DomůNovinkyRybář Kuna pozměnil hodnoty: Už nakupuje i dražší boilies za 399 korun...

Rybář Kuna pozměnil hodnoty: Už nakupuje i dražší boilies za 399 korun 1 kilo! Jaké se mu líbí?

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna se do povědomí rybářské veřejnosti dostal tím, když ukázal to, že velké kapry jde chytat i na levné boilies. A právě to nejlevnější boilies na kapry bylo s Bohumilem Kunou silně spojeno. Nedávno ale známý rybář z Labe vydal nové video, ve kterém „přiznává“, že od loňského roku používá i dražší boilies. A to má něco do sebe! Rybářovi Kunovi se například moc líbí jedny jahodové kuličky. Jaké to jsou?

„Od loňska jsem malinko pozměnil hodnoty. A beru také dražší koule. A stojí to za to! Líbí se mi u Mastodontu, že stačí jediná kulička, a máš rybu,“ píše pod videem Bohumil Kuna. O jaké kuličce je řeč? Jedná se o jahodové boilies od Mastodont Baits, které se jmenuje Berry Boom. Toto boilies je k dostání za 399 korun za 1 kilogram.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levné křeslo pro rybáře za pár korun! Nosnost 160 kilo!

Bohumil Kuna v novém videu stojí se dvěma zástupci značky Mastodont Baits a jednomu z nich povídá: „Řeknu ti perlu, jo? Víš, jak jsem měl od tebe tu jahodu? Na tu jsem chytil já kapra, na jednu kuličku přišla ryba 92 centimetrů. A pak jsem dal klukovi, co byl u mě na molu letos, takovou směsku, ve které byly i tvoje jahody. A oni byli někde na nějaké vodě, na které nemohli chytit vůbec nic, pak vytáhl tu jednu jedinou jahodu a chytil hned osmdesátku kapra,“ říká rybář Kuna ve videu.

VIDEO: Mrkněte na nové video od rybáře Bohumila Kuny…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

13 KOMENTÁŘE

 1. Hlavně že všechny uráží LK a jiné a teď leze po obchodech a dělá reklamu.
  Sonary,teď mastodontcz.cz,karppro, co bude dal???hmmm
  Za ty papíry je to jasná Karma.
  Jak zasejes tak sklizis.
  Jsem zvědav co bude dal u této vyhasinajici hvězdičky.

 2. Zajímalo by mě, kolik má ten porybný ročně sebraných povolenek…Vagón? Milý Foxi, jestli tento frajer měří stejným metrem, tak se modli, ať někdy nekontroluje tebe..Ale ty budeš jistě bezchybný a perfektní, už proto, jak se podepisuješ. Kdo má zdravější pohled na věc, tak mu musí být jasné, že si tento frajer na Kunovi honil ego. Pořád lepší u vody nějaký Kuna, než někteří nenažranci, nebo prasata, co po sobě neumí uklidit a jdou slyšet na 100m..

 3. Kuna má svůj kanál a může si tam povídat co chce pokud to neodporuje legislativě.
  Pokud se to někomu nelíbí nemusí se na něj dívat.
  Pokud mu někdo závidí může si udělat vlastní kanál. Může tam chválit koho chce. Může tam v legálních mezích nadávat na koho chce. Na rybáře, koupače, nebo třeba politiky.
  Ať si říká co chce, já so o tom zase mohu myslet co chci.

  Škoda, že žádný obchod nepřišel za mnou abych je vychválil. Já osobně bych chválil podle toho co bych dostal. Jenže jsem zatím nic nekokázal a asi ani nedokáži. Moje názory nikoho nezajímají. Nezajímají nikoho ani v práci, ani doma, ani v hospodě. Tak budu nadávat na kuny, na politiky, na celý malý svět.

  • Milý Honzo. Máš pravdu-Kuna má svůj kanál a může si říkat co chce. Tady v diskuzi nemůžou někteří ustát, že ho lidé sledují. A není žádný lepšoun-jak už v mnoha videích řekl-nebrání se vyzkoušet i jné boilies. Kluci ho do obchodů pozvou-i na Slapy-nenechá si to pro sebe,ale umožní to vidět i jiné. Jak napsal nahoře Stanley- někteří jsou rádi,že mu vzali papíry. Jen je na tom zajímavé,že Poděbrady RS mu papíry vzala-a DOMÁCÍ ORGANIZACE MU DALA TEN NEJVĚTŠÍ TREST. A ZA CO??? Že chtěl vědět po domácí organizaci plán zarybnění-NA TO MÁ KAŽDÝ ČLEN PRÁVO A MO POVINNOST TO ZVEŘEJNIT.Asi někomu šlápl na kuří oko. Ale upřímně-nehádejme se a pojďme na ně. Bobika

 4. Tak jsem si přečetl všechny vaše komentáře a říkám si, proč vlastně Kuna tolik lidí štve… mě když se nelíbí nějaké jeho prohlášení, tak nad tím mávnou rukou a žiju dál, přecejen mi nijak neublížil tím co dělá… 😀
  Jen vám k tomu pánové dodám, že co se toho výrazu „lepšoun“ týče, tak spoustě lidem uniká význam. Lepšoun není automaticky rybář, který dává hodně peněz za drahé vybavení a nástrahy (to by byl Kuna se svojí lodí a výbavou jeden z největších lepšounů v republice). Lepšounem se stává rybář tehdy, když si kvůli tomu začne myslet, že je lepší než ti s levnější výbavou a neváhá být agresivní, když chce sám sobě a všem okolo dokázat, že je lepší, protože si koupil něco dražšího. Vymyslel to Kuna a vzniklo to na MRKu, kde je v diskuzích takovejch lepšounů mraky (no fakt, tak třeba tam stačí místo výrazu „krmná směs“ použít výraz „šrot“ a hned vás a vaše názory zdiskreditují, protože nejste dostatečně moderní pro dnešní sportovní rybolov :O To bylo v jednom starém článku, kde si někdo dovolil napsat, že je mnohem důležitější konzistence krmení, tedy jak dobře se rozpadá, než samotné složky krmení. „Lepšounům“ se ten názor nelíbil, protože běžný diskutér na MRKu si radši koupí hotovou směs, než aby si to smíchal sám a tak si neuměli připustit, že si účinnou krmnou směs může namíchat levněji i doma… Musí to být přece mnohem lepší, když se to koupí hotové, taky je to modernější ne? Šrot si míchaj doma přece jenom zaostalý socky a kupovaná krmná směs bude vždy lepší i když bude mít konzistenci betonu ne? 😀 ).
  Je fakt, že ve slovníku tenhle Kunův výraz asi nenajdete, takže i když se to v rybářské hantýrce docela krásně ujalo, tak si ten význam každý vykládá po svém.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -