DomůAkční nabídkaTOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Masakr! Obrovské slevy na špičková křesla FOX! Poslední kusy!

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Masakr! Obrovské slevy na špičková křesla FOX! Poslední kusy!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS jsou k dostání poslední kusy špičkových křesel od renomovaných výrobců FOX, Saenger a Anaconda. Upozorňujeme, že v tomto výprodeji je posledních několik křesel, které za tyto ceny nikde jinde neseženete! Ušetřete pořádný balík peněz a nakupujte chytře! Tato křesla jsou i velmi vhodným a praktickým dárkem pod stromeček, který udělá radost každému rybáři.

 

 

Křeslo Saenger Specitec Travel Chair de Luxe

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jedno z nejpopulárnějších křesel na rybářském trhu. A není se vůbec čemu divit! Toto křeslo je nádherně skladné a velmi lehké, takže se nosí opravdu pohodlně k vodě. Navíc, toto křeslo má oproti jiným výrobcům luxusní polstrování v opěradle, které mnohonásobně zvyšuje komfort při sezení u vody. A samotné opěradlo je u tohoto křesla vyšší, než u jiných výrobců, takže se na něm pohodlněji sedí. Na křesle se velmi pohodlně sedí za každých podmínek, a k vysokému pohodlí přispívají i široká opěradla (v jednom je držák na pití). Toto křeslo se dodává i s praktickým pouzdrem!

Technické parametry: Výška sedáku je 35 cm. Hmotnost křesla je 4 kilogramy. Přepravní velikost je 103 x 20 x 20 cm.

 

Křeslo Saenger Specitec Voyager

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je další velmi oblíbený model křesla. A znova: Toto křeslo mají rybáři rádi zejména proto, že je velmi lehké a skladné, takže se pohodlně nosí k vodě. Toto křeslo od německé firmy Saenger je skutečně komfortní – má široký sedák a opěradlo, takže rybáře nikde nic netlačí. Velkým plusem tohoto křesla je i to, že sedák má ve větší výšce, tudíž se z něj opravdu pohodlně stává. Toto křeslo je parádní a k vodě jej doporučujeme!

Technické parametry: Výška sedáku je 49 cm. Sedací plocha je 60 x 50 cm. Opěradlo má rozměry 60 x 60 cm. Délka loketní opěrky je 60 cm. Hmotnost činí 5,5 kilogramů. Transportní rozměry jsou 90 x 30 x 20 cm.

 

Křeslo FOX Warrior Compact Arm Chair

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jedno z nejpopulárnějších křesel od věhlasné firmy FOX u českých rybářů. A ono se není čemu divit. Cena tohoto značkového křesla je opravdu nízká. A v tomto případě platí, že za málo peněz dostanete opravdu hodně muziky. Křeslo má vynikající a stabilní konstrukci, která je ale zároveň božsky lehká. I proto se toto křeslo maximálně pohodlně nosí k vodě. K nerušenému pohodlí a komfortu u vody výrazně přispívá i parádní polstrování. Tohle je paráda! Podobné křeslo v takové kvalitě za takovou cenu neseženete. Tohle doporučujeme!

Technické parametry: Nosnost je 115 kilogramů

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -