Domů Akční nabídka Trumf Tomáše Blažka: Extrémně silný olej na obrovské kapry, který udělá z boilies...

Trumf Tomáše Blažka: Extrémně silný olej na obrovské kapry, který udělá z boilies TOP nástrahu

- Reklama -

Tomáš Blažek patří k nejvíce uznávaným česko-slovenským kaprařům. Právě tento rybář má na kontě celou řadu obrovských ryb, které svými rozměry atakovaly rekordní hranice. Úspěch Tomáše Blažka tkví v tom, že sbírá zkušenosti po celé Evropě, které potom promítá do svých produktů. Mezi jeho nejzajímavější produkt ze sortimentu TB Baits patří například špičkový tekutý atraktor. Právě tento atraktor dokáže v minimálním množství proměnit boilies na „smrtící“ nástrahu. Pojďme se podívat na tento zajímavý produkt z „dílny“ Tomáše Blažka…

Boilies na kapry lze vylepšit mnoha způsoby. Jedním ze základních způsobů je ho nadipovat v nějaké atraktivní tekutině. Například v boosteru, dipu nebo tekuté potravě. Tohle je známá věc, kterou dělá spousta rybářů. Jak to ale udělat, pokud chceme chytat ty největší kapry? Jak zatraktivnit kuličku, aby „odháněla“ malé ryby, a přitom lákala ty největší kapří exempláře? Je třeba použít zaručené atraktivní tekutiny, které působí selektivně. To znamená, že malé ryby se nástrahy nedotknou, přitom velké ryby na takto zatraktivněné boilies okamžitě reagují. O jakou tekutinu se jedná?

 

Esenciální olej TB Baits Black Pepper

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velcí kapři milují koncentrované nástrahy. V momentě, kdy nástraha vydává silný masový, kořeněný nebo pálivý odér, tak právě na takovou dobrotu velcí kapři moc dobře reagují. A navíc, právě takové nástrahy moc nemusí menší kapři, ale také například bílá ryba. Proto je tento pepřový olej naprosto dokonalou tekutinou, se kterou můžete vylepšit boilies na ty největší kapry.

Tento pepřový olej TB Baits od Tomáše Blažka má velmi silnou vůni, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit opravdu hodně koncentrovanou pachovou stopu. Díky ní si naši nástrahy všimne každý kapr. Jelikož se jedná o olej, tak je lepší tento přípravek používat v té části sezóny, kdy je teplejší voda – ideálně 10 až 15 stupňů a více. Právě za takové teploty máte stoprocentní jistotu, že se bude olej dobře uvolňovat a bude spolehlivě vytvářet koncentrovanou stopu.

Jak tento olej použít? Naprosto nejlepší je vzít několik kuliček boilies a ty vložit do krabičky. Následně pak boilies zakapeme zmíněným olejem z pepře a necháme vše působit. Nejlepší je, pokud boilies necháme v oleji několik dní až týdnů. Díky tomu se olej do kuličky neuvěřitelně zažere, takže po vhození takové nástrahy do vodního prostředí se pachová stopa uvolňuje velmi dlouhou dobu.

A ještě jeden tip: Pokud opravdu chcete tu nejvíce selektivní nástrahu, pak tento olej používejte pro nadipování vytvrzených kuliček. Prostě, nejlepší je vybrat takové kuličky, které jsou tvrdé jako beton (stačí je několik dní pověsit na suché místo do pytlíku na boilies). Právě taková nástraha je už sama o sobě velmi selektivní, a pokud ji navíc zalijete tímto koncentrovaným olejem, pak máte neskutečnou bombu na ty největší kapry…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!     

 

TB Baits Booster

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Rybáři pozor! Tomáš Blažek má v nabídce super výhodné boostery pro zatraktivnění nástrah a krmení. Tyto atraktivní boostery jsou vhodné jak pro nadipování boilies, pelet, anebo třeba partiklu, tak ale i krmení na kapry. Možností použití je nekonečno!

Tento booster od Tomáše Blažka je dodáván v celé řadě příchutí. Rybáři si mohou vybrat jak masové nebo ovocné, tak i kořeněné boostery. Stačí si jen vybrat. K dostání je například velmi populární booster s příchutí játry, anebo jahody či česneku. Výběr je opravdu široký! Tyto boostery jsou populární pro jejich vysokou kvalitu za opravdu hodně rozumné peníze…

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -