Domů Novinky Práce snů? Věhlasné jezero v Česku hledá nového správce! Co musí uchazeč splnit?

Práce snů? Věhlasné jezero v Česku hledá nového správce! Co musí uchazeč splnit?

- Reklama -

Tohle můžete mezi rybáři slýchávat často: „Kéž bych našel práci, která by byla spojena s rybařením!“ Ne každý takové štěstí má, ovšem někdy se taková příležitost naskytne. Jako třeba teď! Věhlasné soukromé jezero Sahara, které patří k velmi populárním soukromým revírům v Česku, hledá nového správce. Takže ti rybáři, kteří by chtěli, aby se jejich životní koníček stal zároveň jejich povoláním, mají nyní jedinečnou možnost. Stačí splnit podmínky a zaslat životopis na níže uvedenou adresu…

Soukromý revír Sahara budí pozornost odjakživa, a to především díky rybí obsádce v tomto unikátním revíru. V čem je ona obsádka tak zajímavá? Hospodáři na revíru velmi pečlivě vybírají kapry z vlastního odchovu, ze kterého pochází drtivá většina ryb v Sahaře. V soukromém revíru se nachází více jak 20 čistých linií kaprů, ovšem tou nejpopulárnější je jednoznačně Saharský plnokrevník (lysošupináči, řádkači).

V soukromém revíru Sahara se nachází velké množství kapitálních kaprů, mezi kterými najdeme i ryby o váze od 27 do 30 kilogramů. Jednou z nejznámějších ryb je třeba kapr Styx, který patří k největším řádkáčům v České republice, a jeho ulovení je pro každého rybáře splněním rybářského snu. Ovšem Sahara není jen o velikosti ulovených kaprů, ale právě o jejich vzhledu. Kapři ze Sahary patří opravdu k nejkrásnějším v zemi.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kompletní informace o lovu obrovských kaprů řádkáčů na Sahaře!

A právě na této oblíbené soukromé vodě, na kterou se sjíždí milovníci kaprů z celého Česka, hledají nového správce. Na oficiálním profilu na Facebooku se objevil inzerát: „Výběrové řízení na správce revíru Sahara: odborné vzdělání výhodou, řidičák skupiny B, znalost v oboru, samostatnost,“ píše se na profilu revíru Sahara. Takže ti rybáři, kteří by chtěli životní změnu, mají nyní opravdu velkou šanci. Kam mají všichni zájemci posílat životopisy? Na e-mailovou adresu: krasa@lkbaits.cz.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Sahara

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -