skingbranding-banner

TOP 5 kaprových dělíček za lidovou cenu! Z čeho vybrat levný, ale kvalitní prut na kapry?


Kaprové pruty jsou pochopitelně neodmyslitelnou součástí rybářovy výbavy. Velká část rybářů volí na kapry kaprové děličky. A není se čemu divit. Tento typ udice nabízí vynikající vlastnosti jak při nahazování, tak i při zdolávání. Kaprové děličky, ať už dvoudílné nebo trojdílné, obecně nabízí lepší vlastnosti než teleskopické udice – snad jen kromě transportní délky. Mnoho rybářů žije v představě, že kvalitní kaprová dělička stojí velké peníze. Není tomu tak. Na rybářském trhu jdou sehnat děličky za opravdu výhodné ceny!  

Obecně by se dalo říci, že na většinu českých revírů rybářovi vystačí „univerzální“ děličky o délce 3,66 metrů. Právě tyto pruty jsou naprosto dostačující jak pro lov na stojácích, tak i na řekách. Navíc, tato délka prutu umožňuje daleké nahazování, ale i maximální komfort při vyvážení. Těch výhod takto dlouhá udice nabízí opravdu celou řadu, a i proto ji označujeme za „univerzální“. Co se týče gramáže – na české vody je ideální rozpětí od 3 do 3,5lb. Tohle bohatě postačí…

 

Kaprový prut Starbaits CCR

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je hit letošní sezóny! Špičkové dvoudílné pruty od renomované společnosti Starbaits nabízí hromadu zajímavých vlastností za naprosto nepřekonatelnou cenu. Tyto udice jsou velice zajímavé díky použitým materiálům, které nabízí jen ty nejlepší vlastnosti. Děličky Starbaits CCR mají skvělou akci, což rybář ocení jak při nahazování, tak i zdolávání, kdy cítí každý výpad ryby. Pruty mají kvalitní a prostorná SIC očka, která „vedou“ jakýkoliv navazovací materiál bez zbytečného tření, takže montáž létá opravdu daleko! Na těchto prutech máme velice rádi jejich nenápadný, ale velmi elegantní design (matně černé zbarvení s červenými prvky). Tyto pruty jsou k dostání v délce 3,66 a gramáži 3lb. Pokud hledáte suprové děličky za skvělou cenu, vsaďte na tyhle pruty! Cena je nepřekonatelná!

 

Kaprový prut Giants Fishing LXR Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS.cz za nejnižší cenu na trhu!

Toto jsou pruty pro náročnější rybáře, kteří si potrpí na kvalitu a propracovaný design. Blank těchto děliček se skládá z „High Modul uhlíku“, který slibuje skvělou akci jak při nahazování, tak i zdolávání. A především! „Riziková“ místa jsou na tomto prutu zpevněna kevlarovým ovinem, což výrazným způsobem prodlužuje životnost těchto děliček a jejich odolnost při používání v náročných podmínkách. Samozřejmostí jsou prostorná SIC očka. Na těchto prutech velice oceňujeme i použití korku! Tento nádherný materiál se z nových modelů kaprových prutů vytrácí. A to je škoda! Korek vypadá fantasticky, navíc má skvělé vlastnosti. Tyto děličky od Giants Fishing jsou naším „černým koněm“ – máme je opravdu velice rádi! Tento prut je trojdílný (výborné pro transport), měří 3,66 metrů a gramáž jsou 3lb.

 

Kaprový prut MIVARDI Alcon Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu!

Obrovská stálice a velmi oblíbená dělička od populárního českého výrobce MIVARDI. Děličky MIVARDI Alcon Carp jsou oblíbené díky velmi příznivé ceně a velmi spolehlivým vlastnostem. Základ blanku těchto děliček je v carbonu, tedy v materiálu, který se vyznačuje velmi nízkou váhou, ale obrovskou pevností a odolností. Tyto pruty jsou ze strany rybářů kladně hodnocené proto, že nabízí výbornou akci při nahazování a zdolávání. V těchto prutech jde cítit každý výpad zdolávané ryby! Tohle je fakt zážitek! Pruty se vyrábí v délce 3,66 metrů a gramáži 3lb. Jedná se o trojdílné pruty.

 

Kaprový prut Delphin Capri

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu

Další model velmi populární kaprové děličky tentokrát ale od slovenské firmy Delphin. Tento prut patří k jednoznačně nejprodávanějším modelům na československém trhu. Těch důvodů je více. Zaprvé: Dělička Delphin Capri nabízí výtečný uhlíkový blank. Prut je osázen prostornými SIC očky, které bezproblémově „vedou“ navazovací materiál při nahazování, vyvážení i zdolávání. Rukojeť je pogumovaná, což rybář ocení především v tu chvíli, kdy má mokré ruce (prut neprokluzuje). Tento prut je oblíbený i proto, že se jedná o tužší model, se kterým se opravdu hodně dobře hází. Prut se vyrábí v délce 3,6 metrů a gramáži 3,5lb. A nesmíme opomenout ani velice příznivou cenu!

 

Kaprový prut Delphin Armada Carp BlackWay

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Náš seznam zakončíme další děličkou od slovenského producenta Delphin, který patří k nejlepším výrobcům prutů, co se týče poměru cena/výkon. Tento prut je promakanější než předchozí model. Dělička Delphin Armada Carp BlackWay má „karbonový základ“. Tento prut tak nabízí perfektní akci! Obrovskou předností, do které se prostě okamžitě zamilujete, je nádherná korková rukojeť s bytelným sedlem na velké kaprové navijáky. Jedná se i o neskutečnou „designovku“ – dělička má překrásný matný vzhled se zlatými doplňky! Lahoda pro oko! Prut Delphin Armada Carp BlackWay se vyrábí jak v trojdílné, tak i dvojdílné verzi. Tenhle prut má rozhodně co nabídnout!

Ilustrační foto: PARYS a Chyť a pusť

Nové články v rubrice

VÝPRODEJ: Akční ceny! Kaprové děličky za pár korun! Jeden prut vyjde na pár stovek!

admin | přečteno: 22x | 24.05.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském e-shopu PARYS naskladnili další akční děličky. Tentokrát si …

TOP 3 rybářská lehátka za super cenu! Do těchto postelí se zamilujete!

admin | přečteno: 1605x | 22.05.2018 | Žádné komentáře

Rybářské lehátko je neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy při delších výpravách …

VIDEO: Geniální návazec na velké kapry! Úspěšný lov kaprů ve sloupci a na hladině!

admin | přečteno: 2244x | 21.05.2018 | Žádné komentáře

Voda se otepluje. Sluneční paprsky se intenzivně opírají do vodní …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.