Domů Akční nabídka Účinné návazce na amury: Jak úspěšně chytat amury?

Účinné návazce na amury: Jak úspěšně chytat amury?

- Reklama -

Lov amurů patří k nejvíce vzrušujícím okamžikům, které můžeme u vody zažít. Jde především o to, že amur je opravdu hodně tvrdý soupeř. Ano, ihned po záběru to kolikrát vypadá, že máme na háčku cejna. Jenže! V momentě, kdy se amur dotkne břehu, začne nefalšovaný boj „na život a na smrt“. Každému rybářovi bychom přáli, aby alespoň jednou v životě měl na prutu bojovného amura. Je to zážitek na celý život! A víte co? Pojďme si ukázat, jak takového amura ulovit. Představme si účinné návazce a montáže na amury, se kterými budete slavit úspěch…

Abychom amury mohli úspěšné lovit, je samozřejmě zapotřebí nutné vědět, kde se vyskytují. Tak kde tato „stříbrná torpéda“ hledat? Ideální jsou ta místa, na kterých roste vodní vegetace. Proč? Amuři milují vodní rostliny, které s velkou chutí „spásají“. Skutečně! Tam, kde ve vodě roste rákos nebo nějaké vodní trávy, tak tam určitě amury hledejte.

A na co amury chytat? Možností je nespočet! Mezi nejoblíbenější nástrahy jednoznačně patří kukuřice, mirabelky nebo pečivo. Moderní rybařina pak nabízí i velmi účinné boilies nebo pelety na amury, které obsahují vysoký podíl zelených složek (nadrcené/namleté trávy). Na všechny tyto nástrahy můžete slavit úspěch. A teď se pojďme podívat, jak amury chytat…

Amury je velmi dobré chytat nade dnem – buďto ve vodním sloupci, anebo přímo na hladině. Ano samozřejmě, i při lovu na dně můžete (a budete) slavit úspěchy. Jenže! Z našich zkušeností víme, že lov amurů je mnohem účinnější právě ve sloupci nebo na hladině – jakoby těmto rybám potrava ze dna „smrděla“ (s nadsázkou řečeno). Když se například mrknete na toto video, tak na něm uvidíte kukuřici na lovném místě, a hejno amurů. Proč je kukuřice nezajímá? Jak tedy naši nástrahu prezentovat?

 

Závěs na pečivo NASH Bread Bomb

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální pomůcka pro nastražení velkého kusu pečiva. Závěs NASH Bread Bomb je špičkový v tom, že je vyroben z pružného materiálu, do kterého se velice snadno nastražuje velký kus pečiva, a přitom z něj nevypadne! Tohle je prostě bomba na amury! NASH Bread Bomb dovoluje, abyste s pečivem chytali velmi účinně na hladině, a přitom byli schopni nahazovat opravdu daleko.

Co je největší výhodou tohoto lovu? Jednoznačně adrenalin! Nezapomeňte, že s touto pomůckou chytáte na hladině. To znamená, že vaši nástrahu máte neustále na očích. A věřte nám, nic se nevyrovná tomu, když spatříte, jak se u kusu pečiva zjeví obrovský stín. Mlask! Pečivo najednou zmizí a na hladině se udělá obrovské kolo. Tohle je chvíle, kdy se rybařina stává tou nejkrásnější záležitostí na světě!

Další obrovskou předností je, že při chytání na NASH Bread Bomb máte naprosto dokonalou polohu háčku. Háček při chytání na tento závěs není zapíchnutý v pečivu, takže jeho špička je krásně volná, díky čemuž je zásek mnohem účinnější, a šance na zdolání ryby mnohem větší! Za nás palec nahoru!

Kde s touto pomůcku chytat? Za nás jsou TOP místa zarostlé zátoky, ve kterých je obrovské množství vodní vegetace a potopených překážek. Na takových místech není možné lovit na klasickou montáž, přitom právě tady se amuři velice rádi zdržují. Takže stačí jen navázat závěs, nastražit pečivo a nahodit. Úspěch se brzy dostaví!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Plovák NASH Bolt Machine

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další geniální pomůcka z dílny anglické společnosti NASH. Tento plovák je rovněž určený pro chytání ryb ve vyšších partiích vodního sloupce, kde se právě amuři velice rádi zdržují. Princip pomůcky je naprosto jednoduchý: Plovák drží náš návazec s nástrahou ve vyšších partiích sloupce, přičemž tak nehrozí uváznutí v potopených překážkách.

Na tomto způsobu lovu máme nejraději to, že dovoluje lov i na další nástrahy, které amuři milují – například na kukuřici nebo mirabelky. Přitom nástraha jde luxusně vidět, není zapadlá někde v nánosech na dně. A amuři ji mají přímo na očích. Znova: I tato metoda je naprosto dokonalá pro chytání na těžko přístupných místech.

Velkou výhodou je, že díky gramáží plováku jsme schopni nahodit opravdu daleko. Například s plovákem o váze 55 gramů nahodíte dále od břehu „s prstem v nose“. Takže ne, tato metoda není určena jen pro chytání u břehu, ale i na rozlehlejších vodách. Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -