DomůAkční nabídkaTOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy na TOP boilies do studené vody NASH z Anglie!...

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy na TOP boilies do studené vody NASH z Anglie! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej veleúspěšných nástrah od věhlasné společnosti NASH z Anglie. Nyní si například můžete obstarat špičkové boilies na kapry, které nabízí TOP kvalitu, za velmi příjemné ceny. Akce se vztahuje hned na několik populárních druhů boilies. Ale pozor! Akce platí pouze na omezený počet kusů. Takže kdo dříve přijde, ten dříve chytá! Nenechte si upláchnout jedinečnou šanci na super výhodný nákup. A buďte připraveni na podzimní výpravy za kapry…

 

Boilies NASH Citruz Special Edition

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Absolutně dokonalá nástraha pro lov kaprů ve studené vodě! Tohle boilies od legendární společnosti NASH nabízí opravdu perfektní vlastnosti. Musíme začít samotnou směsí tohoto boilies. Nástraha NASH Citruz Special Edition obsahuje například vysoký podíl mléčných proteinů, díky čemuž má toto boilies opravdu hodně specifickou vůni. Tu navíc posilují ještě zvýrazňovače chuti, díky kterým tato nástraha vytváří ve vodním prostředí opravdu silnou pachovou stopu. A to i za nízkých teplot!

Kromě extra zajímavé vůně a složení směsi tato nástraha nabízí například i velmi atraktivní zbarvení. Kuličky mají buďto růžovou nebo světlou barvu, díky čemuž je toto boilies vhodné právě při podzimním lovu kaprů. Proč? Právě tahle zbarvení jsou velmi kontrastní. Takže jdou velice dobře vidět na zaneseném dně, na kterém leží spadané listí. Takže pravděpodobnost, že si kapr téhle nástrahy všimne, je mnohem vyšší. Super!

VIDEO: Jak vypadají nástrahy NASH Citruz u vody? Mrkněte na video!

Boilies NASH Citruz Special Edition nabízí opravdu hodně nadupané vlastnosti. Skvělou vůni, vynikající složení, nádhernou barvu, ale také zajímavou velikost. Kuličky se dodávají i v malých velikostech – 12 nebo 15 mm, což je ideální velikost při chytání kaprů v chladné vodě. Pokud hledáte atraktivní nástrahu do aktuálních podmínek, pak se podívejte na toto boilies. Nezklame vás!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Plovoucí boilies NASH Scopex Squid Airball

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Při podzimním lovu kaprů, kdy na terénech pod vodní hladinou leží velké nánosy odumřelé vegetace, je důležité nástrahu prezentovat tak, aby byla vidět. Ideálním řešením jsou například plovoucí nástrahy. Jenže jakou vybrat? Co třeba TOP plovoucí boilies NASH Scopex Squid Airball, které má vynikající vzlínavost, která zaručuje to, že kulička bude plavat hodně dlouhou dobu?

Navíc, toto boilies obsahuje geniální tekuté atraktory, které ve vodním prostředí vytváří neuvěřitelně silnou pachovou stopu. Díky tomu tak nástraha dokáže přilákat kapra i z větší vzdálenosti. A to i za hodně nízkých teplot, kdy už bývají kapři více pasivní. Velkou předností je ale i výrazně zbarvení, které jde vidět i na hodně zaneseném terénu. Tohle může být rozhodujícím faktorem při lovu kaprů na podzim.

Pokud hledáte kvalitní plovoucí boilies, které bude plavat ve vodním prostředí dlouhou dobu, a které bude vydávat silnou vůni, pak se rozhodně podívejte na tyto kuličky od anglické společnosti NASH. Toto plovoucí boilies je vyrobeno z prvotřídních surovin, které mají skutečně špičkové vlastnosti. Díky tomu tak budete úspěšní i v takových chvílích, kdy to ostatním rybářům nebere. Protože kvalita rozhoduje!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -