DomůAkční nabídkaTOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Poslední šance! Nadupaný spacák do mrazivého počasí za pár korun!

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Poslední šance! Nadupaný spacák do mrazivého počasí za pár korun!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS jsou poslední spacáky od české firmy Giants Fishing v nádherném maskáčovém provedení, které jsou vhodné i do mrazivého počasí! Na spacák Giants Fishing Sleeping 5 Seasson Maxi Camo je nyní velmi výhodná sleva. Ušetřete balík peněz! Jedná se o perfektní spacák, který nabízí TOP vlastností a obrovský prostor pro spánek. Upozorňujeme, že se jedná o výprodej! Na skladě leží poslední zlevněné kusy! Nepromeškejte skvělou šanci na výhodný nákup!

 

Rybářský spacák Giants Fishing Sleeping Bag 5 Seasson Maxi Camo

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Hit letošního podzimu! Od té doby, co byl tento spacák od českého výrobce Giants Fishing zlevněn, rybáři si jej extrémně oblíbili. A zásoby se rychle tenčí! Na skladě leží poslední zlevněné kusy. Byla by škoda tuhle šanci na výhodný nákup promeškat. Proč?

Tenhle spacák je totiž výborným „společníkem“ i do mrazivého počasí u vody. Spacák od firmy Giants Fishing má tepelný komfort až do -15 stupňů Celsia, extrém je do -20 stupňů Celsia. Jedná se tedy o velmi kvalitní spacák za luxusní cenu, který je vhodný i do velmi chladného počasí. Navíc! Vnější vrstva spacáku je vyrobena z příjemného a nešustícího materiálu, který se jmenuje Peach Skin (broskvová kůže). Tento materiál je oblíbený zejména díky tomu, že je nepromokavý a je dýchatelný. Vnitřek spacáku je vyplněn TOP materiálem, který slibuje maximální komfort a teplo!

Naprosto zásadní předností je pak prostor tohoto spacáku. Rozměry jsou 220 x 100 x 8 centimetrů. To znamená, že do tohoto rybářského spacáku Giants Fishing se naprosto pohodlně vleze i urostlejší rybář. Obrovský prostor dovoluje i převalování ve spacáku – prostě nikde nic „netahá“ ani nesvírá. Velká paráda!

Tento rybářský spací pytel nabízí naprosto famózní vlastnosti i do velmi nepříznivého počasí u vody. Použité materiály jsou odolné proti vlhkosti nebo chladu. Navíc, obrovský prostor rovněž slibuje obrovské pohodlí. A to vše za luxusní cenu! Poslední zlevněné spacáky pro rybáře ještě leží v regálech. Ale pospěšte si! zásoby velmi rychle mizí…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -