý výsledek již tradičně patří Karel Nikl a jeho tým. Právě od nich se čeká opravdu hodně. A není se čemu divit! Karel Nikl a spol. tento závod vyhráli v roce 2016 na Nových Mlýnech. Jak si povedou letos?

Na přiložené mapě si můžete prohlédnout závodní sektory. Sami vidíte, že ty jsou rozmístěny jak po březích, tak i na ostrově.

  • Karel Nikl a jeho tým budou chytat na místě číslo 40.
  • Další český tým pod vedením Tomáše Slavíka bude lovit na místě číslo 16.
  • Třetí český tým, kde je kapitánem Robert Rizman, bude závodit na místě číslo 19.
  • František Slingr a spol. budou chytat na místě 29.

Závod odstartuje dneska od 14 hodin. Jeho průběh budeme detailně sledovat. Všem českým reprezentantům držíme pěsti a přejeme úspěšný závod. ČEŠI, do toho!!!

Zdroj: World Carp Classic

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -