skingbranding-banner

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané pruty na feeder za pár stovek! Obrovská sleva přes 50 procent!


Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej nadupaných prutů na feeder od věhlasné firmy WFT. Jen nyní si můžete obstarat špičkové pruty na feeder, které vás nyní vyjdou jen na několik stovek! Přitom původní cena byla i více jak o polovinu vyšší! Upozorňujeme, že se jedná o totální výprodej těchto udic na feeder. Po vyprodání zásob nebudou tyto feederové pruty za tuto cenu již k dispozici. Neprováhejte luxusní šanci na super výhodný nákup!

 

Prut na feeder WFT Voltera Heavy Feeder

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS a nejnižší cenu na trhu!

Špičkový prut na feeder, který využije každý rybář, který loví ryby touto jemnou metodou na velkých přehradách nebo řekách. Díky délce 3,9 metru (transportní dílka 1,37 metru) a gramáži 120 gramů je rybář schopen nahodit krmítko s montáží opravdu hodně daleko. K dalekým hodům pak přispívá i rychlá akce tohoto prutu na feeder, díky čemuž je rybářův švih efektivně „přenesen“ do blanku, takže montáž letí naprosto parádně!

Blank prutu má „základ v 24 vrstvách prvotřídního uhlíku, který je známý svými perfektními vlastnostmi. Uhlík je neuvěřitelně pevný a odolný materiál, takže díky tomu tato udice vydrží chytání i v hodně těžkých podmínkách. Zároveň je ale uhlík velmi lehkým materiálem, což rybáři při samotném lovu hodně ocení. Uhlík je prostě TOP! Udice má pevnou a přesnou „páteř“, přičemž špička prutu je krásně jemná, takže například zdolávání s touto udicí je skutečným požitkem!

Obrovskou předností tohoto prutu jsou špičková SIC očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby co nejefektivněji vedla navazovací materiál při hodu. Díky tomu v očkách dochází k minimálnímu tření, takže montáž letí opravdu daleko. SIC očka jsou na blanku precizně uvázána, takže vydrží i pořádný nápor při nahazování i zdolávání. Takže i když budete zdolávat velkou rybu, tak prut bude naprosto dokonale pracovat!

Na prutech na feeder WFT Voltera Heavy Feeder naleznete korkovou rukojeť. Ta je velmi příjemná na dotek a skvěle se drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Takže s udicí se velmi pohodlně manipuluje za každých okolností. Na prutu je i pevné sedlo na naviják, které spolehlivě udrží i větší stroje, které se při lovu na těžší feeder používají. Naprostá pecka!

Udice na feeder WFT Voltera Heavy Feeder je na PARYS momentálně k dostání v délkách 3,9 a 3,3 metru. Kratší udice je velmi vhodná na menší toky a rybníky, kdy není zapotřebí nahazovat tak daleko, přitom je ale lepší mít tužší prut na větší ryby. Kratší udice je také perfektní při lovu na hodně zarostlých vodách, protože s kratším prutem se skvěle manipuluje…

Tyto udice jsou momentálně na PARYS k dostání za fakt nízkou cenu! Sleva u delšího modelu je 55 %, takže uspořené peníze jsou opravdu hodně zajímavé! Takovou slevu vám nikdo jiný nedá! Ale zase: V regálech leží poslední kusy těchto zlevněných prutů a po vyprodání zásob nebudou za tyto peníze již k dispozici. Proto si nenechte ujít tuto skvělou příležitost na super výhodný nákup! Na PARYS jsou ale momentálně zlevněné i jiné pruty na feeder…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 976x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 7140x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 5355x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.