DomůAkční nabídkaTOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Našlapané sady hlásičů za pár korun! Obrovská sleva!

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Našlapané sady hlásičů za pár korun! Obrovská sleva!

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS si pro rybáře připravil naprostou lahůdku! Na tomto internetovém obchodě si nyní můžete obstarat perfektní hlásiče Prologic za super akční cenu! Firma Prologic je předním evropským výrobcem rybářského vybavení, což je záruka kvality a bezproblémového používání! Pokud nyní hledáte kvalitní, ale levné hlásiče na ryby, sáhněte po těchto. Upozorňujeme, že se jedná o akční nabídku! Počet hlásičů Prologic je tak omezený!

Firma Prologic je tahounem ve vývoji rybářského vybavení. Tato společnost na rybářský trh dodává opravdu špičkové produkty. Ale! Cena těchto produktů není, jako u jiných značek, závratně vysoká. Naopak! Firma Prologic vyrábí kvalitní, ale cenově dostupné vybavení. Jako třeba i tyto perfektní hlásiče!

 

Signalizátory Prologic SMW Bite Alarm

Sleva: 46%

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Nádherné signalizátory od firmy Prologic! Tyto hlásiče jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které zaručují bezproblémové a dlouhodobé používání u vody za jakýchkoliv podmínek. Hlásiče Prologic SMW Bite Alarm nabízí nejrůznější funkce, které jsou při rybaření zapotřebí. Navíc, tyto hlásiče mají i velmi zajímavý design. Asi nejnápadnější jsou „uši“, které jsou vybaveny záběrovými diodami. Ty signalizují buďto jízdu nebo padák.

Tyto signalizátory od Prologic jsou nádherné, navíc i velmi kvalitní. Hlásiče vydrží i používání v nepříznivých podmínkách. Těmto strojům nevadí ani déšť a ani mráz. Tyto levné hlásiče na ryby jsou dostupné za velmi přijatelnou cenu! Ale pozor! I když jsou hlásiče Prologic SMW Bite Alarm levné, jsou oproti jiným cenově dostupným signalizátorům skutečně kvalitní! Firma Prologic je zárukou bezproblémového a dlouhodobého používání!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Sada hlásičů s příposlechem Carp Spirit 3X CSC A 1X CSC R

Sleva: 35%

Výrobek je dostupný na PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je pravděpodobně nejlevnější sada hlásičů s příposlechem na trhu! Rybář za super nízkou cenu dostane hned 3 hlásiče a 1 příposlech! Tohle je prostě bomba! Navíc, tato sada není žádný „šunt“. Naopak! Firma Carp Spirit je renomovaná rybářská firma z Francie. A tohle je záruka kvality a spolehlivosti. Zpátky k sadě! Co obsahuje?

3x hlásiče: Tyhle hlásiče jsou opravdu špičkové stroje. Proč? Protože nabízí celou hromadu funkcí, které výrazně zpříjemňují lov. Hlásiče například nabízí noční světlo, díky kterému se zvyšuje komfort při lovu za špatné viditelnosti. Dalšími funkcemi je autotest, detekce vybité baterie, ovládání hlasitosti nebo tónu. Hlásiče mají kvalitní těsnění, které vylučují jakékoliv riziko poškození při dešti nebo mrazu. Tyhle stroje jsou opravdu TOP!

1x příposlech: Součástí této sady je i přijímač, který je například vybaven 4-DIP pro synchronizaci s vysílači. Na tomto příposlechu si můžete regulovat hlasitost nebo tón. Samozřejmě i tento přijímač je vodotěsný! Jak hlásiče, tak i příposlech jsou uloženy v praktickém kufříku s výplní, který k sadě dostanete.

Tuhle celou sadu si nyní můžete obstarat na rybářském e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu! Tahle sada je cenově dostupná, přitom opravdu kvalitní! Upozorňujeme, že se jedná o akční nabídku, která je množstevně omezená! Tak ji nepropásněte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -