Domů Akční nabídka TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Špičkové šňůrky, háčky a bižuterie na kapry z Anglie za pár...

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Špičkové šňůrky, háčky a bižuterie na kapry z Anglie za pár korun! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť momentálně probíhá totální výprodej návazcových šňůrek, háčků a bižuterie od renomované anglické společnosti GARDNER. Právě nyní si můžete obstarat nejrůznější bižuterii za naprosto luxusní ceny! Rybářská bižuterie, háčky a šňůrky od anglické společnosti GARDNER se vyznačují obrovskou kvalitou a precizním zpracováním. Vybavte se kvalitou! Ale bacha! V regálech leží poslední zlevněné kusy. Tak si pospěšte!

 

Návazcová šňůrka GARDNER Trickster Heavy

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalá návazcová šňůrka, která je k dostání hned v několika nosnostech a zbarveních. Tato šňůrka je potápivá, takže s ní můžete vytvářet nenápadné návazce, které budou nehybně ležet na dně. Díky preciznímu spletení tato návazcová šňůrka nabízí extrémní sílu a odolnost. Je perfektní! Tady kapr nerozpozná žádnou zradu! Šňůrka je k dostání v délce 20 metrů a v zeleném nebo hnědém zbarvení. Obě varianty jsou výborné, protože se skvěle maskují na dně. Luxus! Nyní je tato šňůrka k dostání za naprosto libovou cenu!

 

Plastické olovo GARDNER Critical Mass Putty

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové plastické olovo od anglické společnosti GARDNER, které je nádherně pružné a tvarovatelné. Díky nejmodernějším materiálům se s tímto olovem velmi dobře pracuje za každých podmínek, olovo se nedrolí ani nepraská. Toto plastické olovo je výborné pro „dovážení“ nejrůznějších typů návazců. Plastické olovo velmi výrazně přispívá k nenápadnosti návazce, což skvěle funguje při lovu těch největších kaprů. Jedná se o velmi populární vychytávku, na kterou nedají zkušení kapraři dopustit. Nyní je toto olovo dostupné za opravdu zajímavé peníze. Super!

 

Háčky na kapry GARDNER Rigga (BCR) Hooks Barbed

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové háčky na kapry, které nabízí neuvěřitelnou ostrost, pevnost a odolnost proti otupení. Jak je možné, že tyto háčky jsou tak ostré? To je dáno speciálním výrobním procesem – výrobce hrot háčku chemicky leptá, což výrazně přispívá k obrovské ostrosti. Tyto háčky nabízí i neskutečnou pevnost, což zajišťuje prvotřídní uhlík, ze kterého jsou vyrobeny. Ani ti největší a nejdivočejší kapři nemají šanci tento háček ohnout. A ještě jeden detail: Na háčku jsou trošku větší očka pro snadnější provlékání i těch nejjemnějších materiálů. Za nás obrovský palec nahoru! Tohle jsou geniální háčky na kapry…

 

Návazcový vlasec GARDNER Stiff-Link

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Chytáte rádi kapry na návazec Chod Rig? Pak je přesně tento návazcový vlasec přímo pro vás! Tento návazcový vlasec od anglické společnosti GARDNER nabízí perfektní vlastnosti pro vytváření takovýchto návazců. Je krásně tuhý, takže při nahození nehrozí zamotání návazce. Nemá téměř žádnou paměť, takže na návazci se nebudou vytvářet nepříjemné obloučky. Navíc! Tento návazcový vlasec je neuvěřitelně pevný, a také odolný proti oděru. Takže s ním můžete bez nejmenších starostí chytat i na hodně těžkých terénech. Návazcový vlasec GARDNER Stiff-Link je k dostání v průměrech 0,47 mm, 0,50 mm a 0,55 mm. A ve dvou zbarveních – v čiré a zelené barvě. Tak jaký se vám hodí nejvíce? Nyní je toto špičkové vlákno k dostání za fakt luxusní peníze!

 

Kroužky GARDNER Covert Rig Rings

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní kroužky, které se používají při vázání TOP návazců na kapry. Tyto kroužky z dílny anglické společnosti GARDNER jsou zhotoveny z prvotřídní mosazi. Díky tomu jsou tyto kroužky parádně pevné a odolné, takže nepraskají (jako některé levnější) i při hodně velké zátěži. Balení těchto kroužků vydrží opravdu hodně dlouho! Kroužky GARDNER jsou k dostání ve 3 velikostech, záleží jen na vás, jakou budete potřebovat. Tyto kroužky nabízí perfektní kvalitu za super nízkou cenu. Rozhodně doporučujeme!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -