Domů Akční nabídka Červi v dipu: Zajímavá novinka! Perfektní nástraha na kapry na jarní vycházky!

Červi v dipu: Zajímavá novinka! Perfektní nástraha na kapry na jarní vycházky!

- Reklama -

Firma MIKBAITS se vytasila s hodně povedenou novinkou! Už při prvním pohledu nejednoho rybáře napadne, že tohle bude skvělá nástraha pro první jarní vycházky k vodě. O co jde? O červy v dipu! Takto se jmenuje nová měkčená nástraha, která je výborná nejen pro lov kaprů, ale i cejnů, línů, „bílé“ ryby a dalších druhů. Rybáři na tuto nástrahu mohou chytat jak na položenou nebo feeder, tak ale i při klasické kaprařině, když si chce rybář „rychle“ zachytat…

 

Červi v dipu

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní nástraha od firmy MIKBAITS. Jedná se o měkčenou nástrahu, která je neuvěřitelně nacucaná voňavými (nebo páchnoucími) esencemi. Tato nástraha zaujme už svým vzhledem, kdy připomíná skutečné červy. A právě onen tvar a velikost nástrahy je jednou z její hlavních předností. S nástrahou lze totiž skvěle experimentovat!

Rybář ji může napíchnout buďto přímo na háček a z několika červů v dipu vytvořit zajímavé sousto. Ještě lepší je ale tuhle nástrahu nastražit na vlas pod háčkem, a vytvořit tak lákavé „klubíčko“ červů z dipu. Červi v dipu jsou lehce plovoucí, takže když je nastražíte pod háček, bude se sousto lehce vznášet nade dnem. Tohohle si všimne každý kapr! Paráda!

Velkou výhodou je, že někteří červi v dipu  mají velmi výrazné zbarvení. Díky tomu jde tak tato nástraha perfektně vidět na (téměř) jakémkoliv povrchu. Ať už budete rybařit na zaneseném, zarostlém, anebo na kamenitém dně, je to jedno. Červi v dipu jdou prostě vidět! A to je hodně důležité – je třeba si totiž uvědomit, že kapr velice dobře vidí kontrastní věci. Takže například nějaké výrazné sousto na tmavém podkladu. Na tohle myslete!

Červi v dipu jsou k dostání hned v několika příchutích. Rybáři si mohou vybírat jak z masových, tak sladkých příchutí. Jakou doporučujeme my? Jednoznačně MED! Právě medoví červi v dipu mají neuvěřitelně nádhernou sladkou vůni, které žádný kapr neodolá. Tahle příchuť je pro jarní vycházky k vodě jako dělaná!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Bonduelky v dipu

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Když už jsme u těch nástrah, které jsou vhodné pro jarní rybaření, tak vám musíme ještě ukázat tuhle luxusní kukuřici na kapry. Firma MIKBAITS vzala prvotřídní malé kukuřičky, které silně nadipovala ve výrazných příchutích. Vznikla tak perfektní nástraha na klasickou položenou, feeder, ale i pro zaryté kapraře, kteří si chtějí během krátké chvíle pořádně zachytat.

Na kukuřici milujeme to široké použití. Můžete ji nastražit přímo na háček – ideální je kukuřici nastražit na raménko háčku, a poté na oblouček připíchnout několik červů. Díky tomu lákavé sousto kukuřice dostane pohyb, což perfektně funguje. Anebo můžete kukuřičku nastražit pod vlas a vytvořit tak sexy řetízek, který určitě nebude ležet na dně nijak dlouho.

Bonduelky v dipu jsou k dostání v celé řadě příchutí. Rybář si může vybrat ze sladkých, anebo masových příchutí. K dostání jsou i speciální jako pikantní švestka, smradlavý sýr, anebo česnek. Ale my doporučujeme jednoznačně MED! I v tomto provedení je medová příchuť naprosto fantastická, a to nejen na první jarní vycházky k vodě…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -