DomůNovinkyFANTASTICKÉ VIDEO: Česky rybář ulovil nádherného kapra o váze 33,5 kilogramů!

FANTASTICKÉ VIDEO: Česky rybář ulovil nádherného kapra o váze 33,5 kilogramů!

- Reklama -

Pravda, toto video už je poněkud starší. Přesto! Na našem webu jsme vám ho ještě neukázali. A nechceme vás o něj připravit. Jedná se o záznam nádherného lysce, kterého ulovil Radim Hanák z Mivardi. Tento luxusní lysec, který vypadá naprosto fantasticky, vážil parádních 33,5 kilogramů. Radimovi posíláme na dálku obrovskou gratulaci. Luxusní ryba!!!

Nádherně stavěného a zdravého lysce ulovil Radim Hanák na zahraničním jezeře. Jeho výprava za kapitálními kapry trvala jeden týden. Za tu dobu ulovil český rybář hned 4 kapry přes 20 kilogramů. Skvělý výkon! A jeden kapr vážil oněch neuvěřitelných 33,5 kilogramů. Tohle je opravdu nádherná ryba. Radim Hanák tohoto zahraničního mohykána zaznamenal na videu. Takže nyní se na tohoto perfektního kapra můžete podívat taky!

AKCE: Rozdáváme boilies ZDARMA!

Oblíbenou disciplínou některých rybářů je dohadování se o tom, jestli daná ryba skutečně váží tolik, kolik říká její lovec. Ovšem tady je to bez nejmenších pochyb. Pokud se podíváte na onu rybu, která vážila 33,5 kilogramů, pak je vše jasné. Všimněte si, jak těžkého kapra český rybář drží. Potřebuje si ho dokonce podepřít vlastním tělem, aby ho vůbec uzvedl. Tohle musí být nezapomenutelný zážitek. Ještě jednou gratulujeme!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -