Domů Akční nabídka TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Parádní sumcové pruty za super nízkou cenu! Obrovská sleva přes...

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Parádní sumcové pruty za super nízkou cenu! Obrovská sleva přes 60 procent

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá další výprodej suprových prutů. Tentokrát si přijdou na své všichni milovníci sumců. Právě pro vyznavače sumcařiny jsou připraveny špičkové pruty na sumce WFT s obrovskou slevou přes 60 procent! Takže rybáři nyní mohou ušetřit citelný balík peněz. Ale bacha! Vzhledem k tomu, že se jedná o výprodej, tak jsou ve skladech poslední kusy. A po vyprodání zásob nebudou tyto pruty na sumce za takto libovou cenu již k dispozici…

 

Pruty na sumce WFT Ghostrider Cat Spin

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou fakt povedené pruty na sumce za naprosto dokonalé peníze! První, co vás na těchto udicích zaujme, je jejich blank. Ten má základ ve špičkových, uhlíkových vláknech, která mají TOP vlastnosti při lovu sumců. Obrovskou předností uhlíku je jeho obrovská pevnost, a to i v tu chvíli, kdy na něj působí obrovská síla. Proto se tyto materiály používají při výrobě kvalitních prutů na sumce.

Pruty na sumce WFT Ghostrider mají opravdu geniální akci, kterou ocení každý rybář při lovu vousatých predátorů. Akce prutu je naprosto božská především při zdolávání divokého sumce, který kope jako kůň. Pruty na sumce WFT Ghostrider se dodávají v gramáži 100 až 300 gramů, takže se jedná o jemnější udice, se kterými si ale užijete opravdu nádhernou rybařinu. Zdolávání i menšího sumce je na tyhle pruty fakt velkým zážitkem.

Ano, výrobce udává, že tyto udice se používají zejména při sumcové přívlači, ovšem řada rybářů tyto sumcové pruty ráda používá i při jemnějších metodách (lov na rousnice), protože právě zdolávání s těmito udicemi je fakt zážitek.

Na prutech WFT Ghostrider naleznete perfektní SEA GUIDE očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby dokonale rozkládala váhu a sílu zdolávané ryby na celý prut. Takže i když budete mít na tomhle prutu opravdu velkého sumce, tak si s ním tenhle prut perfektně poradí. Očka jsou k blanku precizně vázána, aby vydržela i pořádný nápor.

Samozřejmostí je pevné sedlo navijáku, které spolehlivě udrží i velký sumcový naviják. A hlavně! Sedlo po zašroubování drží naviják opravdu pevně, což ocení každý rybář při zdolávání většího sumce. Na prutech WFT Ghostrider jsou i pěnové, bojové rukojeti, které se velmi pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Rukojeť neprokluzuje!

Pruty WFT Ghostride se vyrábí ve dvou délkách. Rybář si může vybrat jak prut o délce 270 centimetrů, který je perfektní například při chytání z lodě. Právě díky kratší délce se s udicí velmi dobře manipuluje i na malém prostoru, anebo na zarostlém terénu. Delší prut se pak dodává v délce 300 centimetrů a ten rybáři rádi používají například na větších řekách nebo stojácích.

Tyto pruty od věhlasné společnosti WFT jsou opravdu skvělými udicemi, se kterými si užijete každé zdolávání i menšího sumce. Použít je můžete jak při vláčení, tak lehčích metodách s žížalou. Tyto sumcové pruty nabízí fakt suprové vlastnosti, přitom jsou k dostání za naprosto libové peníze. Ale tohle nebude trvat věčně! V regálech leží poslední kusy…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -