Domů Akční nabídka Úspěšné chytání kaprů a amurů z hladiny! Zažijte obrovský adrenalin při lovu ryb...

Úspěšné chytání kaprů a amurů z hladiny! Zažijte obrovský adrenalin při lovu ryb z hladiny!

- Reklama -

Lov kaprů a amurů z hladiny patří k nejvíce vzrušujícím rybářským metodám. Je prostě neuvěřitelně adrenalinovým zážitkem vidět to, jak se k našemu nastraženému kusu pečiva blíží obrovský stín ryby. Pak se zjeví obrovské kolo, ve kterém se naše nástraha ztratí. A pak to přijde! Neuvěřitelně nádherné zdolávání divokého kapra nebo amura, který se nechal lákavým pečivem „přemluvit“ k záběru. Tímto způsobem můžeme během horkých letních dní nachytat velkou spoustu nádherných ryb. Stačí jen použít jednoduchý návazec, který perfektně funguje…

Lov kaprů a amurů z hladiny je například perfektní na silně zarostlých slepých ramenech a rybnících, na kterých jsou neprostupné břehy z rákosí a potopených keřů, a u kterých se tyto ryby hojně drží. Jednak zde mají kapři a amuři bezpečný úkryt, a také zde čekají na něco dobrého, co by mohlo ze zmíněné vegetace spadnout na vodní hladinu. Proto je chytré ryby chytat tam, kde se přirozeně zdržují. Ale jak nastražit pečivo tak, aby na háčku vydrželo co nejdéle, a aby s nástrahou bez zátěže šlo nahodit skutečně daleko? Tady je jednoduchý tip!

 

NASH Bread Bomb

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičková pomůcka pro chytání kaprů a amurů z hladiny! Princip tohoto silikonového držáku na pečivo je naprosto jednoduchý. Prostě jej navléknete na háček a poté do Bread Bomb nastražíte kus pečiva. Vše trvá jen několik málo vteřin, je to opravdu velmi rychlé a jednoduché. Obrovskou výhodou tohoto návazce je, že s ním můžete nahazovat opravdu prudce. Díky pevnému sevření silikonové pomůcky pečivo při hodu nevypadne. Takže s nástrahou bez zátěže nahodíte skutečně daleko.

Ano, při chytání na mlaskačku kaprů a amurů z hadiny nepoužíváme zátěž. Tak jak s takovou montáží nahodit daleko? Je to jednoduché! Vezměte kus pečiva a nasoukejte ho do Bread Bomb. Ideální je použít větší kus. Poté nastražené pečivo na pár vteřin namočte do vody, a až poté nahoďte. Proč to dělat takto? Díky krátkému namočení se do pečiva dostane voda, takže nástraha ztěžkne, tudíž s ní nahodíte daleko.

Pro chytání na Bread Bomb je perfektní používat „gumové“ rohlíky a housky. Tedy pečivo, které necháme ztuhnout. Proč právě takové pečivo? Protože s takto „gumovým“ pečivem se perfektně nahazuje – vydrží v Bread Bomb i hodně prudký švih. Navíc, pečivo s touto konzistencí déle vydrží i ataky „bílé“ ryby, kterou naše nástraha bude také lákat. Na tohle myslete!

A ještě něco! Bread Bomb je vymyšleno tak, aby po nastražení byl oblouček háčku volný. Ano! Když nastražíte kus pečiva, tak si všimněte, že hrot háčku je volný, a navíc je stočený směrem dolů. Takže v momentě, kdy kapr nebo amur nástrahu nasaje, pak je vysoká šance na úspěšné zaseknutí. Tohle je fakt hodně velká výhoda!

NASH Bread Bomb je k dostání ve dvou velikostech (Small a Large). Rybář si tak může vybrat silikonovou pomůcku na různě velké kusy pečiva. My osobně raději používáme onu větší velikost Bread Bomb, protože s větším pečivem dále hodíte, a navíc s ním můžete rybařit i na silně zarybněných vodách s velkým množstvím „bílé“ ryby – větší kus déle vydrží. Pokud si chcete užít lov kaprů a amurů z hladiny na maximum, pak Bread Bomb vyzkoušejte! Je to fakt zážitek!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -