DomůAkční nabídkaUšetřete balík peněz! Nadupané nahazovací echoloty Deeper s obrovskou slevou!

Ušetřete balík peněz! Nadupané nahazovací echoloty Deeper s obrovskou slevou!

- Reklama -

Nahazovací echoloty Deeper patří k velmi oblíbeným rybářským parťákům. A ono se není čemu divit! Díky téhle šikovné věcičce rybář v mžiku zjistí, co se skrývá pod vodní hladinou, která se před ním rozprostírá. Rybář tak může okamžitě najít to nejlepší místo pro lov, anebo rovnou vypátrat hejno ryb. Nahazovací echolot Deeper je fakt boží! A skvělou zprávou pro všechny rybáře je, že na tyto echoloty je nyní suprová sleva! Ušetřete balík peněz!

Rychlost. Jednoduchost. Snadný transport k vodě. Tohle všechny nahazovací echoloty Deeper nabízí. Tou největší předností je, že rybář nepotřebuje pro mapování lokality žádný drahý člun. Ne! Stačí prut, na který připevníte nahazovací echolot Deeper a ten nahodíte na požadované místo. Pak se už jenom budete dívat na displej telefonu, a ihned uvidíte, co se nachází na daném místě. Pro tohle jednoduché používání si rybáři nahazovací echoloty Deeper tolik oblíbili. Pojďme se podívat na ten nejvíce populární model…

 

Nahazovací echolot Deeper Fishfinder Pro+ WiFi s GPS (zimní edice)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jeden z nejvíce populárních modelů nahazovacích echolotů Deeper. Proč ho mají rybáři tolik rádi? Protože nabízí perfektní vlastnosti za přijatelnou cenu! Nahazovací echolot Deeper Fishfinder Pro+ lze použít na obrovské škále vod – od malých stojáků, po velké přehrady, až po tekoucí vody.

Dosah wifi připojení je až 100 metrů, takže rybář může tenhle nahazovací echolot používat i pro mapování podvodních terénů na velkou vzdálenost. Echolot třeba velmi rádi používají i vyznavači kaprařiny, kteří jezdí na kratší výpravy, a kteří nechtějí tahat klasický echolot. Velkou předností tohoto modelu je i to, že dokáže zobrazovat reliéf dna až do hloubky 80 metrů, takže proto se tento nahazovací echolot Deeper Fishfinder Pro+ tolik hodí i na rozlehlé a hluboké přehrady – třeba na Orlík.

VIDEO: Jak pracuje nahazovací echolot Deeper u vody? Mrkněte na video!

Nahazovací echolot Deeper Fishfinder Pro+ je možné používat v každém ročním období. Provozní teplota je od -20 do 40 stupňů Celsia, takže jej lze používat jak za horkého letního počasí, tak například i v zimě při chytání na dírkách. Echolot kromě hloubky, reliéfu dna a přítomnosti ryb měří i teplotu vody. Rybář tak okamžitě dostane ty nejdůležitější informace o dané lokalitě během krátké chviličky.

Další obrovskou předností tohoto echolotu je, že baterka vydrží až 6 hodin, což je opravdu hodně dlouhá doba! Napájení pak probíhá přes microUSB kabel, 5V DC, 450 mA max. Konkrétně tento model nahazovacího echolotu Deeper lze připojit na telefony s operačním systémem iOS od verze 8.0+, anebo na telefonu s Android 4.0 až po nejnovější verze.

S echolotem se velice dobře nahazuje. Průměr kuličky je 6,5 centimetrů, což je ještě ucházející velikost, která při letu nevytváří přebytečný odpor. Takže echolot letí krásně vzduchem. Hmotnost nahazovacího echolotu je 100 gramů, což je rovněž velmi důležité pro snadné používání – není nutné kupovat nějaký speciálně tvrdý prut. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Brutální slevy na nahazovací echoloty Deeper!

Tohle bylo představení pouze jednoho populárního modelu nahazovacího echolotu Deeper. Ale! Na rybářském e-shopu PARYS je momentálně k dispozici hned několik dalších modelů, které jsou nyní k dostání za fakt libové peníze! Rybář si tak může vybrat nahazovací echolot výrazně levněji, a přitom ušetřit nemalou částku! Mrkněte na další nahazovací echoloty Deeper!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zlevněné nahazovací echoloty Deeper za super akční ceny!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -