Domů Akční nabídka TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Přívlačové navijáky za super nízké ceny! Poslední kusy!

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Přívlačové navijáky za super nízké ceny! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej vybraných modelů navijáků na přívlač! Nyní si můžete na tomto rybářském e-shopu obstarat osvědčené modely navijáků za super nízké ceny! Tyhle stroje nabízí perfektní kvalitu a výborné zpracování. Vše za super nízké ceny! Vyberte si některý ze zlevněných modelů navijáků na přívlač a vyzbrojte se na dravce. Ale bacha! Počet kusů zlevněných navijáků je značně omezen! A po jejich vyprodání nebudou tyto navijáky na přívlač za tyto super ceny již k dispozici…

 

Naviják na přívlač OKUMA Proton PTN 40 FD (+ navinutá šňůra)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Hledáte levný naviják na přívlač? Pak vůbec nic neřešte a podívejte se na tento od firmy OKUMA! Jedná se o perfektní, levný naviják na přívlač, který slibuje hladký a pravidelný chod. Díky tomu tento stroj spolehlivě „přede“ a precizně ukládá navazovací materiál na cívku. Žádné nepřesnosti! Žádné obloučky! Prostě vše spolehlivě a přesně! K spolehlivému chodu navijáku přispívá hned 5 ložisek, převodový poměr pak činí 5:1.

Tělo tohoto navijáku je vyrobeno z grafitu, který je odolný proti korozi. Díky tomu tento naviják slibuje velmi dlouhou životnost. Velkou předností tohoto materiálu je ale také například nízká váha. Takže s navijákem se velice dobře manipuluje při lovu ryb na přívlač. Hlavně! Nízkou váhu oceníte právě při přívlači, kdy se vám sestava prut + naviják nepronese. Na tohle myslete!

Samozřejmě nesmíme opomenout ani spolehlivou brzdu, která je při lovu na přívlač zásadní. Tahle u tohoto navijáku OKUMA je maximálně spolehlivá a při lovu dravců se s ní opravdu skvěle pracuje. Inženýři z OKUMA mysleli na každý detail! Všimněte si například luxusního tvaru cívky, díky kterému se navazovací materiál bezproblémově odvíjí při nahození. Takže i když budeme chytat na lehčí umělou nástrahu, tak i přesto poletí dále.

Suma sumárum: Naviják je vyrobeny z kvalitního, odolného a lehkého materiálu. Nabízí skvělý chod, vynikající brzdu, a celkově skvělé zpracování. Navíc na cívce je navinutá pletená šňůra, takže rybář ještě ušetří, protože tuhle položku nemusí kupovat. A co je na tom nejlepší? Tohle všechno dostanete za nepřekonatelně nízkou cenu. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják na přívlač RYOBI Xenos 4000 SH

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Absolutně dokonalý naviják na přívlač, který ale rybáři neprávem přehlížejí. Jaká to škoda! Tento spolehlivý stroj nabízí naprosto dokonalý chod, který je nádherně hladký a pravidelný. Naviják zaručuje precizní navíjení nejrůznějších druhů navazovacích materiálů, takže se na cívce netvoří žádné obloučky, kvůli kterým se navazovací materiál zamotává při nahození. O bezstarostný chod se stará hned 5 ložisek. Převodový poměr je 5:1.

Jako zásadní přednost tohoto navijáku vidíme v zesílení určitých součástek, které jsou při přívlači velmi namáhané. Jako například keramické ložisko na rolně, které je neuvěřitelně odolné proti opotřebení. Díky tomu se tak rybář může spolehnout na to, že tento naviják bude sloužit velmi dlouho bez nejmenších problémů. Samozřejmostí je brzdový vodotěsný systém z uhlíkových vláken, který rovněž přispívá k extrémně dlouhé životnosti.

A právě brzda je dalším velkým plusem na tomto navijáku. Brzda velice dobře reaguje i na nejjemnější pohyby ze strany rybáře, což ocení každý rybář při zdolávání divokého dravce, kdy je nutné reagovat na prudké výpady. Velkou předností je i rozměrný ovladač brzdy, kterým se skvěle manipuluje i při chvílích, kdy má rybář mokré ruce.

Tento naviják patří k „černým koním“ na rybářském trhu. Nabízí opravdu TOP vlastnosti a skvělé zpracování, přitom je dostupný za naprosto perfektní peníze. A navíc, tento naviják je nyní na PARYS k dostání ve slevě, takže koncová cena je ještě nižší. Pokud hledáte levný naviják na přívlač za slušnou cenu, pak mrkněte právě na tento!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -