DomůAkční nabídkaTOP navijáky na kapry od českých značek za pár korun: Čeští rybáři...

TOP navijáky na kapry od českých značek za pár korun: Čeští rybáři chtějí udělat díru do světa!

- Reklama -

Kaprové navijáky patří k nejvíce diskutovaným součástem rybářské výbavy. Není se čemu divit! Každý rybář o navijácích rád diskutuje, a rád se pochlubí vlastními stroji. Pokud se člověk baví s milovníky kaprařiny, dost u nich převládají navijáky na kapry od zahraničních značek. A my se ptáme: Není to škoda? I české značky totiž dokážou nabídnout luxusní navijáky na kapry, přitom jsou ale výrazně levnější. A přesto tyhle stroje nabízí naprosto nadupané vlastnosti při lovu těch největších kaprů. Fakt! Pojďme se na TOP levné navijáky na kapry od českých značek podívat blíže…

 

Naviják na kapry Zfish Sygna QD 9000

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je hodně zajímavý naviják na kapry od české značky Zfish, který by u jiných firem mohl vyjít několikanásobně dráž. Přesto! Česká firma Zfish tento kaprový stroj nabízí za fakt rozumné peníze. Ta cena je prostě hodně zajímavá! Přitom, kaprový naviják Zfish Sygna QD 9000 nabízí spoustu nadupaných vlastností, které jsou k vidění spíše u dražších modelů. Co například?

První věc, kterou musíme zmínit, je bezvadný chod tohoto navijáku. Ten je dán 11 ložisky, které pracují jako „švýcarského hodinky“, takže naviják šlape naprosto spolehlivě. Navíc! Při chodu navijáku nehrozí žádné nepříjemné vibrace, a to díky vybalancovanému rotoru. Tohle je fakt zážitek! Co se týče převodu, tak převodový poměr tohoto modelu je 4,6:1.

VIDEO: Jak pracuje naviják na kapry Zfish Sygna QD 9000 na rybách?

Každý rybář na kaprovém navijáku ocení luxusní brzdu. A tady v tomto případě je brzda opravdu hodně kvalitní – jedná se o krátkou přední brzdu QD, která reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře, takže rybář může při zdolávání kaprovi okamžitě povolit, anebo ho přitáhnout. Na tuhle brzdu se může rybář vždy spolehnout…

Naviják na kapry Zfish Sygna QD je vhodný i na ty nejtěžší vody v České republice a v zahraničí. Kapacita cívky je solidních 345 metrů při navinutí navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Naviják tak nabízí dostatečnou kapacitu i pro daleké vyvážení. A ještě k tvaru cívky: Ta je vymyšlena tak, aby se z ní při nahození dobře odvíjel navazovací materiál, takže montáž letí podstatně dále. Prostě super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják na kapry Giants Fihing Gaube 9000 (+ cívka ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní naviják od české značky Giants Fishing, který každého rybáře zaujme díky jeho obrovské cívce. Ano! Modely kaprových navijáků o velikosti 9000 nabízí opravdu hodně zajímavou kapacitu: Na cívku velikosti 9000 se vleze například 340 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,34 mm. Pak si rybář může ZDARMA vybrat k navijáku buďto cívku o velikosti 8000 (230 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm), anebo cívku o velikosti 10 000 (510 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,40 mm). Takže je možné se připravit na nejrůzněji rozlehlé vody. Super!

Obrovskou předností je samozřejmě i precizní chod navijáku, díky kterému tento stroj naprosto prvotřídně ukládá jakýkoliv navazovací materiál na cívku – bez otravných nepřesností nebo obloučků, které následně vadí například při nahazování. K dokonalému chodu přispívá 6+1 ložisek, anebo i zesílená hřídel. Tohle je záruka dlouhodobého a bezproblémového používání i na těch nejtěžších vodách!

VIDEO: Naviják na kapry Giants Fishing Gaube! Co nabízí milovníkům kaprařiny?

Bacha! Kaprové navijáky Giants Fishing Gaube se vyrábí ve dvou provedeních. Rybář si může buďto vybrat klasický kaprový naviják s přední brzdou (označení FD). Pokud jste ale fanoušky navijáků s volnoběžnými brzdami, pak vás spíše zaujme model právě s tímto typem brzdy (označení FS). U obou typů navijáků o velikostech 9000 si lze vybrat cívku ZDARMA o velikosti 8000 nebo 10 000. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

  1. Tam kde stavějí byvaky je i bordel odpad zaplatit popelnici .kontrola porybny mystni výbor ne zamestnanych je dost povoleni postavit byvak a bude po bordelu a když tak postich ale nejsou všichni stejný mi musíme uklidit a oni odjedou a necháj bordel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -