Domů Akční nabídka TOP kaprové děličky do 1000 korun! Super levné pruty, do kterých se...

TOP kaprové děličky do 1000 korun! Super levné pruty, do kterých se zamilujete!

- Reklama -

Dělené pruty na kapry jsou velmi vyhledávaným typem kaprových udic. A ono se není čemu divit! Kaprové dělené pruty nabízí fakt luxusní vlastnosti, které ocení každý rybář jak při nahazování, tak zdolávání. Hodně rybářských začátečníků je přesvědčeno o tom, že kvalitní prut na kapry musí stát půlku zlaté cihly. Ale chyba lávky! Na rybářském trhu lze sehnat i takové pruty na kapry, které jsou dostupné za fakt libové peníze. A my si teď levné dělené pruty na kapry ukážeme! Tyhle „klacky“ totiž nestojí ani 1000 korun za kus…

 

Dělené pruty na kapry MIVARDI Alcon Carp (1+1 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové, trojdílné pruty na kapry od české značky MIVARDI patří k tomu nejpopulárnějšímu na česko-slovenském trhu. Hlavním důvodem obrovského úspěchu těchto dělených prutů od MIVARDI je jejich velmi nízká cena! Tyto pruty jsou k dostání v akčním setu 1+1 ZDARMA, takže při rozpočítání celkové ceny je výsledná částka za jednu kaprovou udici výrazně pod 1000 korunami. A to se líbí mnoha rybářům v Česku a na Slovensku.

I když tyto pruty na kapry patří k tomu nejlevnějšímu na rybářském trhu, tak přesto nabízí fakt zajímavé vlastnosti. A to i díky perfektnímu blanku. Ten má základ ve vláknech ExHRC60 z karbonu, který se vyznačuje perfektní pevností a odolností. Díky použitému materiálu mají tyto levné dělené pruty na kapry fakt skvělou akci, kterou rybář ocení jak při zdolávání, tak hlavně i při nahazování.

Rychlá akce těchto prutů zaručuje to, že síla rybáře je okamžitě přenesena do montáže, která tak letí opravdu daleko. S těmito pruty je možné při zvolení správné zátěže nahazovat do velkých vzdáleností. Paráda! Další velkou výhodou je i to, že tyto pruty jsou trojdílné, takže mají kratší transportní délku. A to je velmi příjemné při cestě k vodě. Super!

Tyto pruty jsou právem jedny z nejpopulárnějších na rybářském trhu. Jejich cena je opravdu nepřekonatelná, přitom ale nabízí velmi zajímavé vlastnosti, díky kterým lze na tyto pruty chytat na drtivé většině tuzemských vod. Pokud si tedy kladete otázku, jaké dělené pruty na kapry vybrat, pak se rozhodně podívejte na tyto od české značky MIVARDI.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Dělené pruty na kapry MIVARDI Enigma Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další velmi populární dělené pruty na kapry od české značky MIVARDI, které mají rybáři v oblibě díky nízké ceně, která rovněž za jeden prut nepřesahuje 1000 korun. A to je fakt libová cena! Základ těchto dělených prutů je také v karbonových vláknech ExHRC65, které nabízí spoustu zajímavých vlastností.

Levné dělené pruty na kapry MIVARDI Enigma jsou zajímavé tím, že mají opravdu tenký průměr, který je k vidění spíše u dražších udic. Tohle se nám fakt líbí! Pruty jsou dodávány v délce 3,6 metru, se kterou se velmi dobře nahazuje i do velkých vzdáleností. Zároveň je ale tato délka vhodná i při vyvážení. Tohle je prostě nefalšovaný „univerzál“!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -