Domů Novinky Rybář Kuna řádí na Labi: Zase chytil pořádného macka! Za 12 hodin...

Rybář Kuna řádí na Labi: Zase chytil pořádného macka! Za 12 hodin chytil 12 nádherných kaprů!

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna to zase pořádně rozjel! Po návratu na jeho milované Labe se tentokrát vydal do Kolína, kde chytal přímo ve městě. Ano! Bohumil Kuna chtěl prostě vyzkoušet něco nového! A jak se mezi rybáři říká: Změna místa, ryba jistá! Tohle rozhodnutí bylo pro Bohumila Kunu správné, protože chytal na místě, na kterém se prostě nezastavil. Během krátké doby nachytal 12 krásných kaprů, přičemž největší ryba atakovala 90 čísel! A na co rybář Kuna měl takový úspěch? Na levné boilies od české rodinné firmy KAPRPRO…

„Na místo jsem přijel a začal strašný slejvák! Nakonec jsem ale zakotvil, nakrmil boilies, trochu jsem oschnul. A hned přišla jízda! A pak další! A další! Nakonec jsem musel chytat na jeden prut jako při plavané, protože dva pruty prostě nešly stíhat. Když jsem totiž hodil k tamtomu pilíři, tak to trvalo jen asi čtvrt hodiny a přišel záběr,“ popisuje Bohumil Kuna ve videu.

Bohumil Kuna tak za „půldne“ nachytal 12 kaprů. Ten nejmenší měl 65 centimetrů, další kapři byli nad 70 centimetrů a největší ryba měřila 89 čísel! Bohumil Kuna se tak na Labe vrátil prostě ve velkém stylu! A na co tyhle velké ryby nachytal? Na levné boilies od české rodinné firmy KAPRPRO, které vychází už od 59 korun za kilo. Takže rybář Kuna zase ukazuje, že to jde i levně…

„Nasadil jsem tam monster craba. Zajímalo mě, jestli je lepší než dekáč. Řekl bych, že je lepší než dekáč. Ceny jsou u KAPRPRO úplně super, někde se dostanete podle množství jen na 60 korun za kilo. Dají se bezva dipovat, mám je nadipované. Oproti dekáči je jejich benefit ten, že se prostě nerozpustí za 3 hodiny,“ řekl k českým kuličkám KAPRPRO rybář Kuna. A jeho sázka na tyhle kuličky se mu vyplatila. Více už v přiloženém videu…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

12 KOMENTÁŘE

 1. A teď všichni pro nejlepší koule na trhu od „rodinné“ firmy Kaprpro:-) Decathlon asi Kunovi asi málo platil…

 2. Má však pravdu v tom, že se kuličky za tři hodiny nerozpustí. Ty se, stejně jako koule z Decathlonu, nerozpustí ani za 48 hodin! Ona totiž navoněná a oslazená sójová mouka výdrží ve vodě skutečně hodně dlouho a pokud tam těch pytlíků za 60,-Kč nasype tuny, tak to krásně u dna zahnívá!
  Pro rejpaly- tohle jsem osobně demonstroval tchánovi, který taky pěl ódy na koule z Dct. Kromě obarvené vody byly koule i po třech dnech bez změny! Největší atraktivita těchto koulí spočívá v přeslazení a obarvení….

  • Bohužel není pravda. Chytám vše i DC. A DC jsem vyzkoušel ponořit do vody na 6 hodin a rozpadla se. Nutno podotknou, že koule byla bez absolutního pohybu a ataku. Tedy si myslím, že tak po 4 hodinách je v podstatě KO. Stejně po cca 4 hod dokrmuji. Co se týká chytacích to je jiná…. ale to víme asi všichni. Takže krmné boilies od DC a Kaprpro Super .

    • Foxi já chytám na ty nekvalitní krmné víc než v lepšouni na ty gold premium 😀
     ještě dotaz jak že se pozná kvalitní 😀 😀 jako že chytá hovno ale je drahý ?

 3. Chlapci z Kaprpro si vůbec nemusí dělat reklamu nějakým Kunou. Všichni vedi, že koule od nich jsou za super cenu , kvalitní a úlovky jsou parádní. Já osobně mám na Červa osobacek například 107cm a 30.11kg. Je jen otázka času, kdy si Kuna najde zase nikoho jiného a Kaprpro bude kritizovat. Už je s tím dost trapný , tak jako všechna jeho videa. Sám neví co chce. !!!

  • V dekáči si za reklamu začal dávat požadavky jako by byl Ronaldo. No a v Dekáči se mu vysmáli. Tak musel změnit lokál 🤣🤣.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -