DomůUzly a montážeMontážeLov ryb na feeder: Vynikající návazec pro rychlé a jednoduché nastražení pelet!

Lov ryb na feeder: Vynikající návazec pro rychlé a jednoduché nastražení pelet!

- Reklama -

V rybářském světě existuje celá řada návazců pro chytání ryb na feeder. My si dneska ukážeme jeden, který je výborný především proto, že díky němu můžeme velmi rychle nastražit peletu, ale třeba i tvrdší partikl. O co jde? O jednoduchý návazec s „gumičkou“, do které danou nástrahu připevníme. Tento návazec je v současnosti velice populární…

Popularita tohoto návazce je dána například zmíněnou rychlostí a jednoduchostí. Do speciální gumičky jednoduše zasuneme peletu (ale i partikl), takže vše je rázem připraveno k lovu. Nastražení je mnohem rychlejší než na šňůrku pod háčkem. Navíc, není potřeba žádných zarážek ani jehel.

Velkou výhodou je pak i to, že díky gumičce máme volnou špičku háčku. Při nasátí nástrahy v gumičce se háček stočí na spodní tlamu ryby, což vede k mnohem efektivnějšímu záseku – spodní část tlamy je pevnější, takže riziko vyříznutí ryby je menší.

Dalším velkým plusem tohoto návazce je to, že gumička jde k háčku připevnit velice rychle. Stačí ji nasunout na raménko háčku – a máme hotovo. Tento návazec je výborný pro chytání ryb na feeder na tvrdší nástrahy, především tedy na pelety. Rozhodně vyzkoušejte!

Gumičky vyrábí nejrůznější výrobci rybářského vybavení. Pro ještě jednodušší nastražení lze použít speciální držák na pelety, který rovněž vyrábí více výrobců.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -