DomůNovinkyZnámý rybář Bohumil Kuna má koronavirus! Skončila mu rybářská sezóna?

Známý rybář Bohumil Kuna má koronavirus! Skončila mu rybářská sezóna?

- Reklama -

Situace ohledně koronavirové pandemie není v České republice vůbec příznivá. Nakažených denně přibývá po tisících, a to i přesto, že česká vláda zavedla přísná opatření. Přesto! Hromada lidí koronavirus pořád podceňuje. V médiích jdou vidět fotografie míst, na kterých se shlukuje velké množství lidí. Jakoby někteří pořád nevěřili, že toto onemocnění mezi námi je. Teď koronavirus dostal i známý rybář Bohumil Kuna, který se rozhodl o svém nakažení natočit video. Rybář burcuje všechny fanoušky, aby dodržovali opatření, aby se nenakazili…

„Když s vámi sdílím rybařinu, budu s vámi sdílet i tohle. Minulý týden jsem šel na neschopenku. V pondělí a úterý jsem byl v pohodě, až ve středu jsem začal cítit takový nájezd – teplotu. V pátek jsem šel na kontrolu k doktorovi. Vůbec nemám klasické příznaky kovidu, mám akorát teplotu,“ řekl Bohumil Kuna v novém videu.

„Doktor mě poslal na kovid test do kolínské nemocnice. Musím dávat pozor, protože jsem diabetik, to znamená druhou největší úmrtnost vůbec. Je to pátý den, a zatím necítím, že by to bylo nějak drastické,“ řekl Bohumil Kuna. Ten ale tím rozhodně nechce tvrdit, že lidé mají toto onemocnění podceňovat. To v žádném případě!

Když Bohumil Kuna přemýšlel nad tím, kde se mohl nakazit, tak uvažoval nad několika možnostmi. V rodině nikoho pozitivního nemá, ani v práci. Pak si ale známý rybář vzpomněl na jedno setkání v hobbymarketu. „V hobbymarketu stál u pokladny mladý muž bez roušky. Řekl jsem mu, jestli by si nemohl nasadit roušku. On se na mě rozohnil, že není žádná ovce. Tohle byl můj jediný kritický kontakt za posledních 7 dní,“ vzpomíná Bohumil Kuna.

Známý rybář pak ve videu apeloval na všechny diváky, aby dodržovali platná opatření. Tedy aby nosili roušky, drželi rozestupy, myli si ruce. A nejlépe nechodili tam, kde je hodně lidí. A i když Bohumil Kuna má teď koronavirus, přesto pořád věří, že ještě letos se dostane na ryby. Tak jako tak, natáčet videa bude i nadále z domova…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

50 KOMENTÁŘE

 1. Sice seš vůl Bohouši, tos tu nedávno předved v plný parádě, ale nic zlýho ti nepřeju. Zas tak moc mě nes***š. Hodně štěstí, brzo se uzdrav a přijď nás sem pak zase prudit, tentokrát to dáš na 300 komentů.
  Jinak začínám počítat s tím, že rybářská sezóna skončí nám všem. Bude zázrak, jestli vláda nevyhlásí úplný zákaz vycházení a těžko bude mít rybaření výjimku jak doteď. Asi nejsem jediný, kdo to tak cítí. Co jsem viděl a slyšel, tak to dnes na každém mém oblíbeném revíru vypadalo jak o závodech.

 2. Jsem čekal kdy redakce inrybář vydá článek o tom že má koronavirus.
  Jo ve videu zase uvádí konflikt hobbymarketu myslím že se nakazil tím že jel do toho Chorvatska. Ona začínala už v ČR druhá vlna epidemie a Bohouš si jel na dovolenou do Chorvatska tak s tím měl počítat..

  Ale jak se říká karma je zdarma, v jiných člávnkách urážel nejen nás ale manželky/přítelkyně,děti apod..
  Pak nám sám psal, že pokud budeme chytat bez zaplacení na jeho molu že nám přetrhá motorem vlasce.

  Nyní Kuna má koronavirus a musí být doma v karanténě.
  Rádi si rybáři zachytají u něho a teď to mají zadarmo. Kuna na ně přijít nemůže když má v sobě Koronu musí být doma.

  Doma může přeci sledovat z jeho kamery kdo tam chytá a kdo ne.
  Ale mi všichni víme i on sám to moc dobře ví že je to atrapa tak těžko může nyní sledovat z domů svoje molíčko.

  Bohoušku přeji brzké uzdravení a doufám, že na nás už budeš hodný!!

 3. Nic proti udělal jsem ti radost zhlédl jsem ti video. Bohousu říkáš došla mi SMS ze jsem pozitivní tak jsem si zajel nakoupit ! takže jsi uz i ty roznášel murybundus! No a to pivo! když se léčím a mam i jiné problémy… To jsis mohl do videa aspoň odpustit. Jinak uzdrav se ať se můžem prudit.

 4. Udělal jsem nákup dneska v Tescu, dozvěděl jsem se včera že jsem pozitivní ááá Tak už dneska níkam nechodím
  😀 😀 😀 😀
  Tak přesně jak píšou jiný tobě přijde SMS že jsi pozotivní a jdeš nakupovat do Tesca tak takhle se roznáší vir. Když ses to dozvěděl tak už níkam jsi neměl chodit ani do toho TESCA.
  Ted díky tobě v TESCU se mohli pracovníci od tebe nakazit když jsi pozitivní!!
  Když jsi DIABETIK tak by jsi neměl moc pít alkohol pokud ti to lékař neřekl.

  Jinak Bohouši brzo se uzdrav a dneska si u tvého místa hezky zatančím na tvé uzdravení UZDRAVOVACÍ TANEČEK Rituál!! Můžeš mě sledovat na své kameře co máš u mola.

  https://uloz.to/file/a5RJsX1ev59F/ritual-mp4

 5. Veřejným přiznáním o porušení vládního nařízení ve svém videu, nás jenom utvrdil o velikosti jeho ikve tykve. Bez ohledu na to přeji brzké uzdravení, ať se opět můžeš dokutálet k tomu svému molu.

  • Přesně tak, něco káže honí rodinky po polích když jdou na procházku někde kde se zjeví pouze Kuna. A sam si trajda po obchodech když už ma rozsudek . Když bys sel rovnou po testu, dejme tomu, ale ze až po infu ze jsi opravdu nemocný! Pritom jsi řekl že Syn negativní tak ti mohl nakoupit ,nebo tvá květina místo svíček. Je to na kriminál za šíření nemoci. Tak se uzdrav ať te mohou soudit.

 6. Bohumil Kuna / Bohumile přeji rychlé uzdravení,ale nic ve zlém,ale vzhledem k tvému diabetu,alkoholizmu a nezdravému životnímu stylu jsi hodně riziková skupina.Mám dotaz jen pro info,kdyby to náhodou nedopadlo na koho se obrátit ohledně dědictví ? Tu loď delší dobu hledá soused.

  • je to bohužel tak nezdravý životní styl mu nepřidá když se podíváte na jeho videa při zdolávání kapra nebo sumce z lodě že je zadýchaný a funí u toho..heká unavou..
   Zlý Kuna ve videu https://www.youtube.com/watch?v=U8bqD6pHcTA&ab_channel=BohumilKuna v čase 1:55 se Bohoušek vzteká že mu jede lod přes jeho nahozené pruty 😀 😀 😀 😀 . A nám to chtěl dělat naschvál když půjdeme zadarmo chytat k němu..

   No zdědí to jeho syn a nebo jeho Evička
   Oni ho Bohouška zavřou až se uzdraví, on věděl že je pozitivní a jde na nákup.
   Za to by ho zavřeli na dlouhou dobu bůh ví koho nakazil když si ještě šel na nákup do Tesca

  • Jak to myslíš Zdenku? S tou unovou lodi.
   Ukradli ji Tvému sousedovi?

   Jinak, lepšoun kuna nadava tem, kdo pravidla porušují, ale sam na ne káli a roznasi koronavirus v Tescu.
   Sice mu to nepřeju, ale karma ho dostihla…

   • Jak říká pán kuna ve svem videu o žádný dotace,je mi to jedno a kuno u tebe dvakrát, někomu nic nepřeju ale tak dlouho se chodí se džbanem pro vodu …….,každému podle zásluh.

 7. Bohouš vždycky zvedne všechny ze židle. Ať už se ve spojení s jeho jmenem píše o čemkoliv. A to je podle mně osobnost a takhle se dělá sledovanost.Kdyby se napsalo že si Bohouš uprdl tak je u toho hned 300 komentů.Brzké uzdravení přeji. Ps:For fishing asi letos očekávat nemůžeme. Vybudovaly tam polní nemocnici.

  • Asi jsi neviděl jeho video… spíš admin měl napsat kuna porušil zákon a karanténu a veřejně to vyhlásil do videa. Vzhledem jak se choval na jaře vůči rodině na procházce. Co když někoho nakazil co když diky třeba němu někdo umře….

   • Přesně tak…. ta rodina na té procházce to bylo až poté co naháněl autem běžce kteří si šli do přírody zaběhat a Kuna je naháněl autem.. a následující dny pak obtěžoval rodiny s dětmi…

    Přesně tak teď někoho mohl nakazit nevinného člověka.
    On si jede do Chorvatska když vypukne druhá vlna CORONY a pak se vymlouvá že to chytl někde v hobbymarketu jenom zase lže!

    Když lidi pořád Kuna udává tak ted by se to mohlo obrátit a někdo pro změnu nahlásit Kunu aby viděl jaké to je..

  • 300 komentů tu možná bude, až se náš pozitivní pacoš zase bude kvůli sledovanosti všem navážet do rodin jako to tu udělal posledně Zdeňku. Nejspíš sbíral akorát materiál na žalobu, jako kdysi na MRKu. Kdyby si fakt jen prd, tak se mu tolik pozornosti nedostane a kdyby se věnoval na svém kanálu na 100% rybařině, tak taky ne. A že články o něm zvyšují návštěvnost inrybáře protože „zvedaj všechny ze židle“, no to je jasný i bez diskuze. Proto tady články o něm jsou, že jo. Nedělá to z něj podle mě osobnost, ale asi záleží, co si pod tím pojmem představuješ. Podle mě je to spíš jen celebrita, která dělá na YT reality show, osobnost snad ani ne. Ale svůj názor ti nenutím, ty si věř čemukoli co se ti líbí 😉

 8. Před nedávnem se pod jedním článkem Kuna navážel dost a bylo vidět opravdu co je zač..
  pak se vydával za podvodný nick bůh a pak přestal už reagovat
  Pak přišla redakce a admin začal komentáře mazat i s odkazy jak Bohumil Kuna nahání lidi autem a pak otravuje rodinu v přírodě co nemají roušky apod…

  A nyní se na svém kanále na YT sám přizná že mu přišla SMS a jde si druhýý den nakoupit do Tesca to je nepochopitelné

 9. Tady člověk může aspoň napsat komentář co si myslí.. když mu někdo napíše pravdu pod jeho video tak příspěvek nezveřejní a zveřejní pouze ty které ho chválí takže na venek vypadá že je to borec ale ve skutečnosti to tak není.. Když se napíše pravda na jeho fb stránkách tak hned příspěvek maže a hned jdete do bloku 😀 😀 abyste už nemohl napsat upřímnost kterou očividně nechce slyšet!

 10. V Česku nedodržuje nikdo žádná pravidla,a to jak morální, tak ani ta zákonem přikázaná.Nedělní kontrola porybného spíše připomínala známou scénu z filmu vrchní prchni.To tady raději ani nebudu popisovat čeho sem byl svědkem, protože ten dotyčný by se v tom mohl poznat a ja bych potom měl na svém oblíbeném revíru peklo.A ti so si myslite,že neříkám pravdu,tak se podívejte na tachometr až pojedete přes obec.To něco uvidíte.

 11. Danku.Opravdu nemohu takhle veřejně. Rozpoutalo by to tu silnou vlnu emocí. To co sem viděl bylo jako říci malému dítěti že Ježíšek neexistuje.Hodně emotivní. A hodně za hranicí rybářských pravidel.Nechme naše čtenáře radeji v tom vědomí že porybní jsou čestní a svou práci vykonávají svědomitě. Ja už na pohádky ale nevěřím a zdá se že už mne u vody nic nemůže zaskočit.

  • Většinou jsme tu dospělí jedinci a že Ježíšek neexistuje a že ne každý člen RS je poctivý asi tak nějak tušíme… Ale je to na tobě, jestli to chceš napsat nebo ne, to je jasné.

  • Nechci Tě k ničemu ponoukat , ale pokud se toho srace budeš bat a radeji nic konkrétního menapises aby se náhodou nepoznal, tak se příště bude chovat ještě hůř.

  • Ano ano 😀 to je pravá tvář Bohumila Kuny , při první vlně Covidu nahání lidi bez roušek v přírodě. A při druhé vlně ho Covid skolil, to je KARMA

 12. Áá Bohouš opět zjistil, jaké je jelito a poslední covidový video kde sám sebe usvědčuje z vlastní blbosti a nezodpovědnosti, náhle vymazal. Začínám na tu karmu fakt věřit. 😄😄😄

 13. Bohumile nedělej z lidí blbce… to že ses ve videu prořekl, že jsi šel s pozitivním testem ještě nakoupit do TESCA z toho se už nevykecáš.. ani z toho jak jsi na jaře dělal odchyt lidí v přírodě co nemají roušku to by jsi také nyní chtěl popírat.
  Stejně tak moralizuješ ostatní rybáře, že mají rybu dlouho na břehu, že ty máš kameru natočíš ji a hned ji pouštíš ale v jednom videu je vidět že kapra necháš v podložce a jediné co tě zajímá běžet pro kelímek. Když přiběhneš začneš se s kaprem fotit tak začneš blábolit značky dohromaty protože máš v tom zmatek. Opět ukazuješ tašku Boobika to ti rybářská stráž vysvětlila a ty jsi to video stáhnul z YT.
  To poslední video je hezké shrnutí tvé slavné éry na YT. Blíží se konec a ty to víš.
  Brzo tu budeš mít zákaz chytání z lodi, apod…Je patrné že si letos už nezachytáš a příští rok budou už třeba zákazy a moc si nepochytáš.

  Mimochodem Bohouši prsil ses pod jinými články jakou máš kameru na molu že vše můžeš sledovat z domů. Tak je to asi pěkný kec protože jsem si už u mola zavláčel 5x a nic se nedělo 😀 ani když jsem na tu kameru mával a vystrčil na ní zadek 😀 . Čekal jsem video na tvém kanálu a ono nic..

 14. Zoufalec Kuna 😄😄😄😄 toho berou zase jenom zoufalci kteří nic neumí. Pro takové je Kuna bůh 😄😄😄. Nejvíc se mi líbí jak všude vyhrožuje žalobama a nikdy žádnou nepodal a ani neprodá, protože na to nemá argumenty a hlavně na to nemá koule 😄😄😄Viď Kuno? 😜

 15. Tvl tak jsem se kouknu na ten Kunovo „výdělek“ 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄 To je břídil co se tady prsí s drobnejma 😄😄😄😄😄😄

 16. Ps. Bohoušu kolikrát jeli vozíkem na max 750kg. Bo vozik cca 150kg, dáš vanu cca na 500l. Vody to znamená 500kg vody. Plus vozik 150kg. A jsi na 650kg to znamená 100kg násady nastrazky na sumce😂

 17. Teď jsem zahlédl nové video jak Kuna natočil, že bude prodávat Bohoušovi koule 😀 😀 😀
  přesně a je to tu!! 😀 😀 Pije víno a káže vodu 😀 😀
  Nejprve Bohoušek pomlouvá všechny youtubery že se po Bohoušovi opiší a nyní se to obrátilo. Bohoušek náš milovaný se opičí po YT rybaření cz/sk 😀 😀 NAŠE OPIČKA KUNOVA BUDE PRODÁVAT SVÉ PŘEDRAŽENÉ KOULE 😀 😀 .
  Když mu nevyšlo molo tak se musi opičit prodejem kuliček aby lidi na molo zapomněli 😀 😀
  Čekal jsem ve videu, že mě zveřejní jak mu u mola mávám do té kamery a následující dny jsem i vystrčil zadek 😀 a ono se nic neděje. Všichni měli pravdu co tvrdili že tam má atrapu a nyní je to potvrzené 😀 .
  Bohouš bude ještě dlouho marodit tak kdo si chce zadarmo zachytat má možnost.

 18. Tak lepšoun Kuna se nechce opičit po jiných Youtuberech 😄😄takže právě jako opička se opičí hned po těch nejznámějších, jako je Singleplayer a Rybaření CZ/SK a už nabízí koule ze šrotu za 2 kila 😄😄😄😄. Tomu říkám nakálet si do vlastního hnízda 😄😄😄😄. A klasika co všude promluvil, tak to je teď jeho nejlepší know how. 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Hej viděl jsem i od Lukáše někde chilli 1kg ekonomik za 198kč levnější jak od Kuny. A to se vyplatí . Hihi.je to ubohé. Ale na toto ani jeho otrpove neskončí snad dekač máte za 60kč. Pro váš lov ideální, 2 kapříky a domů.

 19. To víte Kuna už nebude propagovat Decathlon jelikož už mu firma nechce dát krmení zdarma. Letos měl podepsanou smlouvu s KAPRPREM že bude dostávat veškeré krmení zdarma a ještě dostane zaplaceno tak letos KAPRPRO vychvaloval jako kdysi DEKÁČ do nebes. Už nyní ví, že na něho firmy prdí tak si řekl, že to bude dělat jako jiný Youtubeři že bude prodávat své vlastní koule..,Nejprve Bohouš všechny YT pomlouvá a najednou je vše v pořádku.
  Nyní už Redakce z inrybáři píší nový článek ,, Youtuber Bohumil Kuna Bude prodávat své Bohouškovi koule ,,

 20. Já si myslím, že Kuna články nepíše 🙂 ,ale kdo ví 😀

  REDAKCE INRYBÁŘ jak je to s články? Píšete je Vy nebo Kuna?
  Děkujeme předem za vysvětlení i upřesnění

 21. Lepšoun Kuna se probral z chřipečky a teplotky 🤣a opruzuje tu s předraženýma koulema ze šrotu 🤣🤣🤣. Tvl tady ti pšenka nepokvete 😜😜😜😜.

 22. Nejlepší bylo jak na svém FB napsal příspěvek že je pozitivní a pod příspěvěk psal že aspirin apod nefunguje že to jsou bláboly apod.. 😀 😀 a když vidí na sobě že účinkuje tak daný svůj koment smazal 😀 Bohoušku máš štěstí že jsi byl rychlejší 😀 😀

  Bohouši kdy mě dáš do svého videa jak ti chytám u mola a mávám na tu tvojí kameru a posílám ti pozdrav…
  Je tam bez tebe takový hezký klid 😉

 23. Bohouš přeci říkal a né jednou ve svých videích ,že boilies nikdy prodávat nebude a ejhle zase změna 🙂
  No paní je asi náročná a jiná cesta jak ji udržet mimo korunek nebude.

  • Kuna a ta jeho je takový byzár,že to snad není ani česky 😀 v tomto je určitě čistá LÁSKA 🤑 a nebo je to nějaká labužnice a milovnice historických věci jako je jeho pernikova chaloupka s kocábkou

 24. Kuna toho vždy napovídal a pak to stejnak dělá
  .
  Já ty koule pak od tebe koupím a dám je na ostrý test mému jmenovci rybaření s Kubákem ať ti je pořádně ohodnotí…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -