DomůAkční nabídkaTOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané pruty na feeder za pár stovek! Obrovská sleva přes...

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané pruty na feeder za pár stovek! Obrovská sleva přes 50 procent!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej nadupaných prutů na feeder od věhlasné firmy WFT. Jen nyní si můžete obstarat špičkové pruty na feeder, které vás nyní vyjdou jen na několik stovek! Přitom původní cena byla i více jak o polovinu vyšší! Upozorňujeme, že se jedná o totální výprodej těchto udic na feeder. Po vyprodání zásob nebudou tyto feederové pruty za tuto cenu již k dispozici. Neprováhejte luxusní šanci na super výhodný nákup!

 

Prut na feeder WFT Voltera Heavy Feeder

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS a nejnižší cenu na trhu!

Špičkový prut na feeder, který využije každý rybář, který loví ryby touto jemnou metodou na velkých přehradách nebo řekách. Díky délce 3,9 metru (transportní dílka 1,37 metru) a gramáži 120 gramů je rybář schopen nahodit krmítko s montáží opravdu hodně daleko. K dalekým hodům pak přispívá i rychlá akce tohoto prutu na feeder, díky čemuž je rybářův švih efektivně „přenesen“ do blanku, takže montáž letí naprosto parádně!

Blank prutu má „základ v 24 vrstvách prvotřídního uhlíku, který je známý svými perfektními vlastnostmi. Uhlík je neuvěřitelně pevný a odolný materiál, takže díky tomu tato udice vydrží chytání i v hodně těžkých podmínkách. Zároveň je ale uhlík velmi lehkým materiálem, což rybáři při samotném lovu hodně ocení. Uhlík je prostě TOP! Udice má pevnou a přesnou „páteř“, přičemž špička prutu je krásně jemná, takže například zdolávání s touto udicí je skutečným požitkem!

Obrovskou předností tohoto prutu jsou špičková SIC očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby co nejefektivněji vedla navazovací materiál při hodu. Díky tomu v očkách dochází k minimálnímu tření, takže montáž letí opravdu daleko. SIC očka jsou na blanku precizně uvázána, takže vydrží i pořádný nápor při nahazování i zdolávání. Takže i když budete zdolávat velkou rybu, tak prut bude naprosto dokonale pracovat!

Na prutech na feeder WFT Voltera Heavy Feeder naleznete korkovou rukojeť. Ta je velmi příjemná na dotek a skvěle se drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Takže s udicí se velmi pohodlně manipuluje za každých okolností. Na prutu je i pevné sedlo na naviják, které spolehlivě udrží i větší stroje, které se při lovu na těžší feeder používají. Naprostá pecka!

Udice na feeder WFT Voltera Heavy Feeder je na PARYS momentálně k dostání v délkách 3,9 a 3,3 metru. Kratší udice je velmi vhodná na menší toky a rybníky, kdy není zapotřebí nahazovat tak daleko, přitom je ale lepší mít tužší prut na větší ryby. Kratší udice je také perfektní při lovu na hodně zarostlých vodách, protože s kratším prutem se skvěle manipuluje…

Tyto udice jsou momentálně na PARYS k dostání za fakt nízkou cenu! Sleva u delšího modelu je 55 %, takže uspořené peníze jsou opravdu hodně zajímavé! Takovou slevu vám nikdo jiný nedá! Ale zase: V regálech leží poslední kusy těchto zlevněných prutů a po vyprodání zásob nebudou za tyto peníze již k dispozici. Proto si nenechte ujít tuto skvělou příležitost na super výhodný nákup! Na PARYS jsou ale momentálně zlevněné i jiné pruty na feeder…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -