DomůAkční nabídkaTOP přísada z Anglie: Extrémně voňavý růžový „sirup“ do krmení! Z tohohle kapři šílí

TOP přísada z Anglie: Extrémně voňavý růžový „sirup“ do krmení! Z tohohle kapři šílí

- Reklama -

Krmení na kapry je jedním ze zásadních klíčů k úspěšnému lovu kaprů. Pokud má rybář na lovném místě atraktivní krmení, pak je šance na přilákání kaprů opravdu vysoká. Jak to ale udělat, aby naše krmení vysílalo silné potravní signály? Řešením mohou být koncentrované „sirupy“ do krmení od anglické značky Munch Baits. Právě tato anglická firma na česko-slovenský trh dodává tyto atraktivní tekutiny do krmení, které rybáři velmi rádi používají například pro „vytunění“ krmení v PVA punčochách. Tohle je fakt síla! Pojďme se na tyto koncentrované sirupy do krmení podívat blíže…

 

Munch Baits Syrup Visual Range

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nadupané tekuté atraktory do krmení, které mají neuvěřitelně koncentrovanou vůni. Díky těmhle „sirupům“ krmení na kapry začne vysílat silné potravní signály, které dokážou zlákat kapry i z větší vzdálenosti. Tohle fakt nemá chybu! Aby tekutina fungovala na maximum, je dobré „pracovat s časem“. Co to znamená? Pokud polijete jakékoliv krmení, nechte „sirup“ alespoň 15 minut odstát. Díky tomu se tekutina do krmení pořádně „zažere“, takže se bude z návnady uvolňovat podstatně delší dobu.

Velkou výhodou je i to, že tyto „sirupy“ do krmení mají velmi zajímavou konzistenci, díky které dobře „drží“ na krmení. To není špatně, naopak! Díky této konzistenci se bude koncentrovaná tekutina uvolňovat postupně, takže potravní signály budou vysílány do okolí podstatně delší dobu. I díky této konzistenci atraktivních „sirupů“ Munch Baits je rybáři velmi rádi používají do proudných vod, protože i v takovém prostředí pracují v krmení dlouhou dobu. Super!  

Tyto koncentrované „sirupy“ do krmení na kapry jsou k dostání ve třech provedeních. První atraktivní tekutina má neuvěřitelně nádhernou vůni po citrusech (Citrus Blend), která je parádně koncentrovaná. Krmení tak po aplikování tohoto „sirupu“ dostane unikátní „exotický“ nádech, který není u většiny nástrah běžný. Takže rybář bude mít takové krmení, které ostatní mít nebudou.

Druhým atraktivním roztokem je Sweet Stim, který se vyznačuje vysokým obsahem sladidel. Díky tomu tak krmení zatraktivněné touto tekutinou „budí dojem“ potravy bohaté na cukr (jako třeba ovoce). A to kapři opravdu milují! Navíc! Sweet Stim obsahuje i rozpustné stimulanty, které v rybách probouzí impulz ke krmení. Tohle je fakt bomba!

I když oba výše představené atraktory jsou fantastické, naším „černým koněm“ (nebo růžovým?) je „sirup“ do krmení na kapry Pink Fruit. Jak už název napovídá, tak tato tekutina má nádherně růžové zbarvení, které je samo o sobě extrémně atraktivní. Takto vylepšené krmení půjde vidět i na zaneseném nebo bahnitém dně! Ale barva není všechno! Obrovskou výhodou tohoto atraktoru je i nabušená ovocná vůně, která je dána prvotřídními esencemi. Za tohle pale nahoru!

VIDEO: Jak vypadá růžový „sirup“ na kapry? Mrkněte na video!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Naprosto nejlepší je tyto „sirupy“ používat především pro zatraktivnění krmení v PVA. Právě tímto způsobem docílíte toho, že krmení nejblíže háčku bude mít nejkoncentrovanější chuť a vůni. Tahle taktika tak nasměruje kapry přímo k háčku. Tohle funguje! Znova: Nezapomeňte při práci s těmito atraktory „pracovat s časem“. Pokud necháte tekutinu do krmení pořádně zažrat, bude to fungovat lépe.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -