Domů Novinky Jakub Vágner „drtí“ sumce na českých svazovkách! Slavný rybář chytá krásné dvoumetrovky!

Jakub Vágner „drtí“ sumce na českých svazovkách! Slavný rybář chytá krásné dvoumetrovky!

- Reklama -

Lov dravců je v plném proudu! Konečně! Na břehy našich revírů se sjíždí rybáři, aby si užili lov rybích predátorů. A rybářský internet už plní nádherné fotky a videa, na kterých jsou zachyceny luxusní úlovky. Především pak sumci! Rybářům se lov vousatých dravců dost daří. A mezi nimi je i slavný rybář Jakub Vágner. Ten na českých svazovkách doslova „řádí“, protože se mu daří chytat i krásné sumce přes 2 metry délky!

„Každý rok si kolem poloviny června kladu tu stejnou otázku: Vyrazím 16. 6. otevřít sezónu lovu dravců? Jasně, že mám po zimě totální absťák, ale… U vody mám rád klid. Když je pak 16. 6. sobota, venku svítí letní slunce a voda má 25 stupňů, je scénář úplně jasný. Obležené břehy, tisíce koupajících se lidí, motorové čluny, vodní lyže a snad všichni rybáři světa. Většinou tak první dny po odhájení zůstávám doma.“

„Byl bych to ale vůl, kdybych zůstal doma i tento rok. V sobotu i neděli jsem zažil rybařinu snů. U vody totální chaos a vše zmíněné, ale už dlouho se mi nestalo, že bych na české svazovce zažil dvě hodiny, kdy jsem čekal na záběr od sumce maximálně 10 minut. Byla to jízda,“ napsal Jakub Vágner po zahájení.

A jak vidno, tak známému rybářovi se dařilo i v dalších dnech. O několik dní později přidal na sociální sítě další fotku s obrovským sumcem! „Nevím, jak se daří po zahájení vám, ale já si rozhodně stěžovat nebudu. Dnes ráno 4 krásné ryby ze zapomenuté svazovky. Letos padá 2 metrová hranice nějak často. Hlavně nepřepálit začátek!“ napsal k fotce Jakub Vágner.

To, že se Vágnerovi opravdu daří, pak dokládá poslední fotografie, ke které napsal: „Posílám pozdrav z vody. Letos ty sumce už přestávám počítat. Vábnička mi letos asi přiroste k ruce.“

Redakce InRybar.cz

Titulní foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -