Domů Akční nabídka Ušetřete až 7000 korun! Špičková sada hlásičů s příposlechem DELKIM (3+1) za super...

Ušetřete až 7000 korun! Špičková sada hlásičů s příposlechem DELKIM (3+1) za super cenu!

- Reklama -

Všichni milovníci anglické společnosti DELKIM, která patří k TOP výrobcům rybářských hlásičů a příposlechů, by měli zpozornět! Pokud hodláte investovat vaše těžce vydřené peníze do nových hlásičů DELKIM, pak zadržte! Ukážeme vám totiž, jak můžete za tyto hlásiče ušetřit více jak 7000 korun!!! Na rybářském e-shopu HIKI jsou totiž k dostání populární sady hlásičů s příposlechy výrazně levněji než na jiných e-shopech! Neutrácejte více! Nakupujte chytře!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Sady hlásičů DELKIM s příposlechem TX-I Plus (3+1)

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Rybáři, kteří měli někdy v ruce signalizátor od anglické společnosti DELKIM, nám dají jistě za pravdu, že kvalitnější stroje jen tak někde neuvidíte. Signalizátory DELKIM patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu – tyto signalizátory nabízí celou řadu prvotřídních vlastností, a vše v nejlepší kvalitě. Pokud se budete chovat k hlásiči „s rozumem“, a nestane se nějaká nešťastná náhoda (nerozšlápnete ho), pak vám tyto signalizátory budou sloužit do konce života… Jde opravdu o geniální stroje!

Čím začít? Tím nejzajímavějším na hlásičích DELKIM je jejich rozsah citlivosti. Něco v tak obrovské kvalitě nenabízí pravděpodobně žádný jiný hlásič na trhu. Asi není třeba se bavit o tom, že tyto hlásiče mají obrovský rozsah tónů a hlasitostí, které si navolíte dle libosti. Signalizátory DELKIM TX-I Plus jsou pochopitelně vybaveny i signálem proti krádeži nebo signálem, který upozorňuje na vybíjející se baterku. Samozřejmostí jsou pak i vysoce svítivé diody, které nejde přehlédnout.

Každá sada hlásičů DELKIM TX-I Plus obsahuje i dálkový příposlech, který má dosah až 200 metrů. Jedná se o vynikající věc, která má vydrž až 6000 hodin. Samozřejmostí je opět zvuková (hlasitý tón) a optická (diody) signalizace záběru. I tento příposlech má alarm proti krádeži nebo indikaci slabé baterie. Super!

Hlásiče DELKIM patří skutečně k tomu nejlepšímu, nejkvalitnějšímu a nejspolehlivějšímu na trhu! Hlásiče vydrží i náročné používání v těžkých podmínkách – je jedno, jestli silně prší, sněží nebo mrzne. Rybářovi navíc nabízí špičkové vlastnosti, které jen tak nějaké hlásiče prostě nenabídnou. Anglická firma DELKIM produkuje mistrovská díla, která právem sbírají ocenění kvality po celé Evropě…

Nakupujte chytře! Všechny sady hlásičů jsou dostupné na HIKI.cz výrazně levněji!!! Tyto dokonalé hlásiče od anglické firmy DELKIM můžete sehnat až o 7000 korun levněji – proč platit více, když nemusíte? Sady hlásičů DELKIM TX-I Plus jsou na HIKI.cz k dostání i v několika barevných provedeních co se diod týče…

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jednotlivé hlásiče: Postupná investice do TOP kvality

Pochopitelně chápeme, že investice do sady hlásičů s příposlechem DELKIM TX-I Plus není levnou záležitostí. Pokud nechcete utrácet velkou částku najednou, pak existuje snadné řešení – nakupujte geniální hlásiče DELKIM jednotlivě. A pěkně s postupem času si vybudujte nádhernou sestavu, která bude bezproblémově sloužit.

Upozorňujeme, že i jednotlivé hlásiče DELKIM TX-I Plus vychází na HIKI.cz výrazně levněji! Na jednom kusu můžete ušetřit až 1700 korun! A teď si spočítejte, kolik ušetříte, když si budete kupovat 2 nebo 3 hlásiče. Úspora je obrovská!!! Nakupujte chytře!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Hlásiče DELKIM TX-I Plus si prohlédněte ZDE

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -