skingbranding-banner

Zemětřesení na trhu: Gigantický rybářský e-shop rozdává obrovské slevy! Chce oslavit nový web


Rybářský e-shop Tropic Fishing patří k dlouholetým stálicím na rybářském trhu. Tento rybářský e-shop z Liberce mají česko-slovenští rybáři dlouhodobě v oblibě například pro jeho spolehlivost. Teď tento rybářský gigant ohlásil ale zásadní změnu! Jakou? Liberecký e-shop spustil nový vzhled internetového obchodu, který nabízí mnohem lepší přehlednost a vyšší komfort při nakupování. A firma má z tohoto zásadního posunu takovou radost, že se rozhodla rozdat rybářům například velmi zajímavé slevy. A nejen je! Kromě toho liberecký e-shop Tropic Fishing spustil i soutěž, ve které je hlavní cenou nafukovací člun v hodnotě přes 10 000 korun…

Tenhle nový e-shop je fakt „sexy“! Tropic Fishing vsadil na jednoduchost, přehlednost a velmi decentní barevné sladění. Ostatně, právě zpříjemnění nákupů bylo hlavním motivem lidí z tohoto e-shopu: „Na začátku byla myšlenka, jak našim zákazníkům můžeme ještě více zpříjemnit nákupy v našem e-shopu, jak pro ně udělat jejich nákup jednodušší, rychlejší a přehlednější. Tak teď ho tu mají!“ říká liberecký e-shop Tropic Fishing.

A výsledek se fakt povedl! Lidé z e-shopu Tropic Fishing vytvořili příjemné internetové prostředí, ve kterém je všechno „po ruce“. Tohle je moc povedené! Samotná firma Tropic Fishing má z této zásadní změny velkou radost, a proto se rozhodla tuto událost oslavit i s rybáři. „Spuštění nového e-shopu jsme se rozhodli pořádně oslavit. A jak nejlépe? Soutěží! Ti rybáři, kteří se zaregistrují na našem e-shopu a nakoupí libovolné zboží v hodnotě alespoň 1000 korun, tak se automaticky dostanou do slosování o desítky cen,“ láká liberecký obchod.

VÍCE ZDE: Kompletní informace o soutěži a přehled nadupaných cen!

V případě, že je rybář na tomto internetovém rybářském obchodě již zaregistrovaný, stačí obnovit heslo a učinit objednávku v hodnotě alespoň 1000 korun. Soutěž probíhá od 1. do 22. listopadu 2020, výherci budou následně informování s pomocí e-mailů. Rybářský e-shop do soutěže věnoval desítky cen, hlavní je člun v hodnotě 12 990 korun.

 

Tropic Fishing pohnul s cenami! Rybáři mohou levněji nakupovat

Česko-slovenští rybáři nemají Tropic Fishing v oblibě jen díky spolehlivosti, ale také díky nízkým cenám. Ty jsou v tomto rybářském obchodě trvale jedny z nejnižších. A v rámci oslav nového vzhledu rybářský obchod způsobil pořádné cenové zemětřesení. Nyní totiž rybáři mohou získat výraznou slevu, která ale trvá jen do 8. listopadu! A bacha: Slevu lze v tomto listopadovém týdnu využít opakovaně…

VÍCE ZDE: Jak získat výraznou slevu na rybářské potřeby?

„S platností od 1. do 8. listopadu jsme pro rybáře přichystali slevu 15 % (12 % sleva + 3 % za registraci) při vložení slevového kódu NOVYTROPIC,“ uvedl liberecký e-shop. Rybáři tak mají v prvním listopadovém týdnu šanci na výraznou úsporu při nákupu rybářských potřeb.

A ještě něco: Liberecký e-shop si pro rybáře připravil ještě jeden benefit – nákupy na splátky bez navýšení. „Do třetice jsme si pro rybáře přichystali možnost nákupu na splátky bez návýšení. Pokud nakoupí od 1. listopadu do 8. listopadu 2020 od 2 000 do 50 000, tak splátky jsou jejich,“ uvedl liberecký e-shop Tropic Fishing.

VÍCE ZDE: Kompletní informace o nákupech na splátky bez navýšení!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Začátek konce rybaření? Evropští úředníci chtěli zákaz rybolovu na území, které je pětkrát větší než Česko!

admin | přečteno: 533x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Jakoby toho na rybáře nebylo málo! Nedávno Evropská agentura pro …

Skoro 25 miliónů korun! Rybáři vyčíslili škody na Bečvě, ze kterých je smutno!

admin | přečteno: 163x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Hodně smutná čísla zveřejnil Územní svaz pro Severní Moravu a …

Těžký život rybářů: 770 chráněných vyder zmasakrovalo ryby za více jak 21 miliónů korun!  

admin | přečteno: 7122x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Technik Východočeského územního svazu Karel Němec zveřejnil na tamním webu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.